ZAJÍMAVOSTI

Třetí dávka očkování proti covid-19 - kdy se registrovat

Komentáře

Dobrý den, Vážení.

Ještě jsem nebyla na 3. dávce očkování covid.
Zda mi neunikla sms či email?

Vaníčková Dana
Sedliště 39
507 23 Libáň
X
VOS JIČÍN - SKLAD.

okr. Jičín
ČR

Bude mi platit certifikát, když se naočkuji 3. posilující dávku až 11 měsíců po druhém očkování?

Je to prima, zaregistrovala jsem se před měsícem a půl, syn také a dosud nepřišla 2.sms. Přesně tak opět je to zvláštní , hlavně, že doporučují a nyní de facto nutí jinak na jaře certifikát neplatí.

matce je 82 let kovid prodelala vsude posloucham jak se rychle preockovat treti davkou a po registraci se dozvite ze budete cekat vic nez jeden mesic. tak kde jsme opet zaspali.

Tak chcete abychom se očkovali, nebo néé

Jsem dvakrát očkována, druhá dávka v červnu. Jsem pozitivní na covid, kdy mohu jít na třetí přeočkování?

Nejsme všichni IT pracovníci. Už třetí den se marně snažím uplatnit PIN 2. Už jsem prošvihl 2 termíny. Pokud se snažím volat na 1221, taky už třetí den. Vždy se stejným výsledkem- všichni naši pracovníci...Chcete nás vůbec nechat očkovat?

přihlásit se k přeočkování 3 dávkou je prakticky nemožné,neustále se dostávám někam,kam nechci

tak nevím, jak to ten stát s námi myslí..??? Po 80-ti letých chce elektronickou evidenci... všichni (i ti století!!) musí umět na PC Word, Exel, i PowerPoint!!! A hádejte, které z těchto čísel je nejmenší!!!!
44, 42, 19, 48 !?!? tak fakt nevím, které si vybrat, asi dostanu pětku!?!?

Děláte si z lidí legraci?Je mě 82 let a na tyto stupidní otázky už odpovídám po čtvrté.Už 10 dní se pokouším zaregistrovat na 3.iniekci(dávku)a vždy narazím na tuto hloupou bariéru a je po registraci.Chcete,abychom se očkovali a zároveň nám v tom tímto způsobem bráníte!???????????!!!!!!!!!!!!!!!

Čekáte,že ztratím trpělivost a udělám chybu a pak mě zařadíte mezi mentálně zaostalé?

Jak dlouho mě ještě budete dávat tak naivní otázky

Byl jsem očkován proti chřipce 25.X.2021,po druhé dávce injekcí proti covidu 19,jsem dostal krevní sraženinu do pravé kyčle a až ke kolenu mě zmodrala noha,otekla tak,že jsem týden nemohl chodit.V.S.

Byl jsem očkován proti chřipce dne 25.X.2021

Byl jsem očkován proti chřipce dne 25.IX.2021

Mám PIN 2 ve FN Ostrava - Poliklinika , ale nemůžu dostat termín registrace. Co mám udělat? jít tam osobně a domluvit termín.

Jv490423

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jaká je deskovka Covid-19: Jsme v tom spolu, ksakru!

Za zábavnou deskovou hrou pro celou rodinu „Covid-19: Jsme v tom spolu, ksakru!“ stojí hudebník, muzikant a herec Ondřej G. Brzobohatý. Jak se...

 

Antigenní samotesty na koronavirus - kde se prodávají

Podívejte se, co všechno potřebujete vědět o antigenních testech na covid. ☝ Jaké existují typy, kde je koupíte, kolik stojí a jak moc se na ně...

 

Kde se nechat otestovat na COVID-19 a kdo si musí test zaplatit...

Vláda uvolnila možnost, aby se na koronavirus🧨 mohli nechat testovat všichni, kdo o to bude mít zájem. ✅ Kdo má test zadarmo🧨 a kdo si zaplatí?

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE