ZAJÍMAVOSTI

Tvoje tvář má známý hlas - porota, soutěžící a vítězové

Komentáře

Dobrý podvečer! Dříve jsem měla tento pořad velmi ráda, ale teď se na to opravdu nedá koukat!!!!!! JE TO HNUS!!!!!!! Přeji všem hezký den:))

Potěšilo mě, že jsou lidé, kteří "nemusejí" Burešovou tak jako já. Je hrozná a celý pořad kazí. Zajímalo by mě jak se do této "funkce" dostala. Určitě z protekce nebo nějakým záhadným způsobem. Solidní člověk by ji tam určitě nevybral. Ta by se snad nehodila ani na to vaření.

přehnané emoce a houkání Vagnerové mi pokazilo celý večer,

"Tina Turner" byla příšerná, vystoupení kazila přehnaným nasazením.

Burešová se tam vůbec nehodí.. kvůli ní se na to nedívám..uz neví kam by se vecpala

Mně v porotě nesedí Burešová. Ta ať si jde radši vařit s Forejtem a místo ní ať do poroty usedne někdo,kdo je spravedlivý, nikomu nenadržuje a nikoho nepovyšuje.

sto lidí-sto názorů!!!!a chybí-tolerance........

První díly měly úroveň a míru vtipu.
Sledovala jsem všechny řady a obdivovala v každém díle některé účastníky, ale neděle 21.3.2021 vyloženě trapné a nechutné.
Ubrat jakoby na vtipnosti a nevybírat strašáky místo zpěváků by
možná vůbec nebylo na škodě.

Vás, co se na tu hruzu dívá,upřímě lituji.

Taky dávám přednost Ondřeji Sokolovi - jako komentátor tohoto pořadu má větší šmrnc, než Vladimír Polívka. Kohák chybí- proč? Snad se to vrátí do zajetých kolejí- minulé kolo bylo dobré- když se vrátil Sokol a nahrával mu pan Háma

Prosím udělejte něco s paní Basikovou uz6 se to nedá poslouchat vždy přepínám

Celé naší rodině chybí moderátor Ondřej Sokol, který tomu dával ten pravý šmrnc, byl přirozený, pohotový, prostě skvělý. Dále nám tam chybí Jakub Kohák, který se postaral o šou pořadu. Nynější moderátor Polívka je prkenný, nepřirozený už aby ho vyměnili. Je škoda, že pokazili takový pořad, jako je Tvoje tvář má známý hlas.

Nekoukám , chybí mi staré složení , nyní to nemá život !!

V 2.kole Podle mě měl určitě vyhrát Bořek Slezáček jako Pepa Vojtek, protože to bylo fantastické číslo a Druhé Nejlepší Vystoupení bylo podle mně od Jordana Haje jako Lucie Bílá a Třetí Nejlepší Vystoupení bylo podle mně od Alberta Černýho jako Petr Hapka. A Vystoupení, které si mi vůbec nelíbila byla od Eriky Stárkové jako Martin Dejdar a Druhé Nejhorší Vystoupení podle mě měla Bára Basiková jako Eva Pilarová a Třetí Nejhorší Vystoupení podle mě měla Andrea Kalousová jako Lucie Vondráčková.

Podle mě měl určitě vyhrát Albert Černý jako Sam Smith, protože měl famózní číslo, a měl dostat nejmíň dvě 8 a měl skončit alespoň druhý a druhé nejlepší vystoupení měl podle mě Bořek Slezáček jako Billy Idol a třetí nejlepší vystoupení měla podle mě Andrea Kalousová jako Britney Spears.A Vystoupení které si mi vůbec nelíbila byla od Báry Basikové jako Tones and I a Druhé Nejhorší Vystoupení podle mě měla Jitka Čvančarová jako Květa Fialová.

Podle mě měl určitě vyhrát Albert Černý jako Sam Smith, protože měl famózní číslo, a měl dostat nejmíň dvě 8 a měl skončil alespoň druhý a druhé nejlepší vystoupení měl podle mě Bořek Slezáček jako Billy Idol a třetí nejlepší vystoupení měla podle mě Andrea Kalousová jako Britney Spears.A Vystoupení které si mi vůbec nelíbila byla od Báry Basikové jako Tones and I a Druhé Nejhorší Vystoupení podle mě měla Jitka Čvančarová jako Květa Fialová.

Podle mě měl vyhrát Albert Černý jako Sam Smith a Andrea Kalousová měla skvělý vystoupení a měla skončit alespon na 3.místě a Bořek Slezáček neměl skončit poslední,alespon měl skončit na 5.místě s tím Billym Idolem a poslední měl skončit Martin Schneider s Věrou Špinarovou

Nevím ,podle jakého kodu,ale dát na první dvě místa ty odkvetlé tlusté baby,svědčí o tom,že porota je opět pod vlivem někoho nebo něčeho.Bezvadné maskování měl p.Slezáček a je na posledním místě.

Tohle byla hrůza, to není cesta. Pořád se vymýšlí něco nového, ale to musí mít šťávu.Ten Polívka jí nemá, je to mdlé. Je hezký, ale to je na takový pořad hodně málo.Byla to veliká "suchota" a není to jen můj názor. Teď koukám na Primu na "Zlatá maska". Prosím vezměte si mustr. To má náboj, napětí, krásné písničky a výborné obsazení. Proč je Prima lepší?

Tak tohle se nepovedlo, nemá to šťávu, chybí Kohák a Sokol jako moderátor, letos poprvé jsem si přepla na jiný program, zpravidla každá změna u zajetých pořadů nedopadne dobře a tohle je přesně ono

Tak tohle se nepovedlo. Snažil jsem se hledat pozitiva,protože jsem měl tento pořad moc rád, ale nebylo kde, špatný výběr písní, neznámí interpreti a když známí, tak průměrní,trapné komentování. Myslím, že tento oblíbený pořad ztratil hodně diváků a hlavně kredit a mě je to líto.Vraťte tam Hámu na komentování a Ledeckého do poroty, jinak se na to nebude nikdo dívat. Ne vždy jsou změny k dobrému.

Ahoj, celá rodina se těší a jsme zvědaví na novou porotu, ale bude nám chybět Janek Ledecký.

ahoj tak se těším

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Peče celá země na České televizi - porota a soutěžící

Třetí ročník soutěže Peče celá země opět odvysílá Česká televize ✅. Kdy bude první díl v TV a na jaké soutěžící se můžete těšit se dočtete zde.⭐

 

Survivor 2024 zná vítěze: Kdo vyhrál?

Reality show Survivor☠️ 2024 zná svého vítěze. Podívejte se, co se stalo v posledním díle a kdo vyhrál...

 

StarDance online: Účastníci, porota a kdo vypadl

Populární taneční show StarDance čeká již 13. ročník! Známé české celebrity tančí na obrazovkách České televize spolu s profesionály a snaží se...

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE