FINANCE

Jaký je limit výdajových paušálů pro tento rok

Komentáře

Dobrý den vím že je to tu napsané. Ale pro jistotu se ptám. Do jakého ročního obratu v roce 2022 mohu uplatňovat 80% paušál na remeslnou živnost?

Pokud jsem OSVČ s možností uplatnění 60% paušálu a zároveň jako soukromá osoba pronajímám byt s odečtem paušálu 30%, tak je můj limit pro odečet veškerých přijmů dohromady těch 1,2 mil., anebo je to limit 1,2 mil pro OSVČ plus limit 600tis na pronájem?

Pausalni vydaje a platcovstvi DPH jsou dve ruzne veci. Klidne muzete byt platcem DPH a zaroven uplatnovat vydajovy pausal a naopak nemusite byt platcem DPH a zaroven uplatnovat skutecne vydaje.

chci se zeptat zrušil jsem dph a musím žádat využití paušálních výdajů

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Nebankovní půjčky bez registru a jak nenaletět

Je ještě možné si půjčít bez kontroly registru dlužníků? Jak důvěryhodné jsou soukromé půjčky a kdy budete muset dokládat své příjmy?

 

Kdy se vrací daně: Nárok, žádost i řešení na finančním úřadě

V nemilosrdném byrokratickém světě, jakým Česká republika bezpochyby je, platí, že si peníze, na které máte nárok, musíte vymoci nějakou tou...

 

Odchod do předčasného důchodu: Podmínky a kalkulačka

V případě, že byste rádi odešli do penze ještě před dosažením důchodového věku, musíte splnit několik základních podmínek. Které to jsou?

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE