ZAJÍMAVOSTI

Seriál Slunečná na TV Prima – herci a poslední díly online

Komentáře

Seriál Slunečná sleduji od začátku a mám pár výhrad. Celkově dobrý scénář, ale v posledních pár dílech John Linhart a Diana? Chlap, který je chytrý, přemýšlivý, pohybující se ve vysokých kruzích a který si zjistí všechno o všech a o všem, na tom má postavený byznys a zároveň tak naivní a primitivní člověk ve vztahu k Dianě. Tak je to chytrý chlap a byznysmem a nebo úplný idiot??? Už tu jeho přihlouplost natahujete zbytečně dlouho - přestává to bavit.

co na te slunecne vsichni vidi to nechapu ten serial je postaveny vyhradne na tom jak nejakym podrazem prijit k penezum vzdyt jine tema se tam skoro neresi nez penize to ma byt jako vesnice zazobancu kde kazdy hrabe jenom pro sebe vidim ukazky v gtelevizi furt jenom prachy a zlatokopky porad dokola slunecna uz mela skoncit pred rokem je to porad dokolecka nechapu ze to ma porad jeste milionovou sledovanost lidi jsou hold jednoduchy a staci jim tenhle jednoduchy odpad kde se nic moc nedeje kdyz par dilu vynachate vubec o nic zasadniho neprijdete jediny duvod proc se na slunecnou obcas podivam jsou ty krasny mlady holky jako je tyna sylva karolina aspon si u toho pekne vyh..............im

Tak jak to tu pročítám tak dost lidem se Slunečná líbí.I mně a mé partnerce se líbí.A komu ne a chce krváky a krev na obrazovce tak jsou i jiné stanice co to rádi poskytnou.Tak Vám přeji dobrou podívanou.

neuvěřitelně krásný seriál ,oddech, nervozita, naštvanost, tak to prožívám . Chtěla bych poděkovat úžasná práce od všech.

Skutečné překvapení pro starší sledovatele seriálu. Díl 119 nebyl v TV. Nebo že bych si nevšiml?

Skvely oddechový seriál s perfektním hereckým obsazením.Jen kdybyjeste přibyly další díly.PRIMO prima.

Pokud za to televize bláznivému scénáristovi platí, je to kulturní úpadek. Původně dobrý námět se vytratil během prvních 35 dílů se vytratil a je zde patrný příbuzenský vztah s Ohnivým kuřetem. Některé díly jsou pouze "protahující děj". I z obsazení je patrno, že seriál je myšlený jako "trafika" pro rodiny scénáristů a herců.

Seriál se mi moc líbí. Jenom nechápu, proč jsou v něm všechny mužské postavy takoví podpantofláci.

Seriál Slunečná jsem si oblíbila z celého srdce a vždy se těším na další díly. Moc mne baví, jak dějem, tak hereckým obsazením a opravdu mne mrzí, že se blíží jeho konec. Asi to tak musí být, že všechno jednou skončí, ale díky za jeho vysílání-dokáže pohladit a uspokojit srdce diváka.

Škoda, že prvních cca 50 dílů by se tématem vešlo do jednoho pilotního. Pak se již seriál dá bez problému sledovat.

No, některé díly jsou poněkud ,,slabší", Slunečná nejspíš ,,stojí a padá" s hlavními postavami, Evou Burešovou a Markem Lamborou, ti dva by za jiné herce v rozjetém seriálu vyměnit nešli, na rozdíl od jiných.

Je to bezva

Děkuji za info na obsazení postavy Honzáka,Saša Borodin je výborný,je to malá role,ale taky u malých rolí se ukazuje kvalita herce,byť neznámého,filmového.Na divadelních prknech musí být skvělý.

Mel by to byt Alexandr Borodin

Kdo hraje novináře Honzáka,nedá se jméno nikde zjistit.

Rád seriál sleduji, výkony herců velice přesvědčivé (p. Batulková, ty její intriky a grimasy, když se jí něco nepovede, nemají chybu), líbí se mi vtipné komentáře Julči.... celkově moc hezké.... A komu se to nelíbí, ať si přepne na nějaký "kvalitní" C-čkový film z JúEsEj, samé násilí apod... Hezké dny přeji všem... Karel

Pěkný den, moc děkuji za seriál Slunečná, mám jej velmi ráda, je z mého oboru, ale hlavně, člověk se při něm i dost zasměje, což v jiných seriálech moc není. Držím pěsti

Kdy přijde na manželku Franty která mu zahnula s jeho kamarádem a má s ním syna Dozví se to starosta a její věrná kamarádka že její manžel má syna se starostovu ženou.

Se svolením herečky ( té blonďaté krásky, která hraje ve Slunečné výčepní Jarku ) zde uvedu její jméno. Jmenuje se Markéta Chládková.

Ze začátku jsem si myslela, že to bude dobré. Nyní hrůza. Ještě, že je možné vypnout TV.

Tak jsem zvědavá, kolik bude mít Slunečná nakonec dílů, než se dá Týna s Jankem zase dohromady končit nemůže, to by diváci autorům scénáře neodpustili, už teď malé holky ( diváci od 10 do 70 i více let) brečí, proč Týna s Jankem nejsou spolu a že prý jsou z toho ve stresu....

Veľmi pekný seriál,teším sa na každý nový diel. Konečne niečo načo sa dá pozerať👏👏👏👍👍👍❤️❤️❤️ - ❤️

Kdo hraje výčepní Jarku ve Slunečné.Nikde se to nedá zjistit.

Slunečná - super, sdělte jméno Jarky, výčepní v hospodě na Slunečné.Je to moc hezká herečka, neznám ji.

Seriál je super,líbí se mi vic něž ordinace.Slunečná je 👍👍👍

Seriál se mi velmi líbí, v dnešní době je třeba více takovýchto odpočinkových pořadů.

Líbí se mi to, pokračujte.

Veľmi sa mi serial páči hrajú tam úžasný herci krásna príroda konečne niečo normálne,len dúfam,že bude viac dielov.Na tie fantastické filmy sa nedá pozerať.

konecne super serial.

Super seriál. Velmi dobré herecké obsazení a krásní mladí herci ...celkově vždy potěší oproti seriálům,kde sklouzly témata k vypjatým situacim.viz.Ordinace.Slunečná má vše již ve svém názvu.Děkuji.

Super seriál, vždy se těšíme na další díly.

Slunečnou sleduji protože tam hraje v hlavní roli Eva Burešová, moc této úžasné zpěvačce ( s fantastickým hlasem ) a skvělé herečce fandím a přeji jí úspěšnou kariéru na které tvrdě pracuje od svých 15 let, kdy přišla z Hlučína do Prahy. Obdivuji, kde se v této drobné krásce bere tolik síly, tolik energie, co všechno zvládá, především perfektní péči o svého milovaného chlapečka, tříletého Nathaniela, což velmi oceňují i její fanoušci na instagramu ( Eva tam má nádherné fotky ), kterých je momentálně 282 000 a s blížícím se podzimním pokračováním seriálu Slunečná se dá očekávat slušných 300 000 sledujících.

Jsem sice již dost starý, mám nejradši detektivky - výborně se mi u nich spí ale na Slunečnou se prostě TĚŠÍM a komu se to nelíbí ať sleduje jinou TV

škoda, že Slunečná neběží už v televizi... Na internetu ji sledovat neumím... obouhatila by nám léto, škoda...

slunečná - momentalne nejlepší serial

kde bude k shlédnutí zdrma daší díly??nemá každý možnost sledovat na internetu,převážně senioři,,..proč nbude pokračování,jakop doposut na primě v televizi???

Seriál je úžasný, vždy se těším na další díl.Moje nedočkavost mě dohnala se podívat na předtočené díly.Kdy budu moci se podívat na pokračování 36. dílu? Děkuji za skvělý seriál.

Je pozoruhodné, jak rychle roste popularita hlavních hrdinů Slunečné, Evy Burešové ( Týna ) a Marka Lambory ( Janek ), opravdu velmi sympatická dvojice. Evička už má na instagramu cca. 275 000 sledujících a další tisícovky obdivovatelů jen naskakují a že je na co se dívat, má tam také nádherné glamour fotografie o kterých se s uznáním vyjadřují i její kolegyně ( např. Eva Decastelo a. j.) Ta prázdninová přestávka, kdy se Slunečná nebude vysílat nás tedy nepotěšila.

Seriál SLUNEĆNÁ je oddechový seriál, hrají tady krásní lidé a zároveň ukazuje nešvary a dravost dnešních vztahů, bez ohledu jestli je kamarád nebo ne. Pro peníze zdradím i vlastní sestru. Je to poučné i pro mladé diváky, ikdyž se to zdá jako seriál naivní.Podobný červené knihovně. Ale mohl by se zase dávat do TV 2x týdně? Je to příliš dlouho a zápletky vyšumí.

za mě stále dobrý,jen by to mohlo být zase 2x týdně. Prostě se mi to libí, pěkné prostředí, mnoho z reality- zvláště co se chovu hosp. zvířat týče, za to děkuji, že ukazujete, mnohdy smutnou skutečnost. ale také díky za báječné nápady, které ráda využivám ve svém hospodářství. Díky za tento seriál. a ANO, komu se nelíbí, nedivejte se, a nekažte si náladu, zapněte si, co se Vám libí...

Seriál slunečná je v poslednì dobĕ asi nejlepšì seriál nakterý se dá dìvat,ale nesmì ho být zase 5000 dìlů,nebo klesne na ùroveň ordinace.A jen malá poznámka pro Ty co seriál hanì.Mě kdyż se něco nelìbì,tak se na to nedìvám.čus

Od včerejška je na You Tube v podání Evy Burešové - Love on the Brain - Bože, to je nádhera, Evičce to v onom Krausově pořadu ( i Marek Lambora účinkuje) neskutečně sluší, tato skvělá herečka, zpěvačka, tanečnice a hlavně milující maminka brzy tříletého Nathaniela se stává stále oblíbenější u diváků a posluchačů všech věkových kategorií od desetiletých až po ty v důchodovém věku. Prima jistě dobře ví, jaký v ní má poklad.

Myslím si že jsem na slunečné závislá(myslím v dobrém) už 2 hodiny hledám jak se má jmenovat 34 díl když se 33 jmenuje nový začátek a 35 láska vítězí tak jak se jmenuje 34? Jinak musím říct že všechny obsazení úžasné, hlavně hlavní postavy. K tomu nestačí vyjádřit jen 500 znaky (písmeny) píšu si potají scénář jak si myslím jak bude vypadat pak u dalšího dílu to kontroluji, někdy to dopadne dobře a jindy tragicky. Je to znát když čerpám z pár istastorýček a ukázky. (do konce mám absták, neviděla jsem 3 týdny nový díl (poslední spojenci)


Miluju slunečnou a nestydím se za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(pro všechny je tam napsaný že miluju ale je to myšleno že se na ni ráda dívám)

Každý týden se těším na další díl Slunečná.První český seriál na který se dívám a je fajn...Díky ať se daří!!!

Super seriál, konečně je se na co těšit :)

Moc pěkný seriál, oddechový, trochu pohádkový, ale to se mi právě na něm líbí. Táta jak radí, nebo paní Holubová s kartami - to nemá chybu. Nic takového tady ještě nebylo. Vždy skvělé výkony herců. Díky, díky a přeji všem v Slunečné ať se Vám vše daří.

V pátek se opět začínají točit další díly našeho oblíbeného seriálu Slunečná. Už se těšíme na naše milované herce - Evu Burešovou, Marka Lamboru, Evu Holubovou a další. Negativních komentářů zde sice bylo jako šafránu a zdá se, že v poslední době vymizely úplně. Potěšilo by nás, pokud by Prima obnovila vysílání Slunečné i každý čtvrtek, jako původně.

Pekný seriál

Přidávám se ke všem těm pozitivním názorům na seriál a moc mě těší, že je
na něj takový ohlas....doufám, že to scénáristy povzbudí k dalším, nekonečným dílům.Děkuji.
Paní Holubová,Tomicová,Burešová,Batulková,Benešov - á,Polišenskánemají chybu...o herci
Lamborovi ani nemluvě...všichni úžasní

Za mně velmi zdařilé, těšíme se na každý další díl.

zdravim, konecne neco bez strileni a rvacek, ze maji nalakovane nehty a jsou upraveni no a co lepsi nez se divat na nektere spiny a ze jich je dost a komu se to nelibi at prepne, ja jsem nadsena a vzdy se tesim,plejada uzasnych hercu a nadherna priroda dekuji a jen tak dal

Konečně něco,co se opravdu povedlo.Platím si každý díl,což by mě u ordinace ani nenapadlo.Krásní lidé,skoro uvěřitelný příběh a velmi dobré herecké výkony.Snad scénáristům nedojdou nápady...

Sledovanost Slunečné je pozoruhodná, už dosahuje více jak jeden a půl milionu diváků a bezesporu na tom má největší zásluhu ústřední dvojice herců, skvělá a nádherná Eva Burešová a fešák Marek Lambora, toto obsazení se tvůrcům seriálu fakt povedlo. Popularita obou umělců letí v posledních týdnech prudce vzhůru. Opravdu rodinný seriál, malé holky na You Tube smutní, že Týna a Janek ještě nejsou spolu, chválou nešetří ani dospělí diváci ( takový zábavný mix reality a trochu pohádky ), včetně těch nejstarších - důchodců, kteří netrpělivě čekají na každý další díl seriálu a stýskají si, že už není i ve čtvrtek. Snad se brzy začnou točit další díly.

Miluji slunečnou a pokaždé se těším na další díly koukám na to dokola a nikdy mě neomrzí. Kdo dělá scénáře je dobrý a taktéž herci a další lidi co ten seriál natáčí. Děkuji za krásné večery. SLUNEČNÁ JE SUPER

Seriál se mě líbí čekám na další díl. Všichni herci jsou super. Moc dobrý. Hezký seriál. Přeji další takovou úspěšnou tvorbu.

Seriál Slunečná u nás sleduje celá rodina, budeme se těšit až se zase začne vysílat i v čtvrtek, čekání vždy na úterý je dlouhé. Přeji všem hodně ZDRAVÍ a hezký den.😷🙋.

Kéž by se dalo už zase točit, aby Slunečnou dávala Prima znovu 2 x týdně a naši oblíbení herci měli práci a my diváci svoji ,,oddechovku", bez střílení, zabíjení a násilí ( tedy až na ,, mrchu" Lídu - škoda, že ji Týna v posledním dílu tím bičem pořádně neseřezala - nejednoho diváka by to rozesmálo a potěšilo), tak už se těšíme na další díly, alespoň na chvíli zapomeneme na Koronavirus.

Připojuji se k většině - seriál se nám líbí a těšíme se na další díly. Skvělé výkony herců v čele s Evou Holubovou a paní Batulkovou.

super!!!

Seriál se opravdu povedl SUPER!!!DÍKY PRIMO!!!

Moc pěkný seriál, těší se na něj vždy celá rodina. Herci jsou super :-).

Super, seriál se nám moc líbí.

Skvělý seriál, super herci,odychovka, všem moc děkuji, kdo se na seriálu podílí, těším se na další pokračování, držím všem palce, aby se ve zdraví vrátili a mohli se věnovat tak dobře své práci jako doposud

odpočinkový seriál, sleduji a moc se mi líbí, krásné prostředí, lidé, žádné násilí.. krásná pohádka, těším se na další díly

Skvělý seriál,dobré obsazení,krásné prostředí,moc se těším na další díly.

Velmi zábavný, povedený seriál ze života se všemi kladnými i zápornými vlastnostmi lidí.Herecké výkony za mne výborné.Spokojenost bez střílení a násilí. Děkuji za to.

Seriál se mi moc líbí, těším se moc na každý další díl, děkuji hercům, hlavně Evě Burešové, Marku Lamborovi a Evě Holubové -že přitáhli k obrazovce spoustu diváků,děkuji všem tvůrcům. Uvítala bych dlouhodobé vysílání dalších dílů.

Slunečná je super serial je dobře herecky obsazen.Všechny herce v serialu mám ráda prostě skvělý.Diky

Mockrát v oboru se pohybuji, takže je hodně blízké realitě, i když né vše. Přesto se mi seriál velmi líbí, mrzí mě, že je jen 1x týdně. Je to příjemná oddechovka, hlavně, až se nevytratí humor. Děkuji

Negativních komentářů je zde jen několik, asi 90 % kladných. Ve sledovanosti Slunečná poráží Ordinaci výrazně a dlouhodobě. Občas vidíme kousek lesa,vodu i nějaká ta kozička je k vidění (např.včera), takže dobrá oddechovka. A herci, paní Eva Holubová - paráda. Evička Burešová (Týna) skvělá - moc jí tuto hlavní roli přejeme. Jak i v lacláčích a šátku je krásná holka sexy. A pro paní a dívky je tady zase fešák Marek Lambora ( Janek ), dobrá volba herců, dá se říct. Děkujeme.

SUPER seriál, herci výborní. Děkuji

Nové díly se kvůli viru netočí, a proto se Slunečná vysílá jen 1x týdně, aby déle v programu vydržela.Chci poděkovat paní Holubové, hraje úžasně, na ni se vždy zvlášť těším. Seriál se po dlouhé době opravdu povedl.

Konečně seriál kde není nemocnice nebo kriminálka moc se mi líbí.
Přečtěte si programy televizí a dáte mi zapravdu. Seriály z nemocničního prostředí jsou jsou stejné. Ještě jsem neviděl nemocnici kde se na urgentním příjmu operuje. Modrý kod. To je lepší dívat se na staré filmy které se opakují a ne na nekonečné serialy.

Když jsem viděla ukázku než začali dávat Říkala jsem si že to bude zad blbost. První díl jsem neviděla, musím napravit 😁 Ale druhý už jsem viděla, a od té doby koukám pořád. A nemůžu se dočkat dalších dílů. Tohle de jim povedlo a moc. Jsem na slunečné závislá 😁 a hlavně super obsazení. Tak doufám že dílů bude hodně, je to odreagování, a člověk se u toho dost na směje 😁 jen tak dál 👍👍👍

Serial se nam moc libi.Sledujeme ho on Line z Kanady.

Také jsem se chtěla zeptat, proč? A v sobotu se měl vysílat nový seriál Einstein a také nic. Místo něj - Kraj! Děkuji za odpovědi.


Proč se dnes nevysílá 23 díl

Proč dnes nejede seriál Slunečná

proč se dnes nevysílá

Proč není Slunečná?

Proč se dnes nevysílá ?

Slunečná je pro mne dvakrát týdně nádherný relax. Herci dávají divákům ze sebe všechno, exteriéry jsou krásné a kamera odvedla dobrou práci. Chci se zeptat, kdo hraje postavu dědy Vacka,ten se mi moc líbí. Děkuji všem hercům i provoznímu personálu za hezký seriál, který umí diváky pobavit.

Slunečná je super seriál.Žádné násilí,žádné vraždy.Relax pro celou naší rodinu.Vždy se těšíme na každý další díl.Nejhorší je ta dlouhá doba od čtvrtka do úterka,kdy je další díl.Doufám že se se Slunečnou nebudeme muset rozloučit.Moc nám chybí i Krejzovi.Děkuji za Slunečnou.

Seriál sa mi veľmi páči. Konečne niečo iné ako kriminálky. Aj keď poviem pravdu, že aj kriminálky mám rada.Dúfam , že seriál bude pokračovať . Ďakujem a držím Vám palce.

Souhlasím se všemi pozitivními názory. Zvlášť v této těžké době by bylo potřeba víc takových pořadů. Dokonalý výběr herců, je otázkou času, kdy budou spolu Eva a Marek i v reálu. Tohle se zahrát nedá, to tam prostě je. Všichni jsou báječní, nejlepší roli má paní Holubová. Děkuji a těším se na další díl. Všem hodně zdraví, aby se mohlo zase točit. Držme si palce

Souzníme s názorem: Pavla z 19.2.2020, Eva Burešová je opravdu sympatická a nádherná ( ten její úsměv ), ale je to také velmi inteligentní žena(viz.rozhovory, které dává)a mladá máma(samoživitelka) tříletého Nathaniela, který bude jednou na svoji maminku právem pyšný. A Eva jako zpěvačka, dokonalost sama, v těch černých kožených šatičkách s vlajícími vlasy, fantastickým silným hlasem, máme ji moc rádi a fandíme jí co to jde.

Ano, krásná oddechovka, vždyť to není ,,dokument" o životě a práci na kozí farmě (nějaké udržované nehty a trávník mi tedy opravdu nevadí) Eva Burešová je velmi sympatická, hezká a statečná mladá dáma a s Markem Lamborou jim to moc spolu sluší- až by jim jeden přál, ať mezi nimi přeskočí při natáčení nějaká ta jiskřička, pokud se to již nestalo, byl by to nádherný pár.

Krásná oddechovka, relax, výborní herci! Ať si říká každý co chce, ale mně se seriál líbí, dokonce si díly (teď už 21.) stahuji z videopůjčovny. Jsem ráda, že seriál má mít snad 100 dílů, určitě mě nepřestane bavit, pokud bude pokračovat ve stejném duchu a vtipu jako dosud.

Lidi je to oddechovka která nemá s realitou nic společného,ale právě proto,že má každý reality plné zuby chce koukat na něco příjemného a zábavného.Po všech seriálech,které už se vysílají moc dlouho a pak je a toho bramboračka,"každej s každým a několikrát změněný charakter osob a tak"zase něco nového a z jiného prostředí pro zasmání.

Za mě super nejlepší miluju všechny herce ač negativní bo pozitivní...totálně u každého dílu vypnu a jasněji se ...musím říct že po x..letech nějaký seriál převálcoval ordinaci za mě TOP!

Zatím nejlepší seriál a herci super,jen tak dal,

Výborný seriál,oddychovka! Pozerám každý diel a netrpezlivo čakám na ďalší. Pozerá sa aj môj manžel a to on máloktorý takýto seriál pozerá.

Taky se mi seriál líbí. Normálně seriály nesleduji, ale tento si nenechám uniknout. Taky pocházím z vesnice a vím, jak to s prací v zemědělství vypadá, takže to chtějí kritici třeba sledovat jak někdo sedí půl dne za traktorem, nebo obchází pastviny a kontroluje ohradníky - v tom případě si pusťte reportáž z činnosti JZD. Nám ostatním hezkou zábavu. Díky.

Seriál je super!! 👍 Máme ho moc rádi :) 💓

Taky se přidávám ke kladnému hodnocení. Konečně příjemná změna prostředí a pozitivní pohled, moc se mi líbí hlavní představitelé, opravdu pěkný, mladý pár a věřím jim tu lásku, přesvědčivé jiskření. Paní Holubová super, někoho takového bych brala :) I další role dobře obsazené, skvělý výběr herců, myslím dobrá parta, fandím vám. Že není všechno úplně dokonalé nevadí, jsem z vesnice, ale přivřu oči, vždy se dobře bavím a moc se těším na další díly. Děkuji TV Prima a doufám že to 20. dílem neskončí .....

Moc pěkný romantický seriál, plný výborných herců. Jsem z vesnice, máme zvířectvo, ale nepotřebuji se koukat na ukázku práce a dřiny na statku. Večer si potřebuje člověk odpočinout. Komu se to nelíbí, ať si přepne na ty hrůzy vražd, krváky a násilí. Hlavní představitelé tvoří moc krásný pár. Paní Holubové tahle role vyloženě sedla, nemá chybu. Doufám, že nezůstane u 20 dílů, ale dočkáme se dlouhého pokračování.

Je to skvělý seriál, moc se nàm z manželem líbí.Už jsme vyděli,19 dílů.A já doufám že,to jen u 20 dílů nezůstane.Bylo by to škoda..Herecké obsazení je skvělý.A paní Holubová to hraje skvěle.Je to druhá pravá ruka Janka.Prosím že to neskončí jen u toho 20 dílů. Vždyť je tam,spoustu nevyřešeno..Prosím prosím ještě další pokračování.

Super seriál,děkuji TV Prima za další svělý seriál

nevim co

Super seriál, oddechový bez vražd a násilí. Komu se to nelíbí, vždycky si může televizi přepnout třeba na děsnou růžovku.
Televize se totiž dá z domova ovládat ovladačem a komu se to nelíbí, ať se kouká na něco jiného - ale nevím na co????

Vtipný a příjemný seriál,skvělé výkony herců. Škoda jen, že není "ze života na statku". Trávník, nehty a bezchybné nalíčení.

Hrůza hrůz! Předpokládám, že se lidé, kteří okolo zvířat pracují a na venkově žijí, smíchy můžou potrhat. Vydržela jsem u prvníhu dílu, pak u každého dalšího jen pár minut - nikdy jsem nikoho neviděla pracovat,a když už, tak to byl jen pokus o práci,neohrabaný, nepřesvědčivý,...No joo, by si jeden mohl zlámat dvoucentimentrové nehty ;-))) a Holubové bych ještě pořídila skleněnou kouli a kocoura, pak by to bylo dokonalé!Za mě tedy totální propadák.

Super seriál, detaily prosím neřešte,je to oddychovka od ordinace,vaření,krváků a další americké kraviny.Žádné násilí, milé a příjemné. Tot udělejte na nekonečný seriál a ordinaci zrušte.

Konečně oddychový seriál,bez násilí. Obdivuji Evu Holubovou,jako sekretářka je super.vtipné hlášky.Seriál se povedl! Děkuji.

je to velice pěkný seriál těším se až na ulož.to bude ke stažení 17 epizoda
můžu se zeptat: kdy bude na uloz.to 17 epizoda?

Velice hezký seriál. Měl by se vysílat i v neděli ať není mezi díly taková pauza

Moc se vždy těším na nové díly. Je to příjemný relax,nemusím nad ničím
přemýšlet a ponořím se do sledování seriálu. Velmi tleskám za výborné a neokoukané herecké výkony. BRAVO !!!!!

Seriál super, všichni herci paráda. Akorát Bára Jánová sice pěkně hraje mrchu ale když promluví, je to hrůza. To režisér neslyší, jak šišlá? To nikomu nevadí?? Mně tedy fakt ano a dost!

Se snoubencem jsme si Slunečnou zamilovaly jen že je tak málo dílů 😥😨😢😢😢😢 ale úžasný film i herci prostě top.. ❤️❤️❤️❤️❤️

Super seriál,už sa teším na ďalšie diely...

Seriál se nám moc líbí, těšíme se na každý nový díl. Je tam vše vtip, láska, napětí i pohoda. Opravdu příjemný Relax. Jen tak dál. Děkujeme

Seriál se mi líbí, je z pro mě známého prostředí, sice není vše správné, ale je to příjemný odpočinkový seriál. Opravdu milá změna ke všem negativistickým a kriminálním seriálům. Děkuji

Na seriál se dívám ráda,reálie nemusí úplně sedět....jen jsem se bavila,když Týna krouhala zelí...to bylo opravdu mimo...

V zemědělských podnicích to už dávno není, jak bývalo. Viděla jsem jeden dokument o velké kozí farmě u nás, kde bylo tak čisto a zaměstnanci ušpinění moc nebyli. Považuji seriál za příjemnou oddechovku. Líbí se mně oba herci v rolích Týny a Janka. Mezi nimi je taková chemie, že by od jejich pohledů hořela i stodola. Podařilo se dostat do seriálu řadu dobrých herců. Paní Batulková, Tomicová a Holubová jsou skvělé. Vtipných poznámek je tam taky dost.

Naprosto úžasný seriál,nemůžu se dočkat dalšího dílu.Vtipné,romantické,jednoduché,ideální relax po náročném dni.Dobře zvolené obsazení.Tleskám tvůrcům sertiálu a děkuji ,že vytvořili něco takového.

nádherný seriál Eva Burešová je skvělá a fandím této ženě,moc ji mám ráda,sympatická a nádherná,jak herečka tak zpěvačka takové herečky se rodí jednou za život proto ji přeji jen to nejlepší a držím palce

Slunečná,vtipný seriál,těším se na každý nový díl,bavím se,jeden ubrus trávník a pod.no tak bavte se a nehledejte zbytečnosti komu se nelíbí každá tv má tlačítka tak přepni

Nádhera, vtip a herecká krása, teda krom Holubové

Přestala jsem sledovat ordinaci,slunečná mi nalila novou krev do žil...

Skvělý seriál doufám ,že bude nekonečný jako ulice a ordinace ten seriál je bomba

super oddychovy serial.sledujeme pravidelne.a ze nemaju vymenene obrusy?nevadi.aj ten travnik s chlievom je dobry.treba vnimat dej a nehladat chyby.obsadenie im tiez vyslo.herci su prirodzeni a dobre sa na nich pozera. drzim palce nech sa podaria aj dalsie casti..

Pěkný seriál, příjemné zpestření večera :) vždy se těšíme na další díl.

Seriál se mi líbí, konečně žádné násilí.Krásná příroda..Jen jsem zastáncem menšího počtu dílů než mají některé seriály...´Plně bych si uměla představit 40 dílů a konec.

Seriál se mi moc líbí. Příjemná změna o proti jiným seriálum.

Serial se mi libi. Ale realita mi moc nesedne. Ziji na statku, ale opravdu nestiham byt upravena. Zejmena v dopolednich hodinach.. A to nemusim kydat zvirata 😊

docela to ujde jak se piše výše opravdu nalakované nechty a ke zvířatům to sice taky jde ale je to divné...a ten nesešlapaný trávník zajímavé...ubrus taky máme stále stjený drobky se setřou a hotovo měnit týdně ubrus neznám....

Po delší době je to jeden z lepších seriálů uvaděných v televizi.Nebylo by vhodné jej přesunout na jiný vysílací den- pondělí středa pátek kvůli střetu s jinými seriály ?

Je to Skvělý Seriál,protože se koukám na každý díl a klidně at je to nekonečný seriál

Perfektny serial ,krasna priroda ,herecke obsadenie nieco na relax/

Konečně v týdnu něco na co se dá i koukat. Žádná vražda, žádné násilí, žádní superhrdinové, co vyléčí vše. Trochu úsměvné ale velmi hodnotím, že jde o oddechovku. Jen se bojím, aby to nebyl další nekonečný seriál.

Na tento seriál jsem se dost těšila a už mám dost. V interiérech špína (pavučiny ve chlévě - to se tam slévá mléko na sýry - to by jim hygiena dala!kozy v malinké ohrádce jak ve chlívě, tak na dvorku - nikdy žádné bobky, nic okousaného:-)) Trávník naopak všude bez chyby.. to mě vždy fascinuje, jak nikdy nic rozježděného a přitom tam pořád parkují auta.. také chci takovou trávu:-) U starostů stále stejný ubrus na stole a to se na něm jí..

Seriál se mi líbí, pohodička, krásné prostředí. Jen se ptám, proč Sylva (Bára Jánová) nenavštěvuje logopeda???? Její šišlání "muším škontrolovat ještli jšou pšipravené pokoje" a veškeré sykavky rvou uši. Děkuji.

Čekala jsem to horší. Je to sice úsměvné, jak si autoři představují ty úspěšně mladé muže, co dělají miliónové obchody za pár minut. Plus i zbytek je zidealizovany. Ale přesto se ráda podívám. Je to odpočinek a po všech kriminalkach a nekoukatelne růžovce a spol. je to zpestření.

Je to seriál,u kterého se nemusí přemýšlet,takový pohodový a po dlouhé době konečně z jiného prostředí než je nemocnice nebo kanceláře detektivů a policistů. Jsem ráda,že ho dávají 2x týdně.

Seriál je fakt perfektní a strašně ráda se na něj koukám a nemůžu se dočkat dalšího dílo, sleduji ho i dopředu ve videopůjčovně :)

Seriál sa mi veľmi páči, je moc zábavný. I keď sú tam nedostatky s nechtami a iné vždy je to lepšie ako zahraničné seriály.

Seriál se mi moc líbí,skvělé obsazení po dlouhé době se dá na něco koukat.Paní Holubová,záruka kvality.I ostatní jsou super.Toto se povedlo.Na ty americké krváky se nedá koukat.

Zase další slátanina. Perfektně nalíčená (jak z kosmeťáku), s nalakovanými nehty hlavní hrdinka vstane z postele a jde kydat hnůj..??? Tvůrce asi nikdy neviděl život a lidi (jim všechna čest!!) na vesnici.

Tento seriál se opravdu povedl 😍 krásně prostředí, super obsazení, svěží humor.. Dekuju, serial mi aktuálně pomáhá.. Ať nekončí u 20 dílu.dekuji

Seriál se mi moc líbí, je to pohoda po kriminálkách, i když je to pohádka. Vtipné dialogy. Mám moc ráda většinu herců, kteří tam hrají. To jste dali pěkný soubor dohromady.

Seriál se nám líbí,je tam čemu se zasmát a je to i napínavé.Nemáme rádi kriminálky,vraždy a komu se to nelíbí, ať to přepne na jiný program.

Slunečná. Těžko se asi najde větší hrůza a trapnost!

Ze seriálu jsem nadšená . Za mne nejlepší pořad z celého týdne .
Velmi dobrý scénář i herecké obsazení . :-)

Seriál se mi opravdu moc líbí!

Ten kdo napsal scénář, tak klobouk dolů, sem vždy natesena na další díly, 😘😘😘

Konečně něco natočili něco normálního,všude běží sama kriminálka a na to se nedá koukat

Něco tak bezvadného jsem dlouho nezažila. Totálně seriál převálcoval Ordinaci. Děkuji za příjemné večery.

Slunečná je dobrý seriál a tomu komu se nelíbí tak ať si nechá svoje negativní komentáře pro sebe děkuju. :)

Ač jsem starší pán-nebo právě proto, tak se na seriál Slunečná dívám velmi rád! Krásná příroda-včetně lidí, Ti z nich, kteří fyz.ideály neoplývají, jsou sympatičtí-viděno mým zrakem např.Polišenská...Úžasný relax-děkuju!!!

Tak zase něco priserneho,uz jsem si myslela, že se bude na co dívat, ale hrůza.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Dexter nová 9. série - kdy se bude vysílat online?

Oblíbili jste si seriál Dexter? Pak máme pro vás skvělé zprávy. Devátá série je již za dveřmi a my jsme pro vás zjistili všechny informace.

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE