POLITIKA

Proslov prezidenta Miloše Zemana k národu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - informace zde.

Komentáře

Projev pana prezidenta má hlavu, patu i moudrost a plán. Bylo v něm obsaženo vše, na co se ho později ptali. Nedivím se, že se mu to nechtělo opakovat. Je mu jasné, jak dopadne kritika trpaslíka k obrovi a nechce hrotit situaci bez jasných důkazů. Je možné, že NĚKOMU jde jen o to, odstřelit Rusko od tendru. Jsem na prezidenta pyšná, že se nebojí vyjádřit VLASTNÍ NÁZOR.

Zeman zpochybňuje to, co zpochybnitelné není. Věřím, že BIS a policie ví, co dělají. To,že máme na našem území ruské agenty,je snad dostačující k tomu, aby ruská firma byla vyřazena z tendru. Pan prezident by měl odstoupit a přestat dělat ostudu České republice.

Zeman neví co mluví.Je to hanba mít takového prezidenta.

Pan prezident Zeman měl krásný projev. V pár větách řekl vše, co bylo třeba.

Mu to mohl te pasáček ofcí zařídit u Soukupa.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE