ZAJÍMAVOSTI

Satanismus - jaká jsou pravidla, symboly a temná znamení

Komentáře

Hail Judas hail satan

Hail satan
Hail satan
Hail satan

Ahoj taky milujete ty křesťany co mají jen boha za svého pána a jsou proto dobru(satanovi) já totiž miluji když si prohlížím komentáře a každý 5 komentář je tady aleluja Jesus ✝️🙏
Atd.
Já myslel že toto je stránka pro sasanisty a ne křesťany kteří věří v prohnilého ducha svatého že je dobro.
Kdyby jsme my satanisté šli na jejich stránku boží a napsali tam hail satan tak nás normálně zabijou.
Teď asi dva týdny zpět jsem si dual satanistickou bibli do školy a učitelka si ji všimla a dala mi napomenutí třídni uč.
Protože je křesťanka

Hail satan

ahoj...já vim ai jsem vám chyběla (lechce jsem se usmála), ale chci vám rict ,ze na pekelný akademii se mi dari a nasla jsem si kluka, jo kluka. Da se rict, ze jsem trochu popularni no jako nechci se chlubit, al- al- ale jsem premiantka nasi skoly a asi se dostanu na skolu čertard. no nic.. tady bych to pro dnes zabalila, no prece jenom musim s mým klukem na pekelný maturák. takže jak se u nás ríká paduum..

ahoj pekelny kamosi,jsem tady abych uvedla veci na pravou miru, vite... lucifer je muj tata. V peklu je dost horko fuuuuha a nemam moc cas na tyhle internety, ale jedna vec kterou vam povim je, ze to tam fakt stoji za nic. no.. co se da delat holt to proste takova dabelska divka jako ja musi zvladnout... Loučí se čertice sabrina spellmen matejickova.

cau lidi ja jsem ten kluk kterej sedi v rohu a cte si knizku ale nikdo nevi ze se mi rika DOMINIK SATAN protoze jsem jednou v paty tride dal zelí a potom jsem mel takovou sracku az ze me zacali litat plameny baka louci se s vama domis sana peace

Jak jsem již dříve řekl, LaVeyuv satanismus je jen křesťanství přelakovane načerno, kdežto satanismus jako originál pochází od Friedricha Wilhelma Nietzscheho. Pro nezasvěcené jen upozorňuji, že nacistická propaganda převrátila Nietzscheho filosofii naruby a udělala z ní něco úplně jiného než čím je. Stejně tak dopisovaci spolky "satanistu" na internetu dělají ze satanismu něco jiného než čím je. Redukují ho jen na primitivní ateismus a k tomu nepotřebují satanismus, stačí když budou komunisty!

Jinými slovy, tak jako neumí každý zpívat, tak nemá každý pro magii. Proto jsi dělal rituál a nic se nestalo.

Pro masterwoodoo. Helle, vůbec jsi LaVeye nepochopil a nechápeš ani magii. Tu magii musíš mít v sobě, nečekej že to bude dělat za Tebe!!😈

Oprava k textu: středověkého tmářství.

Ještě dodatek. Pokud jde o vítězství nad nacismem, ohledně Alana Turinga by kovaný marxista mohl říct že je to buržoazní fantasmagorie. To zda to je nebo není fantasmagorie, ovšem já neposoudim. Nejsem studovaný historik.
Každopádně nechci odbihat od tématu těchto stránek, upozornil jsem pouze na to kdo je dobro a kdo zlo - Bůh či Satan.

Bůh že je dobrý a Satan zlý? Zamyslete se nad tímto: kdo odstranil v roce 1000 hladomor a zabránil v konečném zúčtování s lidmi? Ďábel. Kdo dával příkazy ke kamenování prostopášných volnomyšlenkářů? Bůh. Kdo dopustil druhou světovou válku a holokaust jako pomstu na Židech za ukřižování Ježíše? Bůh. Kdo dával podněty k vývoji vědy a psychologie a osvobození z otroctví středočeského tmářství? Ďábel. Kdo použil pro porážku Třetí říše toho největšího tyrana jaký nemá v dějinách lidstva obdoby - Stalina a jeho rudou armádu? Ďábel. Ke komu je přirovnávána něžná láskyplná bytost která dává život a teplo domova, totiž žena? K Ďáblu. Ke komu muž, bytost zodpovědná za všechny hrůzy a zvěrstva v dějinách? K Bohu! Naštěstí mám v duši holčičí element a jsem na to právem hrdý.

Jo, komu je Ďábel odporný, ten nezná historii.

Netreba byt az extremne hnusní ale ked sa niekto príde vypytovať ako sa máte aby vás vyspovedali všetci tí čo chodia vacsinou do kostola porovnať sa ci je vám horsie ako im samym. Kazdý len vyzvedá tá milota je len zásterka. A sluhov Bohu ste kde nechali v kostoloch uchylných plná krimi kde zneužívajú spoved mladých ludí. Nezabiješ ničila by som ich od rána ze by nezaspali a nebudete spat bodaj by ste sa obzerali dúfam že sa znicite samy vy zavistlivci krestanskí klamte a oblbujte ludí a tí ludia klamú samych seba a svoje deti. V dnesnom storocí treba týchto ludí zlikvido... ale presypacie hodiny nastastie obcas fungujú. a jedina viera ktorá ostane dobrým ludom je viera v opak ktorým viac neublizi nik.

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn

chcipnete vy liberalni sissies urco pislouchate lil peep a helena vondrackova mashup. hail hit- satan a poslouchejte aspon elitni hudbu (dark throne, life lover, mayhem, psychonaut 4, hovonkovasracka) mejte hnusny den a zhorte s nami v ohni pekelnem jako speckacky :3

Krestaství z vas robí slabocha...v 21 storoci je viera opaku najnormalnejsia , nezabúdam podotknut mnoho satanistov navstevuje kostol a ani otom nevedia. Radsej zruda nez si nechat skakat po hlave od bozskych prikázaní.

Všetko čo som čítal, je super. Do teraz a to fakt môžem odprisahať, som ateista. Nemám chuť veriť v nejakého židovského boha, ktorý má byť akože len tým jediným. A sranda, že odkedy akože existuje, ešte mu nikto nedal žiadne meno. Čo to má byť za boha ktorý nemá meno. Kam sa podeli bohovia národov, ktorý pred tým tohto židovského boha nepoznali. Prečo ich ľudia zavrhli a začali uznávať bezmenného. Nikdy žiadny bohovia ani jeho synovia, či dcéry nekriesili mŕtvych. Len syn tohto židovského. Je to fakt zaujímavé. No a čo sa týka takzvaných 11 satanových zákonov zeme. Ten siedmi. Uznávaj silu mágie, pokiaľ ju úspešne využíváš k naplneniu svojich túžieb. Ak poprieš silu mágie, po tom čo si ju s úspechom použil, stratíš všetko, čoho si vďaka nej dosiahol. Skúšal som použiť mágiu pre svoj prospech. Dokonca som ju použil podľa uvedeného návodu. A vôbec, ale že absolutne vôbec sa nič nestalo. Potom ako mám v niečo veriť keď sa nič nedeje.

Aleluja jesus🙏🙏🙏

A pravdivé a logické je to co ověří životní zkušenosti a životní zkušenosti ověřily to, že hmotný svět existuje nezávisle na subjektu individua a jeho počitků.

Ani tak ne že skáču od jedné filosofie k druhé, jako spíše je porovnávám a z každé si beru to co je pravdivé a logické.

nezapomente zasadit stromy

nevíte kdy vyjde nová serie sbriny fakt se tesim

prodávám svoji duši, moji záci mě zabili, protože jsem jim dala 2- z prezentace v dejaku nekdo me pls osvobodte

Bůh není a nikdy nebyl! Ty fotky o tom atd. jsou nepravá! Toho boha si někdo vymyslel z roku cca 231 a vy hnusní prohnilý křestané jste to jen následovali jako úplní KOKOTI BEZ MOZKU!! HAIL SATAN!

Poslední slovo vaše názory někdy fakt uvádí do takových různých představ vy jak vy v nic nevěřící si dovolujete psát něco k něčemu co stejně vám neudělá dobře a další si přivlastnila nějaké symboly nebo zatáhla to do stylu kde to nepřísluší ale hlavně že jste věrní a ovce splasena nebo vystresovana nejste hodny tomuto pokušení spíše poslouzite k jiným lepším možnostem . Jsem tu a budu všude ti co nevěří nectete dejte si sluchátka z primitivní hudbou která vám dodává odvahu a nejste sami sebou jen myslíte skodite samy sobě pokud nic necítíte hypochondri konci konci ve tmě ruku pod bříškem danou z hrbem na zádech plnou tíhou danou v řetězech a slepotě v ve vařící páře stratite zrak butte tak jak jste byly celý život předstíraly nic jsem nečetl cituji co cítím jaký hail nebo Ave všichni nevědomí kteří nemají mozek poslouží ke sbírání své kůže do konce všech věků po bičování a co odpadne tím hail nebo Ave si každý ze země zvedne ...ať někdo namítá hned pocítíš sílu vlastního nitra hnij jak jsi zkažen a tvé tělo ať shoří a tva duše zhasne temném .. otce ukaž nevědomím nevědomou ukaž těm co protřely vášeň slast aby se cítily jako by lehce horely stejně půjdete do tepla všechno do sebe zapadá nač čekat na příděly když můžete celý sousta pojídat a ukojit se a temnu se odevzdat .. hledám paní černý závoj kruté oči srdce mocné ženy která čeká aby m....... Otevřela srdce tu bránu která je spása a uvedení na pravou míru vah a stezky a zbavení přihlížejících ukončení mitusu o dobrém dobro je pro pocit ukojení zbytek je něco co nikdo nepociťuje zbožnost.neni je to chlad jen vaše výčitky co jste se od zbožnosti naučily jste primitivove otroci sobě sami otce spal zrak těm kteří nevidí aby neviděly spal duše který neví o ní brzo pocítíte vaše zásluhy .........jednou za červený ještě 2 proroctví se naplní .. všude nikde a nikde i všude.. všichni expiritus sankti a ten AMEN .....NEMA 🔥🔥😆😆😆

Píšu k vám nic ze sebe nedělám trvalo mi to 27 let abych se pořádně rozebral má povaha je nelhat ctít chovat se na něčí půdě uctivě neoklamat neokrast pokud nemá někdo stejný záměr tak z radosti musíte připravit ne o věc ale o to co je v psychice aby bolelo více . Jsem něžný moc vášniví chladné nechám chladnými ty stejné i s těmi dalšími najatými dětmi dospělými matkami dcerami všem duším který byla spasena k dívání s ním divák a nechá tedy vychovává vzorem dříve učinil řadu rodiny byly i své hračky ta neúcta znásilňování bezmoc psychická újma takt aby se více modlily největší chybou byla jeho neprozreni sám sebe o velký stvořitel jáma plná roztaveného zlata a plná žhavého trizniveho ohně a všichni učiní jako ty až budeš polykat spalující oheň jako ty jsi přihlížel jako polykaly tvý neviní nechutnosti násilím a ty jsi se bavil sám ty se povazujes za největší moc mezi dvěmi branami stejně tvý budou prosit o teplo a vášeň..tvá zima je chlad ne láska jen chlad a zneužívání a obnažování a brát lidskou krev ženy za majetek a zmocnit se kdykoliv pak vaše děti a děti jejich děti jsou jako divoké koně který padají do náručí naším mocnostem jejich duše se cítí být zneuctěna vášeň a ukojení je oboustranný chtíč nikdy bych se nedotkl bez signálu nesnáším být uražen jednoduchosti a plýtvat energii na tvoje dopady přihlížením jsi nechtutny černý z bičem tě zbicuji a ostatní budou přihlížet jako ty jsi přihlížel zanedlouho to bude padne konečně temnota teplo vašen ukojení všeho a hlavně bez lži a tvým ošemetným hrám a tvoje ovce budou navždy otroky sami sobě nejhorší chvyle z nejhorších budou dokola prožívat navždy a ty zhasnes a stebou to tvé světo ne slunce slunce ti nepřísluší ohrivas se na ohni dopřejeme lepší až tě naše mocnost bude triznit...m....

špagety nic moc ale za to sluníčko vylezlo(píše satan)

nějaký rady proti prokletí pls nevím co dělat(dělam špagety)

Všechno je to úžasné. Až na to hloupé srovnání satanismus = zlo.

Pozor na pravopis.

Modlitbou, která se neplazí, vzívám tě, kníže života i smrti, bezejmenný! Vzývám tě a modlím se k tobě já, já, starý tvůj rouhač! HAIL SATAN

Vy internetoví sataniste a vy co chodíte po městě s metalovýma tričkama a s obráceným křížem na tělech si neuvědomujete co hlasate když píšete neustále o svobodném projevu a o tom že bůh neexistuje. Nevíte asi o tom že vás ovládají spolky odjinud z tajných koutů země, že vaše názory nejsou vaše ale že vám je vstepuji, a že ideál o tom že Bůh není je názor který vašim rodičům vnutili bolševické síly. Zamyslete se nad sebou! Jestli chcete svobodu a demokracii, mějte vlastní zkušenosti a originální názory! Jinak jste ovce ze stáda ať se Vám to líbí nebo ne. Jsem sice odpůrce křesťanství, ale to neznamená že věřím nutně v Ďábla nebo já nevím co. Nejistota je pramen strachu, strach je pramen nudy a z toho všeho plynou války a pohromy. Proč lidstvo trpí? Protože se neumí bavit, protože každý je zatíženy všedními osobními starostmi, protože všichni se starají jen o politiku a neumí se bavit a být blíž přírodě. Odtud Lenin, Stalin, Hitler, Putin a další! Až tohle lidi pochopí, zlu a zkáze se vysmejou do očí a každý bude žít svobodně! Pak nebude potřeba náboženství, politiky a mravokarce!

...a ty hrubky na tý posr..ý Google klávesnicí mě už taky můžou :) .. třeba je to jen karma a žijeme v pěkném omylu, a žádný bůh jak si myslíme není....

... Bůh jak se zdá, má novej cíl, říká si o svatozář, dál nosí knír, zkouší té zmást, z billboardů znáš, svět klidnejch sil, mihaj se okolo nás a mění styl, zkouší té zmást, Skrývá jen svoje rohy, dál káže apage Satanas, hlídá jen svoje rohy, sám ďábel apage Satanas, tisknout si odpustit dá, zvedne kříž a kasu v druhý ruce (v kostele naprosto trefná záležitost) , kdo z nás se upálit dá? jako symbol další revoluce? zkouší té zmást, jedenáct je přikázání, deset znáš, lhát se právě učíš, dvanáctý je o poznání, kdo je ten kdo do duše ti hučí? zkouší té zmást, ... Není co dodat, ... Já nesouhlasím ani s jedním ani druhým, (bůh,dábel) i když je to jeden a ten sám, pro mne jsou to hovada oba dva... Pokud to tak vůbec je..

Homosexualita je taky smrtelný hřích. A jak mají představitelé církve v zálibě ministranty a jejich kadidla.

Lepší je vyvolat slunce. 🙂☀️ Je ho poslední tři roky nějak málo. Kromě toho za sluníčka se mi líp šuka. Eventuálně honí.

Jak vyvolat bourku?

Nepatřím ke stádu které věří, jsem ten, kdo tvoří a hledá.

Jak už jsem řekl, ateismus už je dnes přežitek. Neříkám že věřím v bílého nebo černého Boha.
Mimochodem, Tvoje názory, Mariáne, Ti samozřejmě neberu, nicméně se mi zdá že jsou na úrovni teenagerů.

Adan azazel
Sobotka
Ja som ATEISTA. Ale že totál úplne Ateista. Absolutne vôbec neverím v existenciu nejakého boha. A už vôbec nie toho židovského. Takže, keď neverím, že existuje boh, nemôžem veriť ani tomu, že existuje satan. Ja verím, že nás, ako ľudskú rasu stvorili MIMOZEMŠŤANIA. Určite si niekedy počul o jednej planéte, ktorá má názov NUBIRU. A na tej planéte žijú bytosti, ktorým hovoria ANUNAKY. Planéta Nubiru sa pohybuje po celej vesmírnej galaxii. A má cestu aj v našej slnečnej sústave. Prilieta raz za 3600 rokov. A boli to Anunaky, kto vytvoril ľudskú rasu. Samozrejme, na začiatku robili experimenty. Takže eistencie kentaurov, faunov, hobitov, či trolov, alebo trpaslíkov, elfov alebo aj morských ľudí, pokojne môže byť realita. Nemusia to byť vymyslené stvorenia v stupídnych amerických filmoch. Ale, nakoniec sa im podarilo naklonavať rasu, ktorá je dnešný človek. Avšak, museli odísť. No keď sa po 3600 rokoch vrátili, boli prekvapený, čo stvorili. A tak, sa párili s ľudskými ženami. A s toho vznikli obri. Nie je to žiadne tajomstvo, aj keď mocný tejto planéty dávajú zničiť akékoľvek dôkazy o existencii obrov, či iných bytostí, ktorých pozostatky sa najdu. Ja verím tomuto. Nie v nejakého boha, čo ako jeden jediný vie, absolútne o všetkom, a vie čo si dokonca aj myslí pomaly 8 miliard ľudí na tejto planéte. To je absolútne úplná debilina, ktorej normálny neuverí. Rovnako aj to stvorenie sveta. Za 6 dní a ostané báchorky okolo toho. Presne o tom je aj potopa sveta. Po pravde. Ako je možné, že sa na celuličkej celej planéte zachráni osem židov a stoho vznikný černoši, indiáni, aziati mongoli, a iné rôzne druhy ľudí. a bolo to iba 2204 rokov pred kristom. Ako je možné že egypťania nikdy o žiadnej potope nepíšu. A to majú vedci k dispozícii hieroglify siahajúce až do roku 3000 pred kristom. A ako je možné že to prežili. Alebo neprežili??? A židia založili nový svet??? Boh nie je. Takže nemôže byť ani dokonalá bytosť, a nemôže byť ani omylný, ani neomylný ani žiadny. A keď nie je Boh, nemôže byť ani Satan, ani Lucifer, ani Belial, ani Leviatan a ani nikto s démonov, či božích anjelov. Dokonca odmietam prijať aj existenciu duchov mŕtvych. Nikdy som žiadneho nevidel. Ani sa mi nikdy nestali čudné, či neuveriteľné javy. Takže môže byť akákoľvek ideológia, aj o Marxovi aj Engelsovi, aj o hocikom, bárs aj o árijskej rase. môže byť akákoľvek viera v hocičo. Ľudstvo si môže vykladať svoje dohady a dokazovania. Ja budem veriť tomu, o čom som teraz písal. A mimochodom. Blíži sa dátum, 3600 ročného cyklu, kedy bude mať Nubiru cestu cez našu slnečnú sústavu a okolo našej planéty.

Kdo si ovšem myslí, že marxismus a satanismus jsou dvě různé ideologie, možná snad zná ještě Satanskou bibli, ale je naivní a o Marxovi a marxismu neví nic. ⭐
Ave Satanas.

Nicméně, abych předem vyvrátil eventuální podezření z antisemitismu, musím ještě na druhou stranu podotknout, že Židé v průběhu starověku a v prvním století kdy psali i Nový zákon, měli revoluční zásluhu na tom, že propojili mystické zážitky se svědomím.
Zdůrazňuji, že hodný neznamená poslušný Bohu nebo vládě, nýbrž ten, kdo neustupne následuje hlas svého svědomí.

Něco mě napadlo k zamyšlení.

Sestry a bratři, soudruzky a soudruzi!

Jsou dvě možnosti : buď je Bůh dokonale dobrá bytost, pak je v ideálním případě omylny a nepredvidavy. A nebo je neomylny, pak je to ovšem zvrácený sadista, tyran a loutkar. Ostatně sama Bible o tom jasně a zcela nepokrytě svědčí.
A Satan? Výmysl Židů, který tímto obskurním obrazem a symbolem vytvořili egregora na kterého může beztrestně svalit svou vlastní osobní odpovědnost každý psychopat, který ukaji své zvrácené chutě ke kriminální trestné činnosti, dále na kterou by mohli lidé navleci veškeré utrpení, ztráty, bídu a nelidské jednání. A v neposlední řadě, coby fiktivní synonymum zla zneuctili a zničili tito noví muži duchovní víry všechny pohanské radosti života.
Géniové jako Marx, Nietzsche, Freud, Crowley a Lovecraft měli úctyhodné zásluhy na tom, že se novodobý okultismus i racionální věda pokusili vrátit věcem původní význam a osvobodit tak člověka ze staletych pout.

Zamyslete se nad tím.

Hraješ si na Frankensteina? 🙂 Jen tak dál, budeš inspirací pro spisovatele a požitkem pro čtenáře. Gratuluji, obohacujes kulturní společnost. Ale až vyrostes z puberty, možná budeš mít jiné ideály.

Jes pls... chcy bejt satan. Chci zabýjet lusknutím prstu. Protože je to dobrý. Dejte mi nějaký tip na to jak to udělat pls. Když mi řeknete jak tak ušetřým váš život.

Ještě bych s dovolením důrazně poznamenal, že je sympatické praktikovat satanismus nebo jakoukoliv jinou filosofii pokud to člověk nebere přehnaně vážně a pokud je stále sám sebou, a pokud možno když má originální myšlenky.
Na satanismu mě silně odpuzují tři věci :
1) právo silnějšího, jelikož z vlastních životních zkušeností musím veřejně dosvědčit, že v praxi to až tak úplně nefunguje,
2) ty neustálé hádky na internetu mezi rádoby satanisty
a 3) ten přehnaný pesimismus v pohledu na lidi.
Mám satanismus rád jen proto, že s výjimkou výše uvedených bodů v ničem podstatném nelže a je vysoce funkční pro spokojený prakticky život. Jen neztratit svou originalitu a zůstat člověk.

Zdravím,
Máte pravdu že skáču od jednoho ke druhému, ale to je holt dáno mojí nejsilnější pozicí planety Urana ve Štíru v natalnim horoskopu. Abych řekl upřímně, mně je LaVey sympatický, v něčem i jeho nástupce Big Boss ale spíš tuto ideologii beru jako nouzovou obranu proti dnešní době.
Pokud jsem něčemu skalopevne věrný celý život bez jakéhokoliv zakolisani, je životní styl a filosofie Hippies. Jen mě šíleně trápí že dnešní svět už skoro ani neví co to je. Jsem příznivec hnutí New Age, pozitivního myšlení a satanismus je moje obranná víra která mi pomáhá hájit to svoje. Studuji různé směry a skládám si z nich mozaiku pro vlastní pohled na svět a zároveň mám i ideje vlastní, zcela neobvyklé, které by jen tak někoho nemapadly. A v zásadě jsem radikální levicak.

Pokud jde o to co jste se ptal, tak když je někdo tolerantní, možné je všechno. Ono tak daleko nezáleží na tom jakou ideologii vyznavate, protože všechno je to především o lidech a všichni jsme hlavně lidi.

Rád bych se rychle vyjádřil ke všemu, co jsem zde doposud dočetl, ale toho už snad ani nejsem schopen...
Každopádně, pane Sobotko, rád bych minimálně vyjádřil obdiv vůči tomu, kolik toho máte nastudovaného, ač mu občas přijde, že skáčete z náklonnosti k jedné ideologii k náklonnosti k druhé a je to lehce matoucí...
Já sám se doposud považoval za ateistu, ale osobně mi zatím ideologicky vyhovovaly myšlenky LaVeyova satanismu a spíš pravicové myšlenky anarchistické...
V mnoha myšlenkách se zároveň shodují s vámi a zároveň se ve vámi obsáhle vyjádřených myšlenkách lehce ztrácím, musím uznat...
Rád bych vás někdy poznal osobně či minimálně soukromé přes sociální sítě a popovídal si o těchto různých tématech více...
Ještě bych nadhodil jeden dotaz, který by mě osobně v mém dospívajícím věku zajímal a je jim otázka, zda je vůbec možné aby měl ateistický/satanisticky založený člověk (zdůrazňuji, že velmi respektující a nesoudící vůči jiným vírám) romantický vztah se silně křesťanskou (také možné říci pobožnou, či věřící) osobou, která je také velmi tolerantní vůči všem lidem a neodsuzující v první sekundě?

Všichni víme o co jde, rozhodnutí je jen na nás.

Žádnou bolest ani zlo nepůsobí bůh nebo Satan, prostě život je svině ale tím je dokonalý učitel který Ti svými podrazy dává najevo že musíš být vychcana a ukázat mu že Ty jsi tady pánem a ne život. Buď vychytralá a zároveň ubližuj jen těm kdo ublíží Tobě nebo Tvým milovaným. Válečné zločince a teroristy je nutné rovnou bez výčitek svědomí a s velikou radostí ritualne zlikvidovat. Návod najdeš v knize Belialove, v invokaci k přivolání zhouby a ve dvanáctém, čtrnáctém a sedmnáctém Enochianskem klíči. Důležité je je hlavně neklast meze vnitřní fantazii a upřímným emocím. Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit že to je vysoce účinné.

Pro Oriasi Balna: buď v klidu, soror, bůh je každý z nás, nikdo nahoře nebo dole. SATAN JE PŘÍRODA A JEJÍ NEÚPROSNĚ HMOTNÉ ZÁKONY. Přečtěte si Satanskou bibli, tam se dočtete že Bůh je neosobní Síla vesmíru která udržuje život v rovnováze a o nikoho se nestará. Je tedy zbytečné na Boha nadávat, jemu to je stejně jedno. 😎

Pro MAKAVELI: jsi úplně mimo křesťane - ten tvůj milostivý bůh rozsévá tolik bolesti a nespravedlnosti jako nikdy nikdo!!! Je to největší ZLO, jaké tu kdy bylo a je....

S tím Marxem to bylo ode mne značně přehnané a ukvapene. Rozhodně jsem spíš politicky neutrální nebo spíše antipoliticky a více méně krajně levicový anarchista ale duchovně se orientuji na hermetismus a černou magii. Především dávám přednost Temnotě která funguje před Světlem které sice mluví lichotive ale je na hony vzdálené praktické realitě. Tolik k tomu.

Pozor pane Marek, pro to kdo je a kdo není satanista neexistuje žádný jasný patent. To říká i sama Československá Satanova církev. Každý jednotlivec či spolek si totiž sám tvoří vlastní pojetí víry či ideologie která má zcela odlišné přístupy a jeden druhého vzájemně osocuji jako nepravy. Což dle mého soudu je naprosto zcestné a ubohé. Ale tak to prostě mezi nimi je. Vem si jen křesťanské církve, jak se v dávných dobách vzájemně lovily kvůli odlišným detailům v jejich doktríne. Čertu žel tato druhá strana dělá totéž ač se považuje za lepší než křesťanství. Nuže, sdílím názor že modrý kohoutek potřebuje červený a naopak. Abych to tak nějak podal jaksi vtipnejsi formou místo těch otřepanych dualistickych frází.
Studujte dál a rozum v hrsti.

Je celkem ironie, že většina lidí co tu něco o satanismu psala, ani satanisti nejsou, a minimálně polovina z těch, co tu něco psali o křesťanství, nejsou pokřtěni. Ja se řídím trochu satanismem, trochu křesťanstvím, udržuji tím rovnováhu.

Kdo by mi zde vytknul že tento web je satanismus a nikoli politika, toho dopředu upozorňuji na dvě skutečnosti :
1) V knize Satanské rituály Anton LaVey píše, že magie s politikou úzce souvisí a že jen naivka by to popíral
2) V doslovu k českému překladu Satanské bible Zakázané ovoce od astrologa Pavla Turnovskeho se v závěru píše, že tato kniha má svůj původ právě v komunismu.

Pro důkaz pravdivosti tohoto tvrzení jsem objevil zejména srovnání kapitoly Satanský sex v Knize Luciferove s dílem Bedřicha Engelse Původ rodiny, soukromého vlastnictví a státu. Podobnost těchto filosofii je až zarážející. Takže :
Čest práci a Ave Satanas.

Avšak nenechte se mýlit, darwinismus není ani v nejmenším ten důvod proč vyznávám Karla Marxe. To by bylo totiž v přímém protikladu k jeho základní podstatě učení. Princip levice je totiž solidarita a pomoc chudým a pracujícím, zejména invalidním důchodcům a dělníkům.

Na Zemi není reálné dosáhnout trvalé prosperity a blahobytu bez vzájemné sounáležitosti a sociálních věcí. Dějiny jsou rovněž toho důkazem. Buržoazie je odsouzena sama sebou k věčné kolísavosti a střídavým prohram díky své vlastní hamiznosti, bezohlednosti a zbabělosti. Očekávám nejpozději do dvaceti let její definitivní pád, ze kterého už nepovstane. Ani nejsem pro diktaturu. Ale třída proletariátu má budoucnost jistotu, od letošního roku se postupně ukáže, že mi svět dá za pravdu. BURŽOOVE VŠECH ZEMÍ, VYLIZTE SI ŘITE.

Jistě, každý citlivý tvor, který studuje dějiny wafenu a Wehrmachtu si uvědomí že milující bůh jak ho vtloukaji lidem do hlav sladci panbickari, by něco takového nikdy nedovolil nebo by tyto zločince alespoň neponechal ve světě bez trestu. Kdo má totiž nějakou evidentní jistotu že je trest čeká teprve po smrti? Osobně vyznávám marxismus. Se satanismem jsem spíš koketoval a nebral přitom sám sebe vážně.

Mohu Vám upřímně dosvědčit z vlastních zkušeností, že Bůh, Ďábel, bílá i černá magie jsou jen chimery. Pouze existuje v přírodě určitá Prozřetelnost, jelikož ta předurčila Führera Adolfa Hitlera k jisté misi, ale ponechala věc, jak jeho bludna rasova teorie s nadvládou třetí říše dopadne, cele náhodě, tak jak je tomu ve všech případech lidského konání.

Sám jsem byl vždy fanatickym vyznavačem okultních nauk a východních filosofii ale život mi ukázal, že jsou to všechno jen vymyšlené spirituální bachorky a jediné o co se lze opřít je buď sama historie, literatura faktu nebo aspoň filosofie Karla Marxe a jeho sociální ekonomie.

Ano, podle mého je pouhá chimera věřit v nějaké peklo, nebe či reinkarnaci nebo karmu.
Neexistuje žádná vyšší spravedlnost která by nás odměňovala nebo trestala, je pouze pravdivá teorie Charlese Darwina, kterou vyznavali Karel Marx, Friedrich Nietzsche, Adolf Hitler i Anton Szandor LaVey, že jen ti nejlepší a nejschopnejsi mohou přežít.
Patříte mezi ně?

Co se týče magie, existuje určitý prvek jako touha a přání, pět faktorů které popisuje Satanská Bible. Ale to je asi tak všechno.

Som slovák. Na žiadnej slovenskej stránke sa mi nepodarilo nájsť nič podobné, ako je toto. Zaujímam sa o satanizmus. Som viac menej ateista. Ako každé decko, pokrstili ma v kostole, ale to je asi tak všetko. Za celý svoj život som bol v kostole asi 10 krát. Väčšinou, ked bola svadba. Nikdy som sa nemodlil. A nikdy mi žiadny boh ani nikto svätý nepomohol. Ani satan. Zaujímam sa o satanizmus lebo chcem zistiť aký dopad má na kliadby. Hovorí sa, že moja prababka, babka a dokonca aj matka boli bosorky. A ja som preklial. Želal som smrť. Síce, nič sa nestalo, dotyčná osoba veselo žije, veselo si užíva majetku, nezákonne nahonobeného a škodí ostatným, ale mňa zaujíma, aky to má dopad na ďalší priebeh života. toto keby mi niekto prezradil.

Bodhisattwovsky buddhismus má oproti satanismu tu slabinu že člověka nutí do nějakého neosobního soucitu. Satanismus aspoň nic nepredstira. Satanská filosofie říká : cítíš - li lásku, dávej ji tomu kdo o ní stojí, cítíš - li nenávist a pohrdání, nepotlacuj to ale moudře to ventiluj. Je snad něco lepšího? Zatím jsem nic lepšího neobjevil a to už mám čtyřicet let života za sebou.

Mně taky pomohl s prosbou. A to víc než třikrát, ale zato ne zdaleka vždycky. Většinou jen v naléhavých věcech. Jinak si taky hodně často bere dovolenou.

Satan mi již 3x na mojí prosbu pomohl.

Lepší je přečíst si Kapitál od Karla Marxe. 😁 Pak člověk zapomene na tyhle kraviny.

Bůh tohle všechno co se děje dopustil, neboť je toho sám strůjce. Stačí si přečíst bibli a jasně tam čteme co je to za zlou a pomstychtivou bytost, plnou zla a nenávisti k lidem.

Ateismus už je dneska nemoderni, dnes je in zájem o esoterické a okultní vědy, a jestli chcete, Satan není žádná temnota, ale přírodní blahodarna neutrální energie darujici život a která podporuje ty silnější a inteligentnější jedince. Vzyvat ho jako entitu zla, to jste pak jedna ruka s křesťany! 😜

Samozřejmě že to jsou jen pohádky pro výchovu dětí aby se z nich nestali zločinci. Ale po čtyřicítce už by měl každý mít tolik strizliveho rozumu aby pochopil že židovský a křesťanský bůh, stejně jako peklo, ďábel v tomto pojetí, dobro a zlo jsou jen fikce. Věřte mi nebo ne, ale i veškerá takzvaná bílá a černá magie je jen fikce. Satanská Bible má hlavně pravdu v tom že svět opanuji mocní a troufali, že rozkoš je nejvyšší stadium vývoje a že se nevyplatí provokovat protivníka nastavováním druhé tváře. Kdo a co je Satan? Naše touhy, emoce a pudy a sama příroda. Žádný kozel s vidlema na královském trůnu v jádru Země kde bubla ohnivá řeka gehenna která tryzni dnem i nocí nějaké psychopaty kteří žili jen pár desítek let. Inteligentní člověk takovým bachorkam nevěří, a už vůbec ne od středního věku.

Obecné konvenční výhrady typu kdyby Bůh existoval, bla bla atd jsou, jak psali Marx s Engelsem, jsou vinou buržoazie a kromě toho je to neznalost židovskokřesťanských legend, které hovoří o tom, že Bůh se umluvil se Satanem že mu přenechá veškerou moc a vládou nad dějinami tohoto světa a že v onen den, dies irae, se ukáže, kdo z nich umí lépe vládnout a s kým z nich jsou lidé šťastnější a svobodnější. Hm. Nuže kdo těmto legendam chce věřit, ten jim věří, kdo nechce, nevěří. Ale Komunistický manifest Karla Marxe a Bedřicha Engelse je v tomhle k zamyšlení nad historii. Před francouzskou revolucí v roce 1830 by vás takové myšlenky vůbec nenapadaly. Bůh je šibal a rostak, zatímco Satan má tu slabinu že bere všechno včetně sebe hrozně vážně. Ateisté jsou chyceni do vlastní pasti. Bůh je pěkně napálil.

Satanismus který jen zpochybňuje křesťanskou morálku a nenabízí vlastní originální filosofii kromě jednoduchých rituálů na přivolání partnera, zničení nepřátel a uzdravení blízké osoby mi přijde laciný. V tom jediném u mě Satanská Bible palec dolů. Číst Mein Kampf je aspoň poučné a je to čtení na jeden celý měsíc.

Pokud jde o vaše detinske námitky vůči Bohu, jsou příliš naivní a idealisticke. Doporučuji přečíst si Starý zákon a zjistíte že ten Jahve nebyl žádný beránek. Vůbec, výhrady vůči křesťanství nyní po čtyřicítce už více méně hodnotím jako skrytý projev antisemitismu, který bytostně nenávidím, a navíc jsou vaše kritiky vůči křesťanství značně pokrytecke. Nezapomeňte, že sociální jistoty, zdravotní péče atd jsou zásluhou křesťanů. Zkuste být více objektivní a méně licomerni, méně zaujati. Asi nevíte že vaše názory někdo řídí z tajných míst Země a nejsou vaše. Jinými slovy, nejste tak svobodní jak se domníváte.

Nejsem zaprisahly křesťan, můj vzor je Satanská Bible ale to co se tady kecá o křesťanství není nic originálního a navíc se křesťanství za své zločiny středověku omluvilo. Jsou tu další hrůzné ideologie, vsimejte si toho : komunismus, islámský stát apod. Omluvili se komunisté? Nacismus nebudu zmiňovat, ten je už osmdesát let passe. A Vám, Žaneto doporučuji dvě alternativy :buď si přečíst pozorneji Satanskou bibli, nebo se objednat k psychiatrovi.

Pokrytectví, to je důvod proč se mi křesťanství zhnusilo, i když v jádru dobré, v dnešní podobě u mě nemá šanci.

@Žaneta Koltová nevím jestli to myslíš vážně, nebo je to psychologická hra... ale myslím, že člověk by si měl uvědomit, že každý má nějaké životní období, kdy má krizi, nebo si na něco musí teprve přijít a v takové chvíli může někomu jinému i nevědomky ubližovat, za pár let dozraje, poučí se a třeba to i rád odčiní. Mstou mu tuto příležitost bereš, přitom sama si toto dělala mnoha lidem, ani o tom nevíš, buď ráda, že se nemstili.
Také mi jsou některé myšlenky satanismu velice blízké. Ježíš jako dobrý a nápomocný člověk s čistým srdcem má mou úctu, ale křesťanství je pokrytecké a jede to jako byznys který jde přes mrtvoly. Miliony zabitých při křížových výpravách, nemilosrdné zabíjení lidí s jiným názorem a invaze a rabování cizích konkurenčních kultur. Alkohol je podle studií ve srovnání s heroinem, crackem, pervitinem nejhorší drogou, je fyzicky návykový, rozhazuje hladinu dopaminu snad nejvíc ze všech drog, v člověku probouzí agresi, statisticky má na svědomí většinu úmrtí mladých lidí, proč toto svinstvo křesťanství toleruje?

Jako malá jsem byla pokřtěná a nucena chodit do kostela a už tehdy jsem věděla že povídání o Bohu a Ježíši nebylo takové jak tam vyprávěly, díky příchodu kovidu jsem nemusela a pořád nemusím do kostela, Satan a lucifer je pro mě vším, jsou pro mě vzorem, a co si budem v tomto světě bych s biblí daleko nedošla, páč jsem psychopat miluji pohledy na vraždy a představuji si že se to děje mím nepřátelům.
Pro Satana... Bych udělala cokoli tato pro boha bych ani na kříž nevrhla pohled, to on je manipulátor, když přesvědčil Ježíše aby za nás chcípl, ale my jsme se o to nežádaly, tak aď teď nečeká že se mu budu klanět, modlit...
U satana si můžeš dělat co chceš, nevadí mu černá nebo jaká koliv magie, a modlit se k němu můžeme dobrovolně, zato v Bibli je psáno pomni abys den boží světil nebo tak nějak, a ta osoba si řekne: aha tak když nepůjdu do kostela, tak zhřeším, a už to jede, do kostela vleze, do kasy prachy vhodí, a farář prachy do píčovin vloží...
Satan nás neovládá, ten nám dává svobodu.
A až chcípnu, tak budu doufat, že budu s Luciferem, že nezkončím tam kde je místo pro lidi co se mučí, ale tak či tak je budu pořát uctívat s respektem i kdybych zkončila v části pekla kde se trestá, nevím jak se ta část jmenuje,...
Jen budu doufat že moje činy co mám v plánu pro ně nebodou moc, ale i satani jsou mstivý tak asi můžu být i já...
To se pravděpodobně dozvím až chcípnu.
Ale můžu je zkusit vivolat a říct jim co mám v plánu a řeknou jestli to můžu udělat nebo ne, ale myslím že aspoň ty pomsty jim vadit nebudou...
Ale dál si jistá nejsem..


Prosím kdyby jste někdo věděl co Satana a další nejvíc potěší, dejte vědět a já to pro ně udělám. Zde můj email: zanetavrbova665@gmail.com

Zdravím. Mám jen pár otázek vůči křesťanům...
Za 1.když máte víru v boha tak proč jste si vyhledávali tyto stránky.
Za 2.proč za nás rozhodujete v co nebo v koho máme věřit a uctívat ho.
Za 3.jak můžete říct že bůh je "naše" světlo na konci tunelu a podobně. Kdyby jste se zajímaly o naší "víru" tak by jste věděli že dobro vzniká ze zla a je jedno že je to bůh vládce a že za nás musel zemřít nikdo ho o to neprosil a navíc je tady ještě jedna otázka. Proč je bůh nespravedlný vůči lidem když nechá umírat malé děti a zdravé lidi a to že někdo řekne že nadešel jejich čas. Co je to za nesmysl?! Když nechá zemřít sotva měsíční dítě nebo třeba i 5leté 6leté i 10leté? satan si alespoň něco vezme ale zase něco dá ale bůh ten vezme a už nic nevrátí radši budu uctívat temnotu, černou magii, různé pentagramy a podobně než věřit v někoho kdo není schopen uvědomit si cenu života. Démoni ti poskytnou to co chceš ale je zase spravedlné že za to něco budou chtít...

Nerouhejte se Bohu, protože bůh má jméno Satan. Nikdy nevíte kdy se vám bude jeho pomoc hodit. A nepotřebujete k tomu oltář tvořený nahou prostitutkou ani stěny s pentagramy, ale svíčku na zemi, bílou nebo černou, papír, tužku nebo propisku, připínáček, Satanskou bibli na Enochianske klíče a nehorlavou nádobu na podpaleny papír.

Bůh přece není nějaký šarmantní obryleny mužík v bílém hávu na obloze. Tam opravdu důkaz nehledej. Co je Bůh? Tvoje bdele vědomí a energie kterou vyzařujes kol sebe a která se Ti vrací.

Tady si asi někdo myslí že nás stvořil Bůh ale kde tomu je důkaz.zadny totiž neexistuje a nikdy neexistoval.cirkev chce aby jsme daly jen dobré věci proto ta komedie.dobro i zlo si vytváří lidé samy mezi sebou na tomto světě.v.

Nehledě na to že ve jménu boží prozretelnosti bojoval i Adolf Hitler. Zatímco Satan je spíš vseobjimajici láska a nanejvýš leda pornografie a intelektuální válka. Nic to nemá společného se zlem.

Jin a jang nemá nic společného s dobrem a zlem, ale s ženským a mužským principem. Západ to chápe pokřivene jako dobro a zlo. Další omyl který má křesťanství na svědomí. Bůh není dobrý a Satan není zlý. Kolik lidí během dějin zahubil ten bůh, že. A kolik lidí zabil během těch pouhých padesát let Satan. Ani jednoho. Takže otevřít hezky oči a stát pevně nohama na zemi. Pohrdám lidmi kteří uvažují v pojmech dobra a zla, protože neznají nic jiného. Svět není černobílý ale barevný, což opakuji neustále. Ave Satanas.

nemuzu rict ze nesouhlasim se vsim ma to sve vyhody i nevyhody jsem pro obe dve strany udrzuji si tak duchovni rovnovahu to mate neco jako ying yang ve zlu je kapka dobra a v dobru kapka zla

Malá oprava. Friedrich Nietzsche nebyl satanista ale modernista a současné proudy satanismu výrazně ovlivnil. Kritikou křesťanství a bojem proti stadnosti a pretvarce.

Drazí bratři a sestry pekel, dovoluji si Vám nabídnout původní, literárně a filosoficky kvalitnější, rétoriky hodnotnějšího tvůrce satanismu jako filosofie, která svým ateisticky racionálním laděním získala ohlas na základě Bible Antona LaVeye, ale pouze byla převzata z génia německé literatury 19. století, a sice Friedricha Wilhelma Nietzscheho, který byl zaviněním jeho mladší sestry Elizabeth zfalsovan v archivu pro hnutí NSDAP a s kterým Friedrich ostře nesouhlasil. Tento velikan německého modernismu obsáhle zpochybnil křesťanskou morálku jako upadkovou a velebici vůli k zániku kterou pojal poněkud ironicky ve svém základním spise Tak pravil Zarathustra. To, z čeho LaVey čerpal bylo nedokončené dílo Antikrist aneb Přehodnocení všech hodnot a obalil je do hávu černé mše jako falzifikat složitých magických operací Aleistra Crowleyho. Pravím Vám, Satanismus nezalozil Crowley ani LaVey, ale právě Nietzsche. Doporučuji si jeho rozsáhlé filosofické práce sehnat, on kromě toho považoval i samotnou magii a metafysiku, náboženství vůbec, jako křesťanský blud par excelence. Ale na druhou stranu je lepší než LaVey i v tom, že buddhismus ocenil jako pozitivní a realistický, a sám měl silné náboženské cítění avšak ke konci života se psychicky zhroutil a nebyl s to reálné zhodnocení svých schopností. Přesto - umělecký génius a veliký básník jakého od Shakespeara není ani dodnes příkladu. Ave Satanas.

Aké sú ešte ďalšie rituály na zasvätenie sa satanizmu?

Začal jsem se satanismu věnovat v poslední době a teď jen zírám, jakého mám hluboce zkušeného a poučeného jmenovce Sobotku. Beru to jako znamení pro mé další studium!

Bůh existuje, ale je zcela zvrácený, krutý a nespravedlivý, jelikož dobří lidé trpí bídou, psychickými nemocemi počínaje od depresí až po různé druhy schizofrenie a zlí lidé žijí v přepychu a mají iluzorni moc nad ostatními. A nelze to navlekat na Satana. Už jen kdyby to bylo tak jednoduché, mýtus o Adamovi a Evě by byla historická událost a ne pouhá konfrontacni alegorie. A navíc - Satanem se mi podařilo zázračně zajistit dokonalé zdraví mému synovi. Takže kdo je dobrý a kdo je zlý.

Kájo to máš úplně jedno. Já například používám při svých obřadech i propisku. Satanovi nezáleží na formě upisu ale na tom jak máš upřímné srdce. Například se Ti vykasle na nějaké vděčnosti a zbožné uctívání, On je rád když Ho lidé moc neuctivaji jako Boha ale spíše když Ho více či méně chápou jako metaforu pro to co mají upřímně rádi. Když bys Ho vzyval jakožto bytost Zla, nechal by Tě odvézt do Bohnic a tam by tě leda tak navštívil v podobě nového kamaráda na pavilonu s podobným přesvědčením ale který by měl dost co dělat se svými hlasy a s depresema. V externím případě bys skončil v kriminálu a tam by tě nenavstivil vůbec. Dva typy lidí Satan nenávidí : pokrytce a psychopaty. Ostatním slouží pokud Ho chápou jako milující Bytost. Ave Satanas.

Kdybys náhodou chtěla ten satanismus prostudovat podrobněji a víc od kořenů a zároveň ušetřit peníze, můžeš si kdekoliv v Levných knihách zakoupit bibli Friedricha Nietzscheho Tak pravil Zarathustra, je to poetictejsi než LaVey a je tam toho podstatně víc. Týká se všech možných témat ze života ale pozor, Nietzsche používal často ironii a je na Tvou odpovědnost co z toho vezmeš doslova a vážně. Viz například Hitlerova propaganda. A varuji před depresema až to budeš číst. Ale stojí to za to, je to klasické dílo dějin filosofie a učí se o něm i na fakultě.

Děkuji moc, snad ji najdu a díky za další zajímavé knihy na přečtení, chci se toho více dozvědět,myslím že mám z čeho vybírat

Zároveň bych Tě chtěl upozornit, že to není bible v kompletním slova smyslu, jsou to pouze základy. Autor udělal tu chybu že ty teorie nerozvinul do hloubky a aby ses dozvěděla víc, můžeš studovat materiály pana Big Bosse, který ty myšlenky propracoval. Nicméně v dnešní době není úplně pravda že mají šanci jen ti schopni a egoismus je něco co dneska až tak úplně nefunguje. Ale jsem zastáncem zásady nejít po boku stáda ale sám za sebe. K tomu doporučuji někde sehnat, popř na scanu knihu Josefa Veselého Satanismus, tam se dozvíš víc a lépe z toho pochopíš než z LaVeye. Ten mimo jiné napsal i Satanské rituály, taky doporučuji.

Clare seženeš ji v každém knihkupectví v regálu duchovní nauka v hodnotě 349 Kč. Obal je dost divný, uvidíš sama.

O téma satanismus se hodně zajímám, našla jsem tento web(jestli se tomu dá tak říct) a celkem mě to zaujalo, a zajímá mě kde by se dala sehnat satanská bible? (kromě toho že se může objednat přes internet) jestli by jste někdo věděl byla bych ráda kdyby sem odpověděli

Ještě doporučení na závěr, neberte sami sebe, ani tuto ideologii a už vůbec ne samotný život příliš vážně. To že lidé berou život tolik vážně je hlavní příčinou toho že s nimi zameta.

Původně jsem se začal před lety věnovat filosofii satanismu z toho důvodu že mě zajímalo co je napsáno v Satanské bibli, jelikož jsem počítal s tím že je to přesný přepis Starého a Nového zákona do pravého opaku což je pravda pouze ve tři procentech a něco takového je jen v případě parodie katolické mše, kde je mj. Satanský otcenas od Bible takto odvozený. S nějakým carovanim u svíčky a žádostmi od pekelnych živlů ve prospěch svůj potažmo svých blízkých jsem tehdy nepočítal. To mě uchvátilo až záhy. Ta kniha má mnohé co do sebe, propadl jsem ji na mnoho let především z toho důvodu že nevybizi k vraždění dětí na oltáři Satana (sám jsem tatínek!) ani neschvaluje žádná zvěrstva. Nicméně se s celou tou záležitosti loučím, jelikož po půl roce smrti mého otce kterého jsem si už od kolébky nesmírně vážil, jsem na základě jeho pozůstalosti objevil hodnotnější věci na kterých mě navíc odkojil. Kromě toho bych rád varoval teenagery a nezkušené před Knihou Satanovu která následuje ihned po Satanském devateru, jelikož obsahuje nelegální prohlášení nápadně podobná Hitlerovu Mein Kampfu, tak ať se lidé navzájem jednou úplně nevyhladi pokud to za ně neudělá koronavirus. :-) Soudnost, rozum, empatie a mír nade vše,lidičky. Ahoj.

Niki, máte dost neoriginální, byť racionální názory. A všichni co tu píší : Anton LaVey šel dál, nekritizoval jenom křesťanství, ale i buddhismus a takzvanou bílou magii.

Pro všechny co tady prosazují,, všemohoucího " boha mám na ně pár otázek.

Za 1. Když mu jste tak moc oddaní proč vyhledáváte tyto stránky?
Za 2. Proč nám sakra rozkazujete v co, nebo v koho máme věřit? Vždyť to je naše věc! Jsme v 21. Století, máme právo volby! A nikdo nám do toho nemá co kecat!

Za 3. když podle vás ten všemohoucí milosrdný bůh existuje tak proč nechá umírat malé děti, proč nás nechá se takhle trápit?

A hlavně pokud v něj chcete věřit, tak prosím, věřte si,je to vaše právo volby, ale nechte i nás rozhodnout v co chceme věřit.

Pokud jsem někoho pohoršila nebo něco takového, tak má smůlu, protože to je můj názor a mám na něj stejné právo jako on a jako všichni ostatní.

Guys myslíte že se dá místo suchého pera použít tužka ?Akorát že Satan pro mně není ďábel a nepředstavuje pro mně zlo ani protiklad Boha. Zcela výstižně to popsal Anton LaVey na kterého důvodně odkazuji neustále. A rituály co je na tom špatného když nedochází ke zločinům jako ve Francii v 17. století, že? Sám jsem se Mu mnohokrát podepsal krví ale se zlem to nemá nic společného, dobro a zlo vymysleli Židé a Křesťané.

To jsme dva. Vidím to podobně jako Ty. Hail Satan.

Adame satana uctivat nebudu,ani rituali ale zajima vse kolem satanismu.prece buh i dabel seli setbu do nasich srdci,pro mne buh je na prvnim miste ale pored je tu ta druha strana,ktera mne zajima asi vic nez je zdravo

Pro ty co se tazou kdo je bůh : každý člověk. Pro sebe i pro jiné. LaVey rovněž nehlasal že se má člověk chovat jako zvíře, mínil to jako kritický pohled na člověka. Inspiraci čerpal od Nietzscheho a ten, jak vzdělání a secteli vědí, hlásal přechod člověka k nadcloveku. Ale prosím vás lidi, neplette kdyžtak do toho Hitlera. Díky.

Pan Pravda moc moudrosti nepobral, jako ostatní ortodoxní panbickari. Sám moc neberu satanismus příliš vážně, spíš se hlásím k psychedelismu ale myšlenky LaVeye nelze zpochybnit, až na ten kapitalisticky ideal a kult síly který pěstoval. Ale kdo může s jistotou právem tvrdit že je po smrti nějaké peklo nebo nebe?! Není taková víra značně nespravedliva?! Sám jsem pevně přesvědčen o reinkarnaci, v minulém životě jsem byl hippie v San Franciscu a pak jsem se znovu narodil o jedenáct let později v v ČSSR. Každého věc čemu věří ale mě přijde nejlepší hnutí New Age, žádné extrémy jako jsou ateismus, satanismus a křesťanství.

Když si poslechnete hudební album Antona LaVeye The Satanic Mass, tak schválně zjistíte že LaVey v Satana jako reálnou entitu věřil, takže to jsou kecy. Naznačuje to i druhý bod Satanského devatera.

Petrus doporucuji zdravý rozum a stát nohama na zemi. Satanská filosofie není o nějakém čísle 666 odvozeneho z Bible ani o nějakých znamenich, přece. Souhlasím že pravý satanismus není o black metalu ale o satanské bibli. Ale to je málo. Jsou tu ještě Satanské rituály od LaVeye a knihy od Big Bosse a hermeticka literatura Josefa Veselého. Do satanismu bezesporu patří i Friedrich Nietzsche.

jsem narozen v roce 1966 to byla zalozena CIRKEV SATANOVA nema mi to neco naznacit?nevim a kdyz mem roce narozeni otocite devitku tak mame tri sestky je to snad znameni ze se mam durazne venovat SATANISMU?

teprv nyni se o satanismus zacinam zajimat tak ze cas ukaze jestli tento smer zvolim

Autor asi moc inteligence nepobral. A češtinu se ve škole asi taky neucil. Plno informací ani není pravdivých. Lidé poslouchající metal nemají žádný svůj druh satanismu. Například Ghost a Black metal? Jentak někde daleko na Marsu. Daleko lepší by bylo si vážně přečíst tu Satanistickou bibli, než číst tohle a ještě hůř tomu věřit.

Je fajn v něco takového věřit, zvlášť pokud se člověk bojí smrti a křesťanství s islámem a dalšími výmysly jsou prošpikované očividnou lží.

Nezáleží na tom jaký ubozak, pokrytec, lhář a násilník byl Anton LaVey, jak se ho snažila z pomsty po smrti ocernit jeho dcera Zeena, jelikoz otec zanevrel na Církev Satanovu. Důležitější je logický základ a pravdivost jeho filosofie i její esoterické složky převzaté od Crowleye. A kdo má patent na to tvrdit něco o křesťanském pojetí Boha jako neomylnem, správném a pravdivem? Ukazuje se lidem snad Ježíš Kristus osobně, že vnucete lidem aby v nej věřili? A nemusíte citovat závěr Evangelia o Tomášovi, já znám Bibli možná lépe než vy!

Ja se oto nezaujmam patrím silneší elitenej skupine
Illuminati nemajú žiadnu vieru, ale suverenitu ľudského druhu. Illuminati nie sú cirkvou, náboženstvom, politickou skupinou ani charitatívnou organizáciou, ale elitnou skupinou globálnych vplyvných ľudí, ktorí pracujú na presadzovaní záujmov ľudského druhu ako celku. Naše rozhodnutia sú nezávislé od všetkých ľudských rozdielov vrátane náboženských a politických rozdielov.

Jsem ateista a o satanismus se zajímám jenom proto, že mi to připadá zvláštní, ale jak si čtu nějaké
komentáře, tak mám pocit, že si někteří lidi ten článek pořádně ani nepřečetli a úplně souhlasím s BalickyM.

To zlo, na co se tady všichni stěžujete, že dopustil Bůh, dělá Satan. Co je na tom tak nepochopitelného? Co to je za debilní výmluvu vůči Bohu. Tenhle život není spravedlivej ani nikdy nebude, protože tady na zemi vládne satan. Tadyty "pravidla" o "neublizovani" od satana jsou úplně k smíchu. Jen idiot můžu uvěřit takový blbosti, nevyrovnanej člověk co to nemá v hlavě srovnaný a hledá cokoliv, aby ho utešilo nebo ste sráči, co se tak bojí bolesti a utrpení, že následuje to nejhorší co může být. Přitom to největší utrpení nastane právě v pekle s vaším "vladcem" Satan nemá rád lidi. Lidi jsou boží stvoření, on je chce jen oklamat a odvrátit od Boha!! O to jediný mu jde! Zatratí vás! Nikdy vás nevysvobodi. Co kuli lidem obětoval satan??! Nic! Satan je závist, výsměch, nenávist, pomsta, žádný cit! Ja křesťanskou cirkev taky neuznávam, práve kuli tomu poslednímu 9. Pravidlu! Že satan cirkev držel v provozu!. Neuznávam žádný modly, žádný faráři, uznávám jen lásku, mír a klid od Boha! Pokoru samozřejmě taky! V bibli je všechno, to co tam je se plní a taky se náplní až do konce. Je mi vás líto lidi. Uvědomte si, že peklo je večný. Tam párky grilovat nebudete. Ani pít pivo. Až se tam dostanete, už nebude cesta zpátky..

Já nejsem věřící, ale stačí srovnat jací mají být satanisti (ne lidi za satanisty se pouze vydávající) a jací jsou křesťané už po tisíciletí, navíc MAKAVELI, kdyby ten tak zvaný bůh existoval nedovolil by, aby se dělo to co se děje.
A pokud existuje stvořil planetu, aby na ni vytvořil lidi, aby ji následně ničili, aby se mezi sebou zabíjeli, znásilňovali a nenáviděli
Ať si každý věří v co chce, pokud to ostatní negativně neovlivňuje. Pravidla satanistů jsou mi sympatická mnohem více, než chování církve a týpky pánubohu oslintávající nohy (pokud nějaké nohy a tělo má).
Křesťansví a Islám jsou jen obyčejné frašky které jsou si velmi podobny a za které se schovávají kruté činy papeženců a mohamadánů. Nehledě na to, že Satana jako něco zlého a špatného opět vykresluje církev, proč jí tedy věřit, když tisíce let jen lže, vraždí a krade majetky.

MAKAVELI
JAK MYSLÍŠ
ZLO SI TĚ VŽDYCKY NAJDE

já jsem ateista, ale koncept satanismu teda aspoň toho soft se mi zdá opravdu zajímavý. já věřm v to co se dá prokázat teda aspoň ve většíně případů, proto mi příjde křesťanství spíše jako jedna velká lež na které se vidělává už odjakživa, ale i přesto křesťany neodsuzuji. Každý si může věřit v co chce.
Žádám vás prosím aby jste sem nelozily a nekritizovali ostatní ať už jsou jacíkoli

Obe strany jsou necim v pravu ale jasne boduje satanismus a rozhodne neni vhodny pro teenagery, me bude letos 40, mam sestilete dite a nemam zaludek na to abych satanismus zneuzival. Hlasim se v necem k satanske bibli a pro duchovni rozmer k nabozenskemu satanismu, ba i pro mirumilovnou teologii toho druheho. A doufam ze se uz neobjevi Hloupost jakozto nejvetsi hrich Cirkve Satanske, prirovnavat satanskou filosofii k nacistum!! A co se mi bytostne hnusi je stadni uvazovani a konvencnost. Ave Sathana.

Drahý Makaveli,Austrálie hoří Kim už si chystá své 4 atomovky,a ty věříš v boha?Proč si pořád lhát?Já byla 6 let křestanka,jsem pokřtená a dokonce jsem byla u svatého přímání.Lituji toho...Proč se schovávat za závěs,když můžeš být sám sebou?Proč by někdo něco takového dopustil a jen pozoroval jak ho ostatní uctívají?Proč svůj život zasvětit někomu jinému a nežít ho sám?

Satanismus je pro zamindrákovaný puberťáky. Taková vábnička na okolím přehlížené lidičky. Satan ti dá pocit výjimečnosti, žel ti nesetře slzy, které po nocích zkrápějí tvůj polštář. On se jim akorát tak za tvými zády směje. Je to bytost, která lidmi k smrti pohrdá. Úplně všemi.

Ahoj všichni co se bojí smrti a umírání je to dobré věřit v něco nadpřirozeného lépe se umírá co? Podle mého

Makaveli: Vy se začněte modlit za mozek abyste tu nepsal takové koňarny. Opravdu... vrhate to nejhorší světlo na křesťanství vubec... lidi jako vy jsou ostuda křesťanství. Nejsem krestanka a ano líbí se mi zásady La Vayova satanizmu. Chodím ale na cirkevni skolu a tudíž znám plno křesťanů co jsou skvělí a hodní lidé a ne přiblblí fanatičtí pakoni kteří nemaj na praci nic jiného nez psát takovéhle výtlemy. Nemam nic proti jakekoliv víře... pokud se do mě nekdo nesere ja se neseru do něj. Amen a Hail Satan.

Úbohý Makaveli, píšeš, že Ježiš Satana už porazil. Tak prečo sa o ňom baviť? Ktorý dobrý otec nechá svoje deti trpieť tak, ako ich trpia milióny na svete a navyše píšeš, že Ježiš trpel a zomrel za naše hriechy. Však si odporuješ. Zamysli sa nad svojim textom a never bludom.

Drahý MAKAVELI, běžte s tím oxidovat někde jinde. Proč sem lozíte když jste proti tomu? Já taky nechodím na křesťanský stránky a neříkám jaká je to blbost a že něco jako bůh není. Zdraví, čarodějka ;)

To, co se děje, je v bilbi předpovězeno.

Kdyby tady byl Bůh, tak by se nedělo to, co se děje.

satanizmus je zaujímava tema. Súhlasím s pár jeho pravidlami a s pár kresťanskými. Tak udržujem duchovnú rovnováhu

Když je vám to tak moc proti proč si tyhle stránky vyhledáváte? Schováváte se za církev a Ježíše, ale když na to dojde kde je ten váš Bůh? Jak může dopustit, aby se děli na světě takové špatnosti? Ano ona nám sice dal svobodnou vůli, ale taky nám a dalším stvořením dal domov, Zemi. A my ji tady ničíme l. Jak může tohle dopustit? To mi prosím vysvětlete.

Kdo je bůh? Když je tak vśemohoucí tak proč dopustí to co se děje. Víc jak tisíc let se daří lidi blbnout. A jeho jménem církev zabíjela. Když byli tak pokorní proč schromažďovali majetky. Atd.

Vy Jitko Orsavová!
Řekněte mi: co na tom vidíte to úžasné!

Budete říkat že je to úžasné až vypustíte svou duši?
A v pekle Budete patřit mezi ostatní Rouhače?
Budete trpět neskutečnou bolesti a to až na věky....a pomoci se vám nedostane.
Budou vás démoni znásilňovat několikrát za sebou.
Ten váš sex.... vás v pekle bude tak bólet.... že si vzpomenete na mé slova.

Přehodnote prosím koho si vybrat.

Světlo světa=Ježíš Kristus....nebo Satan= Věčná temnota a bolest nesnesitelná která nikdy ale NIKDY neskončí.

Pokud vás táhne něco k Satanovi...tak na to prosím zapomeňte a obrate se Na DRUHOU stranu.
Pouze Kristus je jediným Bohem a on za vás zaplatil tu nejvyšší Cenu!
Svůj život...a takhle ztrácí své milované ovečky....s pláčem.
Kristus ať vám žehná i celé vaší rodině.
Amen

Drazí Ubohý lidi...
Kdo se zajímá o Temnotu se Satanismem a magie černé nebo bílé..... tím pádem se Odlučuje od toho,kdo vás Stvořil... Vždyť existuje Pouze Všemohoucí Bůh Otec,jeho Milovaný Syn Ježíš KRISTUS který Toho vašeho Satana už Porazil a Porazí ho kdykoliv.
Horší je to,že se pouštíte do tak velkých nebezpečných záležitostí...že to bude mít veliký Dopad na vaši Rodinu a Děti. Jak můžete dávat přednost Zlu!
Jak můžete dávat přednost hříchu?
Jak můžete souhlasit se vším co Popisuje Satanistycký Řád!

Ježíš KRISTUS za vás položil svůj vlastní život, umučení a Ukřižování....aby spasil vaše ubohé duše a duše vašich dětí. Pokud není pozdě! Obraťte se ke Kristu našemu jedinému Bohu.
Neotvirejte se Démonickým věcem....zbavte se všeho co je od zla!
Nechte si v Katolickém křesťanském kostele posvětit knězem všechno....co máte.
Noste posvěcený stříbrný řetízek s křížkem na kterém je Ukřižovaný Náš Pán.

Nevíte co na vás čeká za nedlouho pokud tak ne učiníte! Víte co je to věčná smrt?
To je na věky utrpení v pekle kde je Pouze bolest, velký křik, skřípání zubů a mučení které je 1000x více cítit než za tohoto života. Je to na vás....ale pak už není cesty zpět.

Pošlete Satana do propasti!
Nechte se pokřtít vejménu Otce,Syna,Ducha Svatého.....dokud máte poslední čas.

Nebe je reálné ZROVNA tak jako peklo.
Satan vás pouze využívá ke všemu aby měl sílu... které tak či tak NIKDY nedosáhne toho aby se mohl srovnávat se Svatým Králem Ježíšem Kristem

Pán s vámi a prosím ať vás nezajímá a nekalá Černota, Satanismus, magie....ale čtěte svatou bibli....
Evangelia.....
Pokoj vaším duším a vaše děti do Toho tahate také.... aniž by jste si byli vědomi.
Pouze Kristus a NIKDO jiný nemůže zvytezit.
On je světlo světa, cesta, pravda a život věčný....
On je Láska....
Satan je Nezdar a nenávist.

Ahoj, velice zajímavé. Já se teď nedávno začal zajímat o Satanismus a černou magii, z důvodu toho ze si myslím, nebo spíše vim že křesťanství je jen vymyšlená pohádka pro peníze a líbí se mi že Satanismus
lze i do svědčit, tedy pokud věříte v různé entity. Pokud by mi chtěl někdo poradit jak do začátku budu rád zde je můj email ----> vladimirkuda999@gmail.com budu rád za každou radu.

patrikmikuska: Tak při nějakém rituálu hezky popros,ať tě naučí češtinu, popřípadě rovnou o zvýšení IQ ;)

UZ,DLOHO-JSI,ZAJIMAM,JAK,O-BILOU,MAGII,TAK,I-CERNO - U.AZ,PO,RITUALI.

zajimam,se-uz,dlouho,o,carodejnictvi-i,satanismus.

užasné

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE