ONLINE

Fanzóna MS v hokeji 2024 – Ostrava

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - informace zde.

Komentáře

To je logické, že se budou ve fans zóně promítat zápasy z jiného města. Přece se nechcete dívat na svůj tým vedle haly kde zrovna hraje zápas. Tak to si kupte lístek a běžte na hokej nebo se dívejte doma v televizi.

To snad ne v d aspoň Slovenské zápasy nech daju do fan zony,ved to bude velké sklamanie pře fanusikov

jak to teda je? zápasy z Prahy, nebo zápasy skupiny B, která se hraje v Ostravě?

->> V Ostravě to budou zápasy z Prahy, tedy zápasy skupiny B

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Soutěže o lístky na MS v hokeji: Tipsport rozdává 2024 vstupenek

Jak získat vstupenky na MS v hokeji 2024? Jednou z posledních možností je zúčastnit se některé se soutěží a lístky na mistrovství vyhrát.

 

Medaile MS v hokeji – Kdo je získal v minulých letech?

K MS v hokeji neodmyslitelně patří medaile. Podívejte se, jaká je jejich podoba pro rok 2024 a jak vypadaly a kdo je získal v roce 2023 a 2022.

 

Pojeďte vlakem na hokej – Spoj Ostrava-Praha + MHD

Podívejte se, jak se dostanete vlakem na hokej MS v hokeji 2024. V článku najdete také informace o tom, jak cestovat do O2 a Ostravar arény MHD.

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE