ZAJÍMAVOSTI

Nástup do školy a covid-19 - testování a pravidla

Komentáře

Dobrý den, obracím se na vás s dotazem. Jsem učitelkou na střední škole. Doposud jsem se nenechala očkovat. Dnes jsem psala paní ředitelce dotaz, jak to bude s testy od 1.9. 2021? Bylo mi sdělěno, že si testy budu muset hradit sama. Pokud vím, tak se to mělo týkat pouze testů, které potřebuji pro svůj volný čas(vstup na bazén apod.) Tyto testy vyžaduje zaměstnavatel, tak by mi je měl přeci hradit ne? A pokud vím, tak my neočkovaní nemáme být diskriminovaní? Jak to tedy prosím je? Děkuji.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Aplikace Tečka - digitální covid pas v mobilu

Zajímá vás co je to aplikace Tečka a kde ji stáhnout? ❤️ V tomto článku naleznete také rady jak ji nainstalovat a používat.

 

Přečtěte si, kdy letos začne školní rok

Zajímá vás, kdy je začátek školního roku 2023/24❓ Důležité datum, které se týká většiny studentů (ale i termíny prázdnin) se dozvíte v tomto...

 

Termín podzimních prázdnin a tipy na akce

Podzimní prázdniny jsou posledním větším volnem pro studenty před vánočními prázdninami ✅. Podívejte se na kompletní informace v článku.

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE