POLITIKA

Kdo kandiduje v prezidentských volbách 2023

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - informace zde.

Komentáře

jedině Babiš.Nikdo jiný se totiž tak v politice nevyzná jako on.

Kdo je jak prodejny, to je hlavni kriterium v teto dobe! Vzdelani nebo jine haluze opravdu ne, kradou a podvadi vsichni...Kazdopadne, k tomu abychom se probrali, poslouzi, verim, kterykoli z kandidatu😁

Budoucí prezident by měl být schopen reprezentovat naši republiku. Pan Pavel je schopen toto splnit. To že byl nějaký čas v KSČ je vysvětlitelné. Byl voják a jako takový ve straně být musel. Je to člověk, který ví co je to disciplína a také co je to čestné jednání. Toto jsou vlastnosti, které jsou některým z uchazečů o post prezidenta naprosto cizí viz např. p. Babiš.

Už proboha zvolte konečně ženu a proč?Protože jen ženy a děti mají odvahu,takže Nerudová.

Budu volit Tomáše Březinu, není na rozdíl od Pavla, Nerudové, Fišera, Babiše členem ASPEN institutu, který je obdobou komunistického VUMLU, V Česku ho financuje miliardář Bakala, který okradl desetitisíce horníků o jejich byty.

Jediny bezuhonny je pan Bašta

Pro mne jediné osobnosti ,kterým bych dala svůj hlas, je paní Vitásková ,nebo pan Turánek. Ostatni kandidáti jsou pro mne nepřijatelní a je mi smutno,že někdo takový by měl reprezentovat náš národ.

Podle mne by to měl být pan Lumír Láska, absolutně nezávislý, duchovní, mírumilovný, v produktivním věku a velmi moudrý člověk. Jeho program a vize se mi líbí a podporuji je. Z těch "profláknutých" někoho volit? na to bych si dala velký pozor. Kdo již někdy lhal, udělá to znovu!! Takovým nevěřím ani nos mezi očima.

Ano, Babiš nevyhraje :)

Andrej Babiš vyhraje

Zajímavá prezidentská debata proběhla včera https://www.ceskatelevize.cz/porady/15366788930-br - oumovske-diskuse-2022/222254001080004/,takže budu volit jednoho z nich, Pavla Fischera. Dobrou volbu přeji všem

Jedině Babiš

Můj favorit č.1 je Jaroslav Turánek č.2 Alena Vitásková

Jedině Babiš

Babiš bude prezident

Prezidentem České republiky jedině Karel Janeček!
Konečně zdravý a nový vítr do plachet!
Jasné a českým lidem prospěšné vize.

Pan Pavel od mládí cvičený k boji proti NATO, prověřený a aktivní komunista prekabátil a sloužil v NATO. Obklopen lidmi žádajícími tvrdé trestání demonstrantů, zakazují jiné zdroje informací než ty správné, lžou. Pavel prosazuje manželství mezi různými bflmpsvz, lže o své minulosti a jako prezident by byl jen nástrojem USA, NATO a "neziskovek". Obecně jsou kandidáti s podporou nejhorší vlády nevolitelní.

P.Pavel jasná volba....

To jsou kandidati!! A Petr Pavel, loutka liberalniho internacionalismu. Obdivuju ho jako generala NATO a strategickeho vojenskeho lidra, ale prezident, nikdy!

Jedině Danuše Nerudová může zvítězit, protože je krásná, má jako členka ASPEN mezi ostatními barevnou fotografii a stát potřebuje výhradně nekompetentní osoby typu Pekarová, Čaputová, Černochová, Cichanouska, Guajdo, Su Tij, a podobně.

Jedině pan Babiš,Pavel byl komouš

jedině pan Babiš, Středula nebo paní Schillerová

jaký národ takový prezident

pořadí:Radek Vondráček - právník ,zkušenosti v politice
Adrej Babiš - ministr,premiér
Alena Vitasková - zkušenosti v politice
Klára Slamová - zkušený pravník
Jmenovaní se již osvědčili, nebudeme ztrácet čas,podobný výběr bych doporučoval i pro volby do parlamentu ,potřebujeme ekonomy, právníky a techniky a ne absolventy pochybných humanitních oborů/politology,filosofy,analytiky a jiná víceméně nepotřebná poolání/

🤮

Ááááááá, Petr Šašek Pavel se nám pěkně odkopal, když vyplul na šlauchbótu na hladinu koupaliště !!! Kolik měl asi promile (*_*) ?!?

Vyhraje Babiš

Jedině Babiš 🔝 💯

Většina kandidátů jsou naprostí zoufalci a ti kteří majíšanci jsoz nevolitelní: víš třeba Babiš míč by mne zajilmalo jakou kategorii měl v StB, to že každá služební cesta musela vykazovat hlášení po příjezdu ze zahraničí je jistá věc, ale nikdo nemusel pokud nechtěl byl agent .... zameřte se kde vyrůstal: otec 2x vyloučený z KSČ/KSS za kriminální aktivitu, matka šéfka VUML(Narxismus-Leninismus) na bratislavské vysoké škole, původem německy mluvící z Podkarpatské Ukrajiny, nevěděl jsem že i tam žili Němci, domnilvám se ze býka německy mluvicí židovka, kterých tam bylo dost .... takže mladý Andrej vyrůstal ve “vysoce kvalitní rodině”

Další vážný kandidát je aktivní člen strany, byl předsedou ZO, po revoluci rychle prekabátil a musel začít aktivně práskat pro bývalé nepřátele .... jinak by se nikdy nedostal tak vysoko v NATO ... lidě Bděte: Podle mne nejlepším Možná řešením by bylo bojkotovat celé volby, kdyby tam volilo jen 1/5 voličů tak by President neměl žádnou legitimitu a situace by se musela řešit výrazně jinak !!!

Proboha jen ne toho cizince ze Slovenska!!! Přál bych si českého nebo českou presidenta nebo presidentku !!!
Česku musí opět vládnout jen Čech nebo Češka !!!

Já bych volil sebe, ale nemám podpis 50 tis. voličů, abych mohl být na kanditátce, bohužel!:-) Takže asi nikoho.

Pan Babiš má za sebou nepěknou komunistickou minulost. Petr Pavel byl údajně předsedou základní organizace KSČ. Zakže budu volit někoho jiného. Koho? To ještě uvidím.

Je vzdělaný, vysoce inteligentní, má dobré vystupování, velký přehled – nikdo jiný se na prezidenta nehodí než Petr Pavel

Dobrý den, můj názor je takový. Myslím si, že pro nás bude nejlepší mirosla Kalousek. :)

Nejhorší je Němcová, tu znám osobně a hnus... Babiše budeme volit celá škola.
Je jedno v jaké straně byli i pan Petr Pavel,tam byli taky čestní lidé a možná více než jsou teď. Ano, dopracovali jsme to díky tomuto nepovedenému kapitalismu až k propadu. Jsme mmladí a fandíme komunismu a socialismu. TO JE POKROKOVÉ !!!!!!

Babiš,jen ne zelený komunistický mozek Pavel. Ten má huberťák několikrát přešitý, ale stále zelený.Ostatní kandidáti jsou nevolitelné. Němcová brr .

Jedině Babiš

Škoda, že Petr Pavel byl v KSČ.

Takže to vypadá, že třetinu století po Sametové revoluci se do druhého kola dostanou dva kandidáti, kteří byli oba 17. listopadu 1989 členy Komunistické strany Československa? OMG, kam jsme to dopracovali.

Jediný kvalitní šašek je Knor, takže mu držím palce! Nejlépe reprezentuje to, v čem Češi vynikají : smysl pro humor.

Já rozhodně pana Babiše.

Bude to chtít někoho, kdo nepůjde na ruku téhle koaliční vládě. Hlavně ne nikoho z jejich řad, jak by si pan Fiala přál.

Bratia Češi. V prvom rade sa pozrite na to, aká agentúra robí ktorému kandidátovi na prezidenta volebnú kampaň. Aby ste nedopadli tak katastrofálne, ako my Slováci s "prezidentkou" Čaoutovou, ktorá nezozumie vlastnému národu a nerozumie 5,5 miliónu obyvateľo.
Vezmite rozum do hrsti a držím palce.

Pan Babis

Jedině BABIŠ

Buď Petr Pavel nebo Pavel Fischer.Ti by nás jistě reprezentovali lépe než současný prezident se svými rádci,a Babiš?Ten patří jinám,jen ne na český hrad

Jediná volba Petr Pavel

Pan Babiš to vyhraje

Dle odhadů to vyjde A.B 🙄

Toto jsou mý favorité: Petr Pavel, Pavel Fišer, Miroslava Němcová.

Ani jednoho z nich ,co jsou napsané bych za Prezidenta nevolila.....ANI NÁHODOU

Budu volit pouze vzdělání pro právní zastupování v mezinárodních vztazích!!!

Národe, prober se! Prokazatelně: STBák, rozkradač (pardon, privatizér) národního majetku, (jak jinak by se ke svému majetku asi "dopracoval?") Do vlády - tehdy - šel jen ze ziskuchtivosti.(Nikoliv pro národ... Budu se za vás rvát...?haha)
Protože: bez pravomocí na státní úrovni by už více majetku (ve formě zakázek, dotací atd...) nezískával tak snadno a rychle.
Ani Brusel ho doposud nezastavil, přestože důkazů je více než dost... Je to neuvěřitelné, kam to jeden bezpáteřní šmejd dokáže v naší republice dotáhnout. Bojím se, čeho se ještě dočkáme. Např., že STBák bude náš prezident...???

Petr Pavel jasná volba, trestně stíhaný slovák rozhodně ne!

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Volby do Poslanecké sněmovny 2021 - termín a strany

Volby do Poslanecké sněmovny neboli Parlamentní volby ⚡ jsou jedny z nejdůležitějších voleb, které se konají. Po nich totiž vzniká vláda, která...

 

Aktuální volební preference dnes a průzkumy politických stran

Jaké jsou nejaktuálnější volební preference, průzkumy a potenciál politických stran či hnutí? Přečtěte si tento článek a dozvíte se, jak na tom...

 

Volební programy politických stran - ANO, Piráti, ODS, SPD a další

Podívejte se na volební programy všech parlamentních stran a jejich společných koalic před volbami do Poslanecké sněmovny 2021.

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE