POLITIKA

Senátor Pavel Fischer: Profil kandidáta na prezidenta ČR

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - informace zde.

Komentáře

Plešoune jezuitská, i na tebe čeká kotel v Pekle po boku Vendelína.

Byli jsme Vaěi voliči i minule, ale Vase podpora dál je pro nás nepochopitelná

Vážený pane Fischere,měla jsem Vás vždy za rozumného člověka,ale to co jsem četla v novinách cituji - aby tento pán v prezidentských volbách prohrál, něco připravuji. Z dobrých důvodů ale o tom nyní nemohu mluvit,“ svěřil se Fischer.- to zcela změnilo můj pohled na Vás.Upozorňuji,že nejsem takzvaná Babišovka,ale Vy se chováte jak malé dítě - nevyhraji,tak ho utluču hrací kostkou.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Generál Petr Pavel: Profil kandidáta na prezidenta ČR

Generál Petr Pavel kandiduje na prezidenta ČR. Jaké jsou jeho šance?

 

Danuše Nerudová – životopis, volby 2024: Europarlament

Danuše Nerudová kandiduje do Evropského parlamentu. Sestavili jsme pro vás její profil, ve kterém se dozvíte nejen její politické názory.

 

Kdo kandiduje v prezidentských volbách 2023

Podívejte se, kdo bude kandidovat na prezidenta České republiky v roce 2023 ✔️ a jaké jsou šance jednotlivých kandidátů podle bookmakerů...

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE