KULTURA

Seriál Poklad z půdy na iPrima - epizody online zdarma

Komentáře

Ten pravopis by si měli lidé zlepšit.Pořad fajn.

Dobrý večer. Je 21.2. 2023 - Lepší pořad neznám, z amer. filmů je mi zle, tak proto. Vysílá vůbec v této době Prima Poklad z půdy ? Prosím o odpověď. Š. Karel

Kuře je vyčuraný, smrdí korunou a snaží se každou věc pomluvit, aby ji koupil za pakatel. Fuj.

Tento pořad je super 👍🙌 rád to sleduji a už se ohlížím,co výběru za předmět z kterým bych se přihlasil. J.

Dobrý den, Poklad z půdy je můj neoblíbenější pořad. Objevují se tam zajímavé předměty, líbí se mi hodnocení zkušených odborníků. Některé aukce jsou i vtipné, když odborníci draží. Pan Rosák dodává pořadu příjemnou atmosféru. Stále přemýšlím co bych doma objevila za předmět, abych se s ním mohla přihlásit. Pořadu držím palce, ať se vysílá dál.

Zo začiatku to vyzeralo fajn, ale keď tam nasekali skoro celú súdnu sieň... (akože účinkujúcich predajcov, čo našli niečo na půde :) Divím sa všetkým, najmä teda starožitníkom, že sa dali na to nahovoriť-účinkovať v takejto komédii a tváriť sa učene a múdro.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli mi může někdo ohodnotit vazů kterou jsem dostala od své babičky a ta zase to dostala jako svatební dar.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli mi může někdo ohodnotit vazů kterou jsem dostala od své babičky a ta zase to dostala jako svatební dar.

Dobrý den, moje sestra má několik starších obrazů po našich rodičích a ráda by je prodala. Jak se mohu přihlásit?

Dobrý den mám staré nový z druhé světové a chtěla bych vědět zda mají nějakou cenu či nikoliv. Děkuji za odpověď Seidlová S.

DOBRÝ DEN
POŘAD POOKLADY Z PŮDY ŘADÍM K TĚM NEJLEPŠÍM.BOHUŽL MENEŽMENT PRIMY
JE NEJSLAPŠÍ ČLÁNEK PRIMY.JAK MUŽOU TAK SKVĚLÍ POŘAD VYSÍLAT POZDĚ
A JEDNOU ZA ČAS.A TO NEMLUVÍM O SKVĚLÉM PANU ROSÁKOVY NAPROSTO
NEVYUŽITÝ NEJLEPŠÍ Z NEJLEPŠÍCH.VŮBEC NEVÍTE JAKÝ MÁTE POKLAD.
ZDRAVÍ F.STRÁNSKÝ

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE