ZAJÍMAVOSTI

Moje datová schránka vstup přihlášení jménem a heslem

Komentáře

Je mi 80, ale podstata problému spočívá v tom, že nelze otevřít přihlašovací stránku www.mojedatovaschranka.cz - učinil jsem 60 pokusů (slovy šedesát, dělal jsem si čárky). Tak jsem dospěl k názoru, že si z nás někdo utahuje a tak mi celá datová schránka může být ukradená.

Určitě hodinu se už přihlašuji a stále nic, někdy to trvá méně času....Nevím, co se tím sleduje... Je to fakt zmetek! A nikdo z kompetentních se tím, jak to vypadá, nezabývá!
Obrovská ztráta času, nervy nadranc, zlost... člověk neví, zda to vůbec dnes půjde!
Jak potom dodržet termíny odevzdání!

Neumím se přihlásit.Jdu zrušit živnostenský list

Dva ŽL mám pozastavené zhruba 20 let a tudíž nepodnikám. Datovou schránku vůbec k ničemu nepotřebuji a přihlásit se do ní stejně nedaří. Vždy to dokáže napsat pouze neplatné heslo, neplatný uživateský jméno. Jděte s tím šmejdem do háje!!!

Stát potřebuje o každém občanovi vědět kolik má kde peněz jaké nemovitosti a vše ostatní.Oni si myslí, že jsou lidi blbí.Lidi to ví,ale každý o tom mluví pouze doma, nebo mezi sebou. Je už konečně třeba jít do ulic.Vrchní kradou jak můžou a věčně se mluví o důchodcích.O sobě neříkají jaké částky si přidávají mají málo.Je to hnus co se děje v této republice.

..tolik pozitivních reakcí...ten, kdo to vymyslel už asi musí viset někde na půdě na trámu.

Tak další pokus selhal.
Je mi 80 roků. Něco málo si přivydělám k starobnímu důchodu. Datová schránka je asi nejen pro mne, ale i další dříve narozené likvidační. Pamatuji registrační pokladny s fiskálním záznamem pro kontroly finanční úřadem. Další EET, a nyní krásné zjednodušení - Datové schránky. Pro koho? Pokud si chci zprávu uchovat, musím ji vytisknout. Nebo uložit za povinný poplatek do trezoru. Drobných řemeslníků ve službách bude ubývat. Nebudu se dovolávat EU, ale stará monarchie trvala přes 300 roků, ale jen proto, že neměla takové složitosti a vycházela pracujícím lidem vstříc. Zaveďte švédský model, nebo rakouský. Jak ve státní správě, tak v oblasti podnikání. Jinak žádná vláda nic moc pro nás nevymyslela. Jen další a další daně a povinné poplatky.

Já jsem si sice schránku vytvořila, ale někde jsem zašantročila přihlašovací údaje, takže jsem v hajzlu. A stejně nechápu, proč třeba já, která nepodnikám,jsem učitelka, za rok budu v důchodu, musím takovou vymyšlenost!!!!

MÁM TY SAMÉ PROBRÉMY CO TADY 100 LIDÍ.ALE ZAJIMAVÉ JE ŽE NA TO TADY NEODPOVÍ ZODPOVĚDNÁ OSOBA. PROTO ŽÁDAM O VYJADŘENÍ NĚJAKÉ ZODPOVĚDNÉ OSOBY TŘEBA I MINISTRA.AT NÁM TO NĚKDO VYSVĚTLÍ TAKOVÝ BORDEL JAK JE TADY UŽ DLOUHO NEBYL. JÁ VÍM DOBRÉ ČASY UŽ BYLY. Zuština

Nevím co tím sledují že takto znepříjemní život spoustě lidí kteří to s DS.nedají jelikož přihlášení se prostě nedaří a nedaří tak prostě stratí náladu a skončí podnikání nebo třeba ve vedení SVJ V MÉM PŘÍPADĚ

Nevím co tím sledují že takto znepříjemní život spoustě lidí kteří to s DS.nedají jelikož přihlášení se prostě nedaří a nedaří tak prostě stratí náladu a skončí podnikání nebo třeba ve vedení SVJ V MÉM PŘÍPADĚ

Nejsem sice nepolíbený technologiemi, ale někdy věc komplikují samotné nejasné názvy. Např.: "Přihlášení jménem a heslem". Samozřejmě, člověk se max. napodruhé strefí, ale jaké jméno? Proč se neuvede "Uživatelské jméno"?

Tak na datové schránce pracuji v mých 75 letech 10 dnů a nic mám 2 vysoké školy ( umělecké´dovolala jsem se paní, která nevím zaco bere peníze neví ani to, co vím už já. Zkrátka k ničemu- já jsem dětem vysvětlovala 10x a ona byla zcela nechopná akorát když slyšela prvdu chtěla jsem vysvětlit jedno slovo heslo( zda si mám sama určit nebo.....) akorát dokázala položit telef. Vrchol

Nevím kdo vymyslel tyto přístupy do datové schránky, ani jedno nelze
zadat aniž by mě počítač řekl, že je to nesprávné heslo nebo uživatelské jméno. Na telefonní informační lince mluví pouze plechová huba a ta mě řekne jenom co je na papíře který jsem dostal. Jinak si myslím, že dtaová schránka je jenom na jedno.........

už u toho sedím druhý den a nemohu se dostat do schránky je to neuvěřitelný co někdo vymyslí. potřebuji poslat formuláře na úřady a mám smůlu. prý to bude jednodužší a je to horor.

proč se mi neukáže staré heslo abych ho mohla změnit?

Mám nemocenskou, sedím a zkouším. Už mě bolí zadek .Musím jít škrábat brambory. Tak další pokusy zítra. Ještě, že jsem doma, jinak bych si musel vzít asi nějaké neplacené volno.

Neumím se přihlásit do schránky


Nevím,jak se přihlásit do mojí datové schránky.Je to na zrušení živnosti.

Nevím,jak se přihlásit do mojí datové schránky.

Poprvé jsem se přihlásila, ale jak mám vstupovat do schránky opakovaně?
Nějak na to nemůžu přijít.

Není mi jasné, jak se řádně prihlasit, bez obtížných informací o další identitě občana (SMS k dvojímu zabezpeceni)

Při změně hesla,zadejte nejprve staré heslo,nové heslo a opakovat nové heslo.
Nerozčilujte se,že nám dali povinnost datových schránek.
Budou nám do DS PSÁT ZDARMA A TAK BEZ JAKÝCHKOLIV NÁKLADŮ.Účel této vlády je,bez výdajů a oloupit nás o co mohou.
Je to něco jako podvodná sazka V K.Vybrat finance za sázky a přez počítač se postarat o nevýhry,ale za čas něco pustí.
Pokud nám zvýší odvody sociálního pojištění,pojďme všichni na pracák!Nemáme dovolenou svátky atd!Co nám dají!Jen nás okradou a nacpou to kde jaké verbeži!Když zdechneme před důchodem,nikdo po nás nedostane nic z toho o co nás okradli!

Jde to se přihlásit do datovky.
Jméno např. Wk95s4
Heslo např. Ksč19k5BD,
Jméno má 6 znaků
Heslo má 10 znaků.
Tak,že čárka či tečka na konci je součást hesla.Opisujte přesně jak je vše psané,velká malá písmena.

Jako všichni zde, neumím se přihlásit, ať píši cokoliv dle návodu, vše je špatně, mám dojem, že již mám založené nejméně tři datové schránky, které nemohu otevřít. Doufám, že mi tam budou něco posílat, co v životě nepřečtu. Výborné!!

Už sedím asi dvě hodiny taky nejde mi to, Živnostenský úřad řekl že je to jednoduchý a pod nosem se smáli že takovou jednoduchou věc nezvládnu nebo nerozumíme

Nemohu se prihlasit žadným zpusobem tak budu muset zrušit živnost.

Samozřejmě se nedá přihlásit ať dělám vše dle návodu.Opravdu fantastiská služba,bohužel!

to dredové ministerstvo ať si koupí hřeben a udělá ze sebe služebníka lidí a ne vymýšleče kravin...

Teda přihlásit se do schránky to chce aspoň dvě vysoké

Zase si z nás dělají srandu.

Tak jsem chtěla splnit přihlášení a nic. Jak to tady čtu nejsem sama, větší blbost ta strana a vláda vymyslet už snad nedokáže, ale kdo ví co z nich ještě vypadne......

Vy digitalizátoři! Jsem primitiv s vysokou školou, věk 80+ ale takovou debilitu jsem ještě neviděl! To je takový problém, abych nemohl takovou zbytečnost otevřít jedním zmačknutím? Idiotů je ve světě hafo, ale u nás je tady jejich centrum.A tato jejich digita patří mezi ty hovadiny.

taky se neumim přihlásit :(

Nedá se přihlásit. Pěkný zmetek. Ozve se nějaký autor, aby poradil nebo řekl, netrapte se, hodte to do koše, já to všechno zaplatím ??

zase nějaký idiot vymyslel nový hovadiny, aby ukázal, jak je nepostradatelný. A vykulený blb platí jako mourovatý. Z našich daní.

Co to je???!!! Při odesílání dotazu mám ještě řešit nějaké stupidní příklady??? Čtete vůbec tyto připomínky??? Nebo si z nás děláte srandu?

Co to je kód SMS? Je na8 znaků ale mobilčíslo má 9 znaků. Tak to asi chce něco jiného. Ale co? To zase vymyslel nějaký dobře zaplacený něčí příbuzný neschopný “kreativec” !!!

Mám již sedm let založenou datovou schránku. Přihlášení bylo vždy bez problémů. Dnes jsem založila DS manželovi. A na svoji se nemohu přihlásit.
Píše mi to, že heslo musí být bez mezer. Přitom heslo jsem měnila v polovině ledna a odeslala na ně všechna DPH i KH bez problémů. Je krásné, že naše příspěvky jsou našimi názory a provozovatel nenese zodpovědnost. Ale, kdo nám tedy na naše oprávněné názory dá tu odpověď, co s datovkami,Ještě to pořádně nezačalo fungovat a již jsou problémy.

Taky mi nejde se přihlásit!

Přišli mi přihlašovací údaje do DS. Zadáno. Při pokusu o změnu hesla(asi 6x) vždy zešedlo dole klikací tlačítko "Změnit heslo". Na nfolince jen automat. Ví někdo co s tím? Nedostanu se tam.

Nejde se přihlásit,co dělat ? Dá někdo srozumitelný postup ?

Nejde se přihlásit...........

Jak vymazat zprávy z archivu.

Taky se mi nedaří přihlásit,údaje k přihlášení zadám, objeví se neplatné údaje... zase jedna bejkárna, která otravuje. Zprávy pro SVJ mi chodily na e-mail bez problémů, tak proč používat tuto blbinu... kolik to asi stálo ???

Nemohu se dostat do datové schránky. Pro člověka který se moc nevizná v počítači je to nemožné. Je to moc složité.Je to dobře vymyšlená blbost, jen trápení lidí.

Zase vymysleli ptákovinu i když mám datovku léta musím mít dvě..debilita Rakušana aby se zase napakovali A NEJDE MI STEJNĚ PŘIHLÁSIT BANDA JEDNA ZKORUMPOVANÁ

Nemohu se do své schránky přihlásit tak jak se obvykle přihlašuji - tedy přes uživatelské jméno a heslo. Co s tím ?

Přihlásil jsem se do osobní DS, ta funguje, a když se chci přihlásit do nové DS pro podnikatele, tak mi naskakuje jméno a heslo z osobní DS. Co s tím?

Je to neštěstí,co jste zplodili.Přihlásit se do datové schránky je nemožné.
Přihlašovací jméno dle czech pointu nefunguje,kdo tohle vymyslel.Podívejte se třeba na můj ČEZ,kde je všechno přehledné a srozumitelné.Dle komentářů asi nejsem sám,kdo s tím má problémy.
Díky za radu.

Nejde se mi přihlásit do datový schránky přes uživatelské jméno a heslo. Co s tím?

Nemohu se dnes přihlásit do datové schránky, prý nejsou moje údaje bezpečné, co mám dělat.

Stačí si dojít na poštu. CzechPoint. Občanku a dají nové přístupové informace.

nejde přihlásit do DS změna hesla nejde provést

Muze mi prosim nekdo poradit ci pomoct,jak se prihlasovat do DS nejakym jednoduchym zpusobem?Uz si vazne nevim rady.dekuji.

Už opravdu nevím, jak se mám přihlásit do datové schránky, můžete mi pomoci

Dobrý den,
dostal jsem dopis, kde mě oznamují přístupové údaje do DS. Já již ale DS mám delší dobu a na vaší infolince jsem zjistil, že nové přihlašovací údaje se týkají nové DS, kterou musím mít jako soudní znalec. to ale v průvodním dopise vůbec nebylo. Pokud se ale chci přihlásit do DS s novými údaji, objeví se v přihlašovacím formuláři vždy ty moje údaje původní, které si chci ponechat. Jak mám dál postupovat, mám ty původní v přihlašovací formuláři vymazat a napsat tam ty nové. Budu pak mít zachovánu i tu původní DS. Nevím proč bych měl mít 2 DS, nestačila by jen ta původní, která bezproblémově funguje? Proč to nebylo v zaslaném dopise vysvětleno?
Děkuji za zprávu

neumím se přihlásit do datové schránky

nemohu se přihlásit, ačkoliv mám vše pro vstup

Proč při vstupu do mé datové schránky nemohu zadat jen mé ID a Heslo ?
a kam se to zadává-zde nic k vyplnění tohoto nenabízíte !

Zapomněl jsem jak se přihlásit do mé datové schránky,, chce to ode přihlašovací jméno, heslo mám napsané to poslední,,,

nemám komentář

neumím se přihlásit do schránky

Nevím jak otevřít datovou schránku

Přihlásit se do datové schránky

Potřebuji se přihlásit jménem a heslem a nezdržovat se zbytečnými komentáři a podobně

Neumím se přihlásit do schránky

Neviem sa prihlásiť do schránky

Přidej komentář



Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost



SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jak snadno a rychle vyčistit stříbro doma a bez chemie

Chcete vrátit lesk svým zašlým stříbrným šperkům. Pojďte se s námi podívat, jak spolehlivě vyčistit stříbro prostředky, které máme doma po ruce.

 

Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) Vita karta – příspěvky a výhody

Oborová zdravotní pojišťovna, nebo také OZP, která má kód 207✅, poskytuje svým klientům celou řadu výhod a příspěvků na volnočasové aktivity.

 

Vláda kvůli koronaviru uzavírá okresy Cheb, Sokolov a Trutnov

Podívejte se, jaká opatření ✅, zákazy ❌ a výjimky ❎ platí od páteční půlnoci pro uzavřené okresy Cheb, Sokolov a Trutnov.

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE