KULTURA

Eliška a Damián: Láska přes staletí na TV Prima (2023)

Komentáře

VŠICHNI TI KTEŘÍ HODNOTÍ SERIÁL ELIŠKA A DAMIÁN ODPAD,SRAČKA A HNŮJA ŽE JE TO SRAČKOJIDNÍ,AT VŠICHNI TI TÁHNOU DO VÝMĚNY MANŽELEK!!!

UŽ ABY BYLA DRUHÁ ŘADA,NAVZDORY VŠEM A VŠEMU,AT SI VŠICHNI HATEŘI TRHNOU NOHOU!,JEN AT JÍ PRIMA NASADÍ DO VYSÍLÁNÍ,KDYŽ UŽ JE TO NATOČENÝ TAK AT SE TO ODVYSÍLÁ NAVZDORY VŠEM A VŠEMU,AT SE VŠICHNI CO TO KRITIZUJÍ TŘEBA ZBLÁZNÍ,AT PUKNOU VZTEKY,AT JE KLEPNE PEPKA,DRUHÁ SÉRIE ELIŠKA A DAMIÁN NASADIT DO VYSÍLÁNÍ,ODVYSÍLAT!

TEN KDO ELIŠKU A DAMIÁNA NAZVAL PASKVILEM A SLÁTANINOU,TEN KDO O ELIŠCE A DAMIÁNOVI ŘÍKÁ ŽE JE TO PASKVIL A SLÁTANINA TAK TO JE ON SÁM!!!!!!

KDYŽ JE NATOČENÁ DRUHÁ SÉRIE TAK AT JE DOSTUPNÁ POUZE NA PRIMA+,AT SE VYSÍLÁ POUZE NA PRIMA+,KAŽDÝ KDO BY JÍ CHTĚL VIDĚT TAK AT SI ZAPLATÍ!

AT SE TEN KDO HANÍ ELIŠKU A DAMIÁNA TAK AT SE TVŮRCŮM OMLUVÍ!

KAŽDEJ KDO HEJTUJE EMMU SMETANA A SERIÁL ELIŠKA A DAMIÁN PATŘÍ DO REALITY SHOW ŠTIKY,REALITY SHOW ŠTIKY TO BYLA ŽUMPA,TO BYL HNŮJ,ODPAD,SRAČKA,SRAČKOJIDNÍ SLÁTANINA A KAŽDEJ KDO HEJTUJE SERIÁL BODYGUARDI KAŽDEJ KDO TO NAZÝVÁ ŽUMPOU TAK TEN PATŘÍ DO POŘADU ŠTIKY!

KAŽDÝ KDO HEJTUJE EMMU SMETANU A ELIŠKU A DAMIÁNA TAK PATŘÍ DO KŘIŽOVATEK ŽIVOTA!

VŠEM ODPŮRCŮM ELIŠKY A DAMIÁNA:TAK NA TO NEČUMTE KDYŽ SE VÁM TO NELÍBÍ!,TAK DRŽTE HUBY!,HEJTUJTE NĚCO JINÝHO,BĚŽTE HEJTOVAT JINAM!,HANBA TĚM VŠEM KDO TOMU ŘÍKAJÍ KELIŠKA A DAŘBUJÁN,HANBA TĚM KDO TO NAZÝVÁ ODPAD,SRAČKA,HNŮJ,HNUS,HRŮZA,CO DOKÁZALI NATOČIT ONI?,NIC,URÁŽET TO UMÍ KAŽDEJ

VŠICHNI TI KTEŘÍ HEJTUJÍ EMMU SMETANU A ELIŠKU A DAMIÁNA JSOU ODPAD,HNUS,HRŮZA A HNŮJ JAKO VÝMĚNA MANŽELEK,SOUDKYNĚ BARBARA,SOUDCE ALEXANDR,NEBEZPEČNÉ VZTAHY,FARMÁŘ HLEDÁ ŽENU A BUČKOVI SLUNCE SENO VESNICE,NIKDO NEMÁ PRÁVO SE NA EMMU SMETANA POVYŠOVAT ANI JÍ PONIŽOVAT!

PRO ALEX:EMMA SMETANA HRÁT UMÍ,LEPŠÍ JE KDYŽ TAM JE ONA NEŽ BUREŠOVÁ,TÉ JE VŠUDE PLNO,VŠICHNI KDO HEJTUJÍ EMMU SMETANU A ELIŠKU I DAMIÁNA TAK PATŘÍ DO VÝMĚNY MANŽELEK,FARMÁŘ HLEDÁ ŽENU,DO SOUDKYNĚ BARBARY,SOUDCE ALEXANDRA A NEBEZPEČNÉ VZTAHY A AFÉRY,ELIŠKA A DAMIÁN JSOU 100X LEPŠÍ NEŽ VÝMĚNA MANŽELEK,FARMÁŘ HLEDÁ ŽENU,SOUDKYNĚ BARBARA,SOUDCE ALEXANDR,NEBEZPEČNÉ VZTAHY,BUČKOVI SLUNCE SENO VESNICE

Hezká pohádka na rozhraní tv inscenace a tele-novely bez vyšších ambicí. Pobaví.
Celkově je vidět na těch nekonečných seriálech, že kvalita jde dolů - ale co chceme? Na kvalitní prožitek si vybírám kvalitní filmy.
Pobavil mě komentář RAPL - každý kdo hejtuje Emmu Smetanu patří do Výměny manželek :)
Emma je příjemný zjev naší veřejné scény, milá, vzdělaná, se smyslem pro humor, laskavá, autentická, multipotenciální, kreativní, hodně svá a nezávislá. Držím jí pěsti v dalších počinech.

KAŽDEJ KDO TO HEJTÍ A KAŽDEJ KDO HEJTÍ EMMU SMETANU TAK KAŽDÝ TAKOVÝ TAK AT DRŽÍ HUBU!,VŠICHNI KDO HEJTUJÍ ELIŠKU I DAMIÁNA A HEJTUJÍ EMMU SMETANU TAK AT TI VŠICHNI DRŽÍ HUBU,HANBA TAKOVÝM,VŠICHNI DO JEDNOHO BY SE MĚLI STYDĚT,VŠICHNI TAKOVÝ PATŘÍ DO VÝMĚNY MANŽELEK!,AT SE VŠICHNI ZAMYSLÍ SAMI NAD SEBOU,CO DOKÁZALI ONI,HANBA TĚM VŠEM KTEŘÍ SE DO EMMY SMETANY NAVÁŽEJ,HANBA JIM!,VŠICHNI BY SE MĚLI STYDĚT!

VŠEM DHEJTRŮM KTEŘÍ NA CSFD HEJTÍ ELIŠKA A DAMIÁN ZABLOKOVAT TRVALE PŘÍSTUP!,CSFD BY MĚLA BÝT SLEDOVATELNÁ A HLÍDANÁ POLICIÍ

VŠEM KTEŘÍ HEJTUJÍ ELIŠKA A DAMIÁN TAK VŠEM DÁT BAN! I IP BAN,VŠICHNI BY MĚLI DOSTAT BAN,TRVALÝ BAN!

TEN KDO TVRDÍ A ŘÍKÁ ŽE JE TO SRAČKOJIDNÍ TAK AT NA TO NEČUMÍ!,TEN BY SE MĚL STYDĚT,TEN KDO TVRDÍ ŽE BY ZA TO HORNOVOU VYHODIL TAK AT ZKLAPNE HUBU!,CO DOKÁZALI TI VŠICHNI KTEŘÍ TO KRITIZUJÍ A HEJTUJÍ?,VELKÝ KULOVÝ!,TI VŠICHNI BY SE MĚLI STYDĚT!,HANBA JIM VŠEM!

KAŽDEJ KDO O EMĚ SMETANĚ ŘÍKÁ ŽE JE RYCHLOKVAŠKA TAK TO JE ON SÁM!,A KAŽDEJ KDO ŘÍKÁ ŽE BY HORNOVOU ZA TOHLE VYHODIL TAK TEN AT SIDÁ PÁR FACEK A AT SE VYHODÍ SÁM!,VŠICHNI KDO TEN SERIÁL HANÍ A URÁŽÍ A HEJTUJÍ JSOU ZKAŽENÍ AŽ TO BOLÍ,AT DRŽÍ JEDNOU PRO VŽDY HUBU!,TI VŠICHNI JSOU NA PÁR FACEK!

KAŽDÝ KDO ŘÍKÁ A TVRDÍ ŽE EMMA SMETANA NEUMÍ HRÁT,TEN LŽE JAKO KDYŽ TISKNE,KAŽDÝ TAKOVÝ JE VELKÝ LHÁŘ,KAŽDÝ KDO TVRDÍ ŽE TO JE SRAČKOJIDNÍ TAK AT SE ZAMYSLÍ NAD SEBOU,LIDI CO TO KRITIZUJÍ TAK AT SE ZAMYSLÍ NAD SEBOU,VŠICHNI TAKOVÝ JSOU ZLÝ A AROGANTNÍ,HANBA JIM,MĚLI BY SE STYDĚT VŠICHNI TI KTEŘÍ TO NAZÝVAJÍ ODPAD,SRAČKA,ŽUMPA,HNŮJ,VŠICHNI AT SE STYDÍZA TO CO NAPSALI NA CSFD ZA KOMENTÁŘE K TOMUTO SERIÁLU,KDYŽ SE JIM TO NELÍBÍ TAK AT ZKLAPNOU,AT DRŽEJ HUBU!,VŠICHNI CO TO NA CSFD A VŠUDE HEJTUJÍ TAK AT SE ZAMYSLÍ NAD SEBOU,CO DOKÁZALI ONI?,NIC,JEN POMLOUVAT A KRITIZOVAT A REMCAT,TAKOVÝM NIC NENI RECHT

NENATÁČET DALŠÍ ŘADY KDYŽ TO NEMÁ SLEDOVANOST,NEMÁ TO DOBRÝ RECENZE,MÁ TO HROZNOU KRITIKU,KDYŽ TO MÁŠPATNÝ RECENZE,HROZNOU KRITIKU TAK NENATÁČET DALŠÍ SÉRIE,BYLO BY TO ZBYTEČNÝ,MÁ TO NÍZKOU SLEDOVANOST.

KAŽDEJ KDO TO NAZÝVÁ SRÁGOROU,ODPADEM,KRÁVOVINOU,SLÁTANINOU A PRASEČINOU,PASKVILEM TAK AT SE TAKOVÝ LIDI ZAMYSLÍ SAMI NAD SEBOU!,JACÍ JSOU ONI!

KDO TO NAZÝVÁ STUPIDITOU,ODPADEM A ŽUMPOU TAK AT SE ZAMYSLÍ NAD SEBOU! A AT NEURÁŽÍ EMMU SMETANA,KAŽDEJ KDO JÍ URÁŽÍ TAK AT SI ZAMETE PŘED VLASTNÍM PRAHEM,VŠICHNI JÍ A EVĚ BUREŠOVÉ JEN ZÁVIDÍ A ŽÁRLÍ JAK POMINUTÍ,TI VŠICHNI BY SE MĚLI STYDĚT!,ZAMÉST SI PŘED VLASTNÍM PRAHEM!

KOMU SE TO NELÍBÍ AT NA TO NEČUMÍ A DRŽÍ HUBU!,AT ZKLAPNE,KOMU SE TO NELÍBÍ AT SI PRDEL POLÍBÍ!,TI VŠICHNI CO TO KRITIZUJÍ A NADÁVAJÍ A HEJTUJÍ AT DRŽÍ HUBU!,KAŽDEJ KDO TO NAZÝVÁ ODPAD TAK AT NA TO NEČUMÍ A DRŽÍ HUBU

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Kazma a jeho film ONEMANSHOW: The Movie (2023)

Internetový producent a bavič známý jako Kazma Kazmitch natočil v přísném utajení celovečerák ONEMANSHOW: The Movie. Do kin vstoupí již 17....

 

Matematika zločinu – minisérie podle skutečné události na Voyo

Kriminální minisérie Matematika zločinu přináší dramatizaci skutečného a o to více děsivého příběhu. Sledujte exkluzivně na platformě Voyo ▶️

 

Iveta seriál: Přečtěte si, kdy bude na Voyo 2. série

Již začátkem května bude na Voyo k dispozici online 2. řada seriálu Iveta. Přečtěte si, co na vás v jednotlivých dílech čeká.

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE