ZAJÍMAVOSTI

Otevírací doba o Velikonocích: jak bude otevřeno?

Komentáře

Velikost prodejny 20x10m je těch 200m2. Tak to zkus Julčo odhadnout. Jestli to nedokážeš, tak radši nevylezej z bytu. Svět pro tebe je nebezpečné místo.

To jsou otázky. Dámy i ostatní a k čemu Vám budou m2. Otevírací dobu máte myslím že, vždy na dveřích. Prodejna klidně může mít i menši plochu než 200 m2 a klidně může být zavřena. Vše záleží na majiteli. Já myslím, že číst v tomto státě umí všichni lidé. Horší už je to s logikou myšlení. Tam je to pasé.

Je to od státu Šikana prodavačů.O státním svátku by mněli být obchody zavřené.Prodavači maj snad stejné práva ne jen zbytek zmně.připlatky za výkedy smněšných 10% zastátní svátek 100%ale 98% prdavačů štve že místo z rodinama musej být v práci jako otroci bez nároku na odpočinek ve státní svátek je to diskriminace a proti ústavní.

V minulosti bylo otevřeno do soboty, a to do 12.00hod. A všichni to přežili. Myslím si, že 1 den bez nakupování snad všichni, co se jdou proskočit do obchodů, hlady neumřou.

Dobrý den,nevíte prosím,jestli jsou otevřené na velký pátek 2.4.velkoobchody s potravinami,nikde se to nedá dočíst,jestli má majitel právo,aby jsme šli vyjmečně do práce.Děkuji za odpověď.

Velice to chápu,že obchody budou uzavřené. Dnes není problém si nakoupit předem potraviny - určitě každý z nás má ledničku. Nech si prodavačky také odpočinou a určitě budou slavit Velikonoční svátky, jako my!

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn

V letáku máte napsanou otevírací dobu i na velikonoce , chce to jen číst. A mimochodem je dobře že mají prodavačky aspon jeden den volno a mohou být doma a nemůže zato covík , přečtěte si nejdřív celý článek.

dobry den prosim vas nevim a kdy co bude otevrene jestli obuvi nebo ne a kdy to chceste otevrit prosim dekuji a nezloptese name sem stoho nervozni chci si koupit boty a nemuzu protoze vase vlada rika neco ineho tak se vas ptam kdy a kde to chcete otevrit obuvy a pres shop nic nebudu kupovat nezloptese dekuji a prosim uz se radne dohodnete ano dekuji.

jak muzete vedet kdy se budou otevirat obchody kdyz furt nekdo rika neco ineho tak se do prdele dohodnete a nedelejte znas blbce a jak se muzem naneco tesit kdyz to neni tak se kurnik dohodnete nebo uz zasebe nerucim co vam napisu kdybyste sito hlidali tak ten korvir tady nebyl jeto jen vase chiba delate tak stejnak prd tak se laskave dohdnete a dejte lidem svobodu a nerikejte co neni pravada ano jenom lzete vite a znas si delate prdel .8


Přesně tak,
nikdo nic neví.
Stačilo by tento údaj připsat na dveře k otvírací době
obchodu - kolik m2 maji.

Jak můžu já,vědět,kolik metrů má Tesco,Lídl,Kaufland,Albert atd?? Když se zeptám prodavačky,nebo pána,co dohlíží na kupující,tak pokrčí rameny a ani jeden z nich neví,kolik m2 má jejich obchod..V našem okolí máme obchod Hruška,a ti mají ve svátky věčně zavřené,opět z prodavaček neví,kolik m2 má jejich obchod..Poradí mi někdo,jak si mám sama obchod dle oka změřit? Díky..

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

E-shop Billa – jak nakupovat online?

Chcete vědět, jak se dá v Bille nakoupit z pohodlí domova přes internet? Jste si jistí, že čerpáte všechny výhody Billa Bonus clubu? Přečtěte si...

 

Penny Market e-shop - registrace a jak nakupovat online

Chtěli byste si nakoupit v Penny online, ale nevíte, jestli je to možné? Zajímá vás, jaké bonusy pro věrné zákazníky Penny nabízí? Zodpovíme...

 

Albert hypermarket e-shop – registrace a jak nakupovat online

Zajímá vás, jak nakoupit na e-shopu Albert, jaké nabízí slevy a zda doručuje až k vám domů❓ Čtěte dále☝ a dozvíte se vše o prodejnách Albert!

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE