POLITIKA

Uprchlíci aktuálně v ČR, Německu a ve světě

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - informace zde.

Komentáře

dost lehke nemyslite.....

presne jak pisete,politici uplatni,lzou,kradou,podvadi jen aby si namastili kapsy,o nejake moralce neni mozne mluvit,,suneme se dolu s moralkou,vzdelanim,zivotni urovni,cely zivot delame a nic moc nemame,,delnici 15000kc a politik 150000kc,na duchody neni,vdyt to ukradli duchodcum,pak je pomlouvaji ze chodi na akce,proc asi,,,,je to ubohost,,jen si vzpomenout na politicky kecy pred 20lety,,,a jeste nas prodaji cizincum,nevlastnime uz temer nic,,jeden podnik nefunguje,,banky,pojistovny,cizi obchody,cizi majitele vseho,,,ted nam nacpou cipy,zrusi penize,nainstaluji G5 ,,vsude chemie a geneticke upravy vseho,,tak a ted vir Covid,,opravdu radost tady pobyvat,,,kam to speje vsechno....

To vše je politika a je to jen a jen o penězích. Politici kteří souhlasí s migrací jsou úplatní.Kdyby někdo řekl, že kdo by s migrací nesouhlasil, bude dobře odměněn, pak by bylo znát jak se všichni otočí. Pak i pan Drahoš, který neví do jaké poilitiky se vrhnout, kde to nejvíc nese a také jemu podobní.

Primitivové nemohou jen tak přeskočit jejich pravěk a středověk. Ať se klidně povraždí mezi sebou, ale ne v ČR, USA, a ani v Evropě. Národní hrdost je tyto lidožrouty a vychcané chudinky utopit už na moři, jinak to máme spočítané. Vypatlaná zvířata nepracují, už jejich děti napadají naše evropské děti ve školkách, jen ČT a ČTK úmyslně cenzuruje. Kyselinu a nehašené vápno - jim musel nejaký šílenec obstarat zcela úmyslně. Uprchlík těžko napadne policistu, nebo je to magor. Jediné řešení je obrana i za použití střelných zbraní. V Německu byl už v roce 1999 problém jako žena vyjít sama po 21:00 večer na ulici kvůli Turkům a jejich sexuálním choutkám. A teď? 7 muslimských starostů v Británii včetně Londýna ... budoucí chalifát v Evropě? Rozmnožují se klidně rychlostí vší, a ten bordel... odpadky, nulová hygiena, prostě obtížný hmyz. Hnus.

Je nutné ochránit naši suverenitu, ne pro nás, ale pro naše děti, vnoučata atd. Pokud chceme být katy našeho národa není nic jednoduššího než si sem pustit tyto fanatiky. Bohužel český člověk rád zapomíná, v nedávné době umírali v koncentrácích a teď chtějí umírat znovu???? Kam se poděla česká hrdost tohoto národa? Za co bojovali naši předkové, za co položili své životy?! Je nutné si uvědomit, že kroky , které bychom nyní udělali nepůjdou v žádném případě vrátit. Historie se opakuje, ale vždy za horších a horších podmínek.Český národ má ve znaku lva, je nutné, aby si tento symbol zasloužil.

naprosto s článkem souhlasím

Jestli chce někdo žít lépe musí proto něco udělat ne se sebrat a jít okupovat jinou zemi. Na českém území trpěli lidé přes 300 let pod nadvládou cizích národů. Pro vznik opět samostatného státu museli rodiče i jejich děti bojovat a vytvářet vojenské jednotky pro osvobození národa a i politicky jednat pro vytvoření samostatného státu. To samé mají možnost udělat ostatní národy ať ve střední Americe nebo v Africe. Je to jejich domov a sami si ho musí vybudovat a vybojovat. Nikdo to za ně dělat nebude. Je otázkou, kdy si samostatné státy začnou vojensky chránit své území. První se ozvali USA, kdo po nich bude následovat je otázkou. Národy mají právo na obranu svého území a ochranu svých zděděných mravů, zvyků a majetků. Žádný fanatik ani z řad tzv. spasitelů nemá právo prodávat a umožňovat okupantům (migrantům) území, které jim ani nepatří - jen na něm žijí a nabízením území okrádají budoucí potomky slovanských národů, které žijí na našem území a to samé platí o ostatních státech, kde takto jednají tzv. spasitelé ze států např. (Francie, Švédsko, Německo, Holansko atd)

ja teda neviem o iadnom slovákovi a ani čechovi čo utekal na blízky východ alebo do afriky, čo tam boli tak bojovali najorv vo Fr. cudz. legii a potom v rámci ČS armády, ostatok ostal doma a bojoval proto fašistom, nezbiehali ako toto dneska

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE