RECENZE

FlixBus - jízdenky, jízdní řády a trasy

Komentáře

Dnes Flixbus v 5:25 do Brna vůbec nedorazil, syn zmeškal mezinárodní spoj do Německa. Komunikace jedině přes chat, takže žádná.

Nejhorší dopravce. Hodinové zpoždění, bez jakéhokoli kontaktování i omluvy. Nemožnost se absolutně nikam dovolat, příšerný telefonní automat. Při ztrátě nebo odcizení osobních věcí nemáte žádnou šanci dovolat se jakékoli pomoci.

Mě se zase stalo,že ze zdravotních důvodů jsem jízdu předem zaplacenou nemohla absolvovat.Zrušila jsem ji včas a žádala o vrácení peněz.U JINÉ SPOLEČNOSTI ,KDYŽ SE TO NÁHODOU STALO JSEM PROBLÉMY S VRÁCENÍM NEMĚLA.Dali mě poukaz,ale mezitím autobus který měl jet z Florence už nejezdí a peníze je to už skoro rok mě nevrátily.Hrůza s touto společností už nepojedu,kdybych měla jít pěšky

Také Vás obohatím o svou naprosto skvělou zkušenost.
Jel jsem 21.05.2023 v 6:40 z Plzeň CAN jen do Prahy, Zličín. Již po nějakých 20 minutách jízdy...rána... a zastavení na sjezdu u Cerhovic na 41,0 km. Upadlo nám kolo, všech 10 matek, na kterých kolo drží bylo pryč, když jsem obešel autobus, bylo povolených už dalších 6 matek na předních kolech. Což je samozřejmě velký problém, obzvláště při řízení vozidla. Na lince nikdo nefungoval a bylo nám automatem řečeno ať voláme v pracovních dnech, jako vážně?!!! Řidič volal servis, ten měl dorazit do hodiny, ani za dvě tam nebyl. Do dnešního dne FlixBus tvrdí, že autobus dorazil do cílové zastávky se 6 minutovým zpožděním, opět, jako vážně?!!! Chtěli po mě důkaz, že to co říkám je pravda, jejich smůla je, že jsem si nás vyfotil, mám i video, ale stejně to nestačilo, stále tvrdí, že autobus dorazil jen s minimálním zpožděním. Ovšem oni mi důkaz o dojetí autobusu nejsou schopni dodat. Jistě, ani nemají jak, když tam autobus prostě nedorazil.
Bylo nás tam dost, kteří spěchali do práce a ještě hůř na letiště na odlet. Kolem nás na dálnici postupně projeli jejich další dva téměř prázdné autobusy a i přesto, že nás tam čekalo na zajištění náhradní dopravy pouze 19, tak nás tam jejich autobusy nechali stát a nikdo z jejich autobusů nás nevyzvedl. Museli jsme si zařídit taxi, abychom se dostali včas. Dle obchodních podmínek proplácí pouze náhradní dopravu v podobě autobusové nebo vlakové dopravy, bych chtěl skutečně vidět, kde a jak si na dálnici stopnu vlak nebo autobus. Nepočítali jsme, ani nechtěli proplatit taxi, jediný požadavek z naší strany byl 2-4 volné jízdy na trase mezi Plzní a Prahou, což je v porovnání s taxíkem úplně minimální kompenzace. Hádejte..... Poslali nás do háje, že nemáme nárok, jelikož autobus do cílové zastávky dorazil pouze se 6-ti minutovým zpožděním.
Horší, arogantnější a méně schopnou dopravní společnost jsem ještě nikdy nezažil, a to jsem jel už snad se vším možným nejen po tuzemsku, ale i v zahraničí... a takové jednání jsem zažil poprvé. KATASTROFA

Mám taky špatnou zkušenost. Ještě několik měsíců před cestou mi přišel email "část vaší cesty byla zrušena, museli jsme Vás automaticky přebookovat" - jenže jak jsem zjsitila, cesta se nezměnila, jenom mi změnili rezervaci sedadla, za kterou jsem zaplatila, na tzv. 20D - které v autobuse vůbec není a znamená to, že vás řidič posadí tam, kde je zrovna volno. Po hodinovém(!) chatu, kdy já jsem odpovídala hned a slečně každá odpověď trvala 10-15 minut, mi alespoň přislíbili vrácení 2.,99 eur za tu rezervaci - ovšem nejdříve prý za 14 dní. Což je malá útěcha za to, že si možná budu během noci muset přesedávat podle toho, kdo zrovna vystoupí a přistoupí...

16.11.2022 mi byla zaslána SMS zprava - “ Milý Flixbusu zákazníků,bohužel Vaše linka byla zrušena. Rezervujte jinou jízdu zdarma nebo požádejte peníze zpátky tady - htps://Flixbusu.ink/le5fs “. 26. 12. 2022 odjezd z Brna do Vídně na letiště - 4 osoby . Změna casu nám nevyhovovala kvůli odletu letadla a tak jsem požádala o vracení peněz na přepážce Flixbusu v Brne u Grandu . Nic jsem nevyridla, peníze takhle nevraci. Komunikace písemné pouze v angličtině a ta proběhla ve formě e-mailu několikrát - porad chtěli nejake doplňující informace. 3. 2.2023 byla částka v Kč konečně připsána na můj účet - poplatek bance 100,- a to mužů být ještě rada, ze jsem tak dopadla - kdyz to tady čtu . Pro srovnání - Regiojet vyřídí vse na počkání -

Dlouho jsem nezažila tak arogantní chování ,a ignoraci ! Řidiči zavření v autobuse , člověk čeká na otevření dveří a řidiči ho úplně ignorují , minutu před odjezdem otevřou dveře a ještě arogantně odvětví , jak mají vědět že jedu s nima , byl to jediný autobus na celém autobusové nádraží !když jsem se zeptala na otázku ohledně jízdenky úplný ignor ….. servis a přístup naprosto katastrofa!!!!

O Flixbus raději neříkat nic...jedním slovem - HRUZA....polský řídíc nepromluví ani slovo, další autobus nepřijede, peníze vám nevrátí!!!!! Nikdy více!!!!!!

Dobry den,
Den 7.11 jsem poslal stížnost, text níže, žádná reakce od flixbus!!!!
Dobry den, dneska ráno v koloně směrem Holešovice autobus 3SV0753 v 7:31 ohrozil mne a děti v aute tím, že začal jet do zadu na troubeni vůbec nereagoval! Ne naboural jenom kvůli tomu, že já a řidič za mnou stihli couvat do zadu. Prosím o informaci, zda řidič bude potrestán a jak?

ZCELA NESERIÓZNÍ A NESPOLOHLIVÝ DOPRAVCE. Flixbus už fakt ne. V květnu 22 jsme měly dvě jízdenky na noční spoj v půl dvanácté z Prahy do Vidně na letiště. Bez jakéhokoliv upozornění ze strany Flixbusu nebo prodejce (IDOS) jsme o půlnoci zjistily, že spoj byl zrušen (ještě v době odjezdu byl v aplikaci aktivní). Následovala jízda taxi, vlastním autem, platba parkování na letišti ve Vídni - abychom nepřišly o zaplacenou zahraniční cestu. jPo návratu jsme požádaly o vrácení jízdného a dodatečných nákladů, k dnešku, po pěti měsících od zrušené jízdy, jsme už třikrát dodaly všechny podklady, ale stále jsme nedostaly ani korunu zpět. Komunikace ze strany Flixbusu je kusá, vždy se "omlouvají za způsobené nepříjemnosti" a vždy nakonec požadují ještě nějakou informaci (která je pravděpodobně uvedená o tři maily "níže"), aby mohli případ ukončit. Moje peníze tato firma již neuvidí.

Koupíme si sedadla 1C, 2C přímo za řidičem.. při nástupu nám bylo řečeno, ze si tam sednout nemůžeme a později jsme pochopili, ze druhy řidič si “zablokoval” sedadla pro sebe, aby se mohl vyspat, což je pro nás absolutně nepochopitelne. Máme koupené lístky ale nemůžeme si sednout. Autobus je narvaný a my jsme se museli vecpat mezi ostatní lidi, kde bylo místo a na tři hodiny cesty to není příjemné. Takže moc děkujeme a už nikdy….

Dobrý den,
cestování po ČR bylo v pořádku. Ale podávání informací je katastrofální. Buď telefon nikdo nebere nebo paní na telefonní centrále nebyla v obraze. Měla problém s porozuměním češtině. Nevím, kam mám volat, abych zjistila informaci, kde zadat studentskou slevu. Při rezervaci mi to volbu nenabízí.

Včera koupila jízdenku do Norimberku dnes jedu do Plzně a zdělily mi že spoj zrušen hlavně že chtěli mene tel.cislo při koupi jizdenky prostě drzost nad drzost jíš nikdy více raci připlatit a pojedu konkurencì která nikdy nesklame

Hnusna odporna firma Flix bus..Mali by ste to zabalit!Hnus!

Nikdy v živote s tuto firmou.Masaker.Ridiči hnusny arogantny,bez informacii o toalete a prestavek počas jizdy.Prestavky skoro žadna a když tak 5 min,tam kde se človek nemuže odlehčit.Toalety nefunkčny!Funkčny ale ridiči nechci uklizet!TV k nevim čemu když to aj tak nepouštej.Internet nekdy nefunkčny..proste pohodli tak na 15 min.ne na trasu 800 km.Nikdy vice!

Totální katastrofa v životě nikdy už nechci slovo flixbus ani vyslovit.Syn si zaplatil jízdenku Asburg -Praha..Flixtream 3.15 hod zpoždění když konečně přijel vůbec nenaložil pasažéry na palubu a pokračoval dál v jízdě, takže syn si musel koupit jiný vlak kterým se dopravil do Mnichova z Mnichova mu oba flixbusy ujeli a zůstal tam celou noc, musel si zaplatit další vlak s kterým jel z Mnichova do Plzně a do Plzně jsem pro něj jela já... Jsem zvědavá jestli mu aspoň vrátí jízdné.. zbytečně vyhozených 1500 Kč. To se to pak vesele podniká... Za peníze důvěřivých pasažérů...

Totální katastrofa v životě nikdy už nechci slovo flixbus ani vyslovit.Syn si zaplatil jízdenku Asburg -Praha..Flixtream 3.15 hod zpoždění když konečně přijel vůbec nenaložil pasažéry na palubu a pokračoval dál v jízdě takže jsem si musel koupit jiný vlak kterým se dopravil do Mnichova z Mnichova mu oba flixbus si užili a zůstal tam celou noc musím si zaplatit další vlak s kterým jel z Mnichova do Plzně a do Plzně jsem pro něj jel a já... Jsem zvědavá jestli mi aspoň vrátí jízdné.. zbytečně vyhozených 15000 Kč. To se to pak vesele podniká... Za peníze důvěřivých pasažérů...

Hrůza.....vůbec nechápu co to mělo znamenat?Služby jako v zemi třetího světa.Hnusná,arogantní obsluha složená ze dvou negramotných napůl retardovaných chorvatů co nerozumí ani sobě navzájem natož anglincky německy francouzky.NO RETARDI.Místenky na nic,nesmíš sklopit sedadlo,wifi nehrozí televizi neuměli zapnout,nedivím se.Věřím,že když jim dám hrabat listí,tak ti dementi spadnou ze stromu.NEWER MORE.Raději pěšky.NAZDAR.

Prostě v opravdu nejhorší firma. Moje sestra jela flixbusem z Rigi přes Warszawu do Prahy. Bus z Rigy právě v Polsku se zlomal. A když ho upravili měl 4 hodiny zpoždění. Ten další bus který byl taky flixbus prostě odjel. Sestra několik krát volala na linků že má takovou situace a ji tam furt říkali že ne že buď stihne spoj a bude všechno v pořádku. Ale linka je není zdarma, platí za každou minutu. Nakonec přijela v 23.10. a znovu tam volala že jim odjel ten autobus do Prahy, a na lince během 15 minut nikdo to nezved. Takže prostě zůstala tam chudinko sama, v cizí země, a ještě ji vyhazovali z autobusového nádraží, že zavírá.

Jízdenka objednaná cez idos bez akejkoľvek možnosti vybrať miesto, bez akéhokoľvek upozornenia, že je vám takto zarezervovaná jízdenka bez miesta úplne k ničomu, lebo si nesadnete a bez akéhokoľvek odkazu (v prípade záujmu o miesto) na ich stránky, kde predpokladám (po tejto skúsenosti, po sedení hodinu a pol na zemi a po vyhnatí z miesta iným cestujúcim), je zrejme možné objednať i konkrétne miesto. Keď už je možné objednať jízdenku na idose, tak by bolo vhodné, aby to bolo so všetkým a nie že cestujúci na 4h trase sedí hodinu a pol na podlahe. Cestujem na tejto trase 5 rokov s výnimkou kovidu, ale toto som ešte nezažila.

Bus N66 - cesta z Viedne z letiska do Brna bola asi moja najhoršia akú som zažil. Predovšetkým podávam sťažnosť na starú ženu blond nemku s arogantným jednaním.

My jeli do Vídně na čas a z Vídně též i ze správného nástupiště,na Florenci nám řidič řekl,ať si sedmém kam chceme,tak jsme udělali a za chvíli nás někdo ze sedadla vyhodil,tak za ním jdeme,kde teda máme sedět,on odpověděl místa je tu dost a při cestě zpět jsme se ho ptali kam si máme sednout,odpověděl gren,to jsme nepochopili😂,a záchody smrdeli v celY zadní části autobusu,nebyl tam ani papír,za 100kc koupit sanytol a po každé cestě uklidit,asi problém,ještě si stavěli za Jihlavou na benzině na kourovou,řídící taky nemluvili český,ale zase musím nechat ,že jsme dojeli bez problémů,když to tady čtu,tak si dnes může každý podnikat jak chce,neřeší vůbec stížnosti a recenze

Opravdu profesionalita na úrovni, na moje dvě reklamace mi nikdo nenapsal ani čárku, prostě mám v paži, že, hlavně zaplať a když něco chceš, máš smůlu. Super, aspoň vím, že s nima už nikdy nikam. Článek výše je zřejmě ubohá upocená zaplacená reklama, protože jsou to jen lži....že se vyrovná a v mnohém je i překoná...naprosto profesionální...je mi z nich zle.

dobrý den..Taky bych se ráda podělila o jeden zážitek..Dne 24,6,2022 ve 20:50 hodin , bylo v Brno-Zvonařka oznámeno cestujícím panem řidičem linkového autobusu FlixBus N866,že jízda zde končí.Mél pokračovat ve směru SVK..Cestujíci byli z autobusu vyhození a ridič odjel..Bez imformacií pro cestujíci ze strany provozovatele jsme se bohužel o důvodu zrušení spoje nedozvěděli nic!Moje matka (64 let,bydliště Handlová SVK),zůstala na autobusovém nádraží sama a bez pomoci,nahradniho spoje atd..Domů se dostala až druhý den ve dvě hodiny odpoledne.
Dnes 27,6,2022 od rána 09:00, se snažím kontaktovat společnost FlixBus,ale bohužel..Asi tam nikdo nepracuje..Na e-mail nikdo neodpovida,zákaznický servis absolutne nikdo nezvedá a další telefonní čísla jsou vypnutá!!!Takovy přístup od firmy,která si zakládá na spokejosti zákazníka bych nečekala..

Po zážitku minulé léto, kdy mě flixbus vysadil samotnou uprostřed Itálie v 19:00 bez jakékoli pomoci jsem si slíbila, že nikdy víc. Bohužel v dostupnosti se jim vyrovná málokterá konkurence, proto jsem dnes zkusila jejich služby znovu. Po hodině čekání na zastávce jsem zavolala na pomocnou linku, kde mi bylo řečeno, že autobus má 90ti minutové zpoždění. Nefungoval formulář pro zrušení jízdenek a jelikož se jednalo o cestu, která trvá jen hodinu a já již přes hodinu stala na zastávce tak jsem se rozhodla zakoupit lístek na vlak. Sice jsem musela zaplatit dvakrát tolik, ale kdybych tak neučinila, tak jsem tentokrat zasekla místo uprostřed Itálie uprostřed Nizozemska. Opravdu doporucuju, pokud je jakýkoli jiný způsob jak se dostat z bodu A do bodu B. Vždy to zkuste. COKOLI LEPŠÍ NEŽ FLIXBUS. (Mimochodem flixbus vám 90% případech peníze nevrátí i když je to jejich chyba, pokud to i tak chcete zkusit čekají vás měsíce dohadování - sama jsem to dnes znovu zkusila = “z důvodu zahlceni kvůli pandemii pište na příslušný formulář - formulář nefunguje)

Cestovat s flixbusem? Už nikdy!! Jizdenka objednaná pro tři cestující. Jeden nemohl nastoupit z osobních důvodů cestu. Storno jizdenky proběhlo telefonicky pred pocatkem cesty. Je to již měsíc a po X telefonatech na zákaznickou linku vrácení peněz stále nedoreseno. Samotná cesta hrozná. Autobus přijel do Brna s 45 minutovým spozdenim. Rezervační systém nulový. Zakoupené mistenky si můžutak akorát zarámovat. Na našich místech seděl někdo jiný a bylo nám řečeno ať si sedneme kde je volno. Zastavují jen pro nastup a výstup cestujících. Toaleta v autobusu nedostačující a po 3 hodinách cesty k nepouziti. Dalších 9 hodin jsem se jen modlila,abych tam už nemusela.
Příště si raději připlatit než znovu toto absolvovat.

Měl jsem celkem 8 jízd s FlixBusem. 7 byly v pořádku. Ale ta poslední byla jako noční můra. Horší chování k sobě jako klientů jsem v životě nezažil. Autobus se zdržel o 3 hodiny, o tom jsem dozvěděl už na nádraží, SMS a e-mail notifikace jsem dostal po spozdeni o 121 minut. Řidiče mluví německy a nekto trochu rusky ale neumí anglicky. Proč? Je to normálně? Jsem požádal řidiče o pomoc vyřešení situace, on to dost arogantně odmitnoul. Pak mi začal vysvětlovat že nemá žáden vztah k Flixbus ale měl na sobě firemní košile a mikinu Flixbus.
Ve výsledku žáden řidič mi ani ne zkusil pomoct. Jeden řidič zavolal někam zjistit kde je vůbec náš autobus až mu skoro zablokovali autobus (ne bylo to naschvál ale cca 20 lidí snažili nějak zjistit info a stáli kolem autobusu. Pak už fyzicky nemohl zavřít dveře a odjet).

Chování zaměstnanců 1/10, znalosti jazyků 1/10, linka podpory mimo pracovních hodin 0/10, péče o zákaznici 0/10, pojedu ještě jednou Flixbusem - ne, raděj Trabantem.

Autobus meskal 20 minut a prisiel na uplne ine nastupiste. Ani stanica o tom nebola informovana..

Necestujte s FLIXBUSEM.Srpen 2021. Odjezd autobusu z Ostravy na letiště Vídeň. Přicházíme s předstihem - bus ale odjíždí! O 9 minit dříve! A přitom znal naše jména, věděl že chybíme!Chytáme jej máváním až za aut. nádražím. Ihned hotově kasíruje zavazadlo. Nemám drobné.Dávám 20 eur. Na letišti jej opakovaně žádám o vydavek. Vyhýbá se. Když požodaduji vystavení dokladu o platbě dělají oba řidiči že nerozumí. Manželka ukazuje řidiči na stránkách firmy sdělení o přepravě 1.zavazadla zdarma. Řidič zavírá před ní dveře.Když ukazuje totéž přes přední sklo, řidič do ní vozidlem n a j í ž d í!Když je napsána oficiální stížnost - společnost reaguje žertovně. Varuji všechny zájemce o cestu s těmito loupežníky! Přeci je krajně nezvyklé nechat se drze okrást v centru Evropy v roce 2021 oficiálním přepravcem.Jedinou omluvou je, posádka byla někde ze Slovinska. Profesionální loupežníci.Je s podivem, že německý přepravce zaměstnává takový řidičský balast. A pokud nereagují ani v Berlíně na důraznou stížnost, jsou to ti praví desperatos. Z DDR!

Velmi nekvalitní personál. Řidiči netrefí v Praze na Florenc. Stalo se 2x při cestě z Německa. Řidiče museli navádět cestující, aby na Florenc dojeli.

Dobrý den, 17.8.2020 v 15.50 jsem jela do Vídně.Autobus přijel o 15 minut pozde. Autobus v pohodě i cesta. Řidiči hovořili pouze německy.Odjezd 21.8.2020 v 14.30 z Vídně byl horor.Autobus nebyl ani 14.55 minut.Lidé běhali od autobusu k autobusu.Informace žádné.Paní v info řekla, že jí to nezajímá.V 15h přišla sms, že autobus má zpoždění 50-60 minut zpoždění-česky.Přijel v 15.10 všichni začali běhat jestli je to spoj.Nastoupili jsme.Omluva žádná.Řidič něco mluvil pouze v němčině.Čeština nic ani v anglicky.Do Prahy příjel o 1 hod.pozdě.V pátek 21.8. bylo teplo přes 30 stupnů. Autobus pohodlný.Odjezd byl hororvý.Příště už to nechci zažít.

28.8.2020 jsme jeli s Flixbusem z Prahy do Českého Krumlova spojem č. 861 v 9.00 hod.Svůj kufr jsme v Praze pod dohledem řidiče uložili do zavazadlového prostoru.Cesta probíhala v klidu a pohodě.Jaké bylo naše překvapení když po vystoupení z autobusu v Českém Krumlově jsme opět pod dohledem řidiče zjistili,že náš kufr v zavazadlovém prostoru není.Řidič přiznal, že náš kufr vydal někomu na předchozí zastávce v Českých Budějovicích a že si vzpomíná ,že jsem ho v Praze do autobusu ukládal.O záměnu nemohlo jít, protože jiný podobný a ani červený kufr v zavazadlovém prostoru v Krumlově nebyl. Zavolal do Prahy a ti se spojili s pravděpodobným pachatelem, jenže ten na SMS nereagoval. Autobus odjel a Flixbus jsme vůbec nezajímali.Začátek třídenního pobytu bez všech věcí. Navíc zákaznická linka kvůli kovidu nefunguje. Nám nezbývá nic jiného než na Flixbus podat trestní oznámení.Již nikdy více.

Jak získat jízdní řád,Potřebuji jet 1.9 do Jáchymova. Děkuji

V říjnu 2019 jsem chtěla vrátit peníze za nevyužité místenky (změnili nám spoj z Benátek, oznámení přišlo sms v angličtině bez dalších podrobností o přestupu- čas, číslo spoje,..) ve výši Kč 156,-!!. Téměř po roce a cca 10 e-milech, byla reklamace vyřízená a peníze mi byly 12.8.2020 vráceny, bohužel jsem zároveň zaplatila Kč 100,- !! za přijatou zahraniční platbu, protože peníze přišli někdy z GB. To se opravdu vyplatí. Milošovi držím palce, aby nedopadl stejně.

Nevím,ale někdo nezná situaci.Stornovala jsem 4 jízdenky v hodnotě 1260 Kč. Bylo mi řečeno, kdybych chtěla vrátit peníze, storno poplatek je 300,- Kč a peníze si musím vyřídit přes zákaznickou linku. Radši jsem volila formu voucheru. Velká škoda, že Regio už tu linku nejezdí, byl o mnoho lepší i ve vrácení peněz na účet, žádný voucher..

Never more ( nikdy víc ) !!!!!!!

Dobrý den,
cesta z Budapeště do Brna se změnila v horor.
Zrušili večerní spoj a do dalšího nás nevzali. Nemám v mobilu internet a tak jsme neměli novou rezervaci a tím i QR kód. Nikoho nezajímalo jméno a číslo rezervace a i to, že jme měli jet dřívějším spojem. Prostě vás klidně nechají bez pomoci. Dokonce vám nepomůže ani zákaznická linka Flixbusu, poraď si jak umíš. Nyní požaduji vrácení cestovného a po týdnu čekání se ještě neozvali...…..

Dnes mě cestování s flixbus odradilo cena Praha Tábor 189,-kč,jinakjsem dosud jezdila za 79,-kč,radějijsem jela comettem za 84,-kš

Pekna firma. Za dve a pul hodiny pred odjezdem ti poslou zpravu ze rezervece je zrusena a pak te prerezervujou jeste dva krat. A kdyz ti ten spoj nevyhovuje , stornujes to a objednas si jizdenku na jinej spoj ale penize musis doplatit a to vic nez pulku. Jak to proboha vubec si mohou dovolit???
Ani internet jim tam nefunguje jak ma, obcas se nemuzes ani prihlasit.
Jezdim s nima jen docasne, proto ze musim ale zaplat pan buh uz ne dlouho.
je to na prd.

Zajímá mne, zda je možná přeprava kola. Děkuji

Dnes jsem poslala vnučku do Prahy spoj odjížděl v 15.40 . V 17.40 mi volala celá ubrecena že neví co má dělat že potřebuje na WC, ale bohužel jí to nebylo dovoleno! Vím že řidiči raději řeknou že toaleta je nefunkční než aby ji uklizeli. Tak ať staví lidem někde při cestě jako to bylo dříve. Je mi to líto. Chtěli jsme vaší firmu využívat,ale vrátíme se ke konkurenci.

Dobrý den, zajímá mne cena pro důchodce, cestování do ciziny ?

Dobrý den zajíma mne cena pro důchoce cestovani do cíziny

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE