ZAJÍMAVOSTI

Kruhy v obilí ve světě a v ČR – vysvětlení a film

Komentáře

Zvuk.
Nasyp mouku na plech, plech polož na reproduktor, pusť hit, zesiluj a sleduj co dělá mouka.
Naprosto stejný princip jsou kruhy v obilí.
Inteligentní krása je projevená v každém listě, v květech, jejichž tvary jsou dány nějakým původním programem. Nikdo nový květ zvenčí individuálně neformuje, tvar je zakódován předem a zformuje se samovolně.
Žádná matka ani otec své dítě nesoší rukama, po početí se vývoj plodu samovolně spustí.
Podobně se tvoří obrazce kruhů v obilí.
Vše kolem nás se rodí. Dítě, mládě, rostlina, i kruh v obilí.
Tedy jde o jakýsi původní program, nositelem podnětu je zde patrně zvuk přenášený elektromagneticky, rezonuje v povrchu a vytvoří obrazec.
Zvuk může mít zdroj v zemi i mimo ni.

Elektromagnetický impuls světelného blesku o délce 3,5 milisekundy vytváří kruhy v obilí ODKAZ https://www.youtube.com/watch?v=YCC7OxuELAw


Na tomto videu je zachyceno kamerou a svědky vznik 3D kruhu v obilí (agrosymbolu) v Anglii. ODKAZ Elektromagnetický impuls světelného blesku o délce 3,5 milisekundy vytváří kruhy v obilí
https://www.facebook.com/zpravodajskahra/videos/15 - 6577055682019

KRUHY V OBILÍ JSOU ŠIFROVANÁ KOMUNIKACE PRO POČÍTAČOVÝ PROGRAM ZEMĚ VE KTERÉM REALNĚ ŽIJEME.“Realita je pouze elektromagnetický signál interpretovaný tvým mozkem”
Na tomto videu je zachyceno kamerou a svědky vznik 3D kruhu v obilí (agrosymbolu) v Anglii.
Ti co za tím vznikem 3D AGROSYMOLU stojí ví, jak funguje 3D film, VE KTERÉM HLAVNÍ ROLI HRAJEŠ TY SÁM SOBĚ.

Tripy a kruhy v obilí
Myslíte že mezi nimi žádná souvislost není? Zjevně ale je a to umožňuje pochopit psychonautiku.
Jaký je účel kruhů v obilí? To se vlastně neví. Jisté je, že to není výplod lidské práce. Obilí není pošlapáno, ale ohnuto. Tvary jsou tak složité, že je v krátké době není možné vytvořit.
Podle mne je to sdělení. Prostě Něco hodně chytrého a mocného nám dává na vědomí, že tu je a že má úmysl nám říci o své existenci. Není to žádná víra, ale realita, kterou nelze popřít.
Ale přesně totéž jsou přece tripy do rozšířeného vědomí. Jenže ty znají jen psychonauté. Jiní se tripů panicky bojí a udělali by vše aby je zakázaly.
Ale i situace s kruhy v obilí je přece taková. Byly tu i ve středověku a přisuzovaly se ďáblu. A strach z nich je tu stále. Je jasná snaha tenhle problém zamést pod koberec aby nebyl vidět.
Proto v posledních letech se o kruzích v obilí skoro nemluví, ač jistě jsou. Přesně stejně je to s tripreporty od ceremonií s Bufo Alvarius, dříve ayahuascou. Stále stejný motiv strachu z neznáma.
Už trochu chápete souvislosti?

kdyby jste místo žvanění si raději provedli dostupné rešerže.. pak by jste zjistili, že nic nevíte..

Vesmír, včetně nás všech, byl naprogramován do posledního detailu Matkou Přírodou-Královnou Marií jako filosofkou a techničkou. Kruhy v obilí naprogramovala jako předzvěst konce dějin, ale to už budeme všichni jako rajské bytosti v etickém Ráji i s výbavou, spočívající v krásném domě se zahradou a dvojmístném letadélku bez křídel pro každou rajskou dvojici-sedmnáctiletou krásnou dívkou a mladíkem.

Je opravdu zarážející, jak málo lidí je ochotno pracovat s myšlenkou, že jde o člověkem paralelně vyvinutou technologii, která je zneužívána k ovlivnění kulturně-sociálních stereotypů obyvatelstva. Lidé raději budou baštit jen to, co je jim naservírováno.:)

Sleduji tohle dlouho.Příčina mohou být mikrovlny,event.plasmové výboje.
Mohly by to být pokusné terče tajných zbraní na družicích?
Radarový paprsek jde dobře fokusovat a řídit.
Domnívám se, že je to vyrobeno člověkem z orbity.Hvězdné zbraně.

Je to poselství od našich přátel z Vesmíru, bohužel naše pozemské vlády se spojili s bytostmi zla a tak jim nedají prostor v médiích volí tedy tuto možnost komunikace.. Pomáhaji i s čištěním chemtrainsu tak zvané vřetenové lodě. Potřebujeme s našimi přáteli telepaticky komunikovat a vysvětlit jim že naše vlády už nás nezastupují a že nejsme zlí ,že toužíme po míru a lásce a jejich přátelství...

lmao, fakt zajímavý

Všichni jste vedle, jak ta jedle. Není to vzkaz, není to podvod, je to umění. Jako třeba grafiti. Je jedno, jestli obilí ohýbá člověk nebo ufo a je jedno, jestli to dělá provazem, prkýnkem nebo třeba silou myšlenek. Je také přece jedno, jak a kdo navrstvil na plátno barvy, důležité je, že vznikne obraz, originál, kterého si ceníme i stovky let po jeho vytvoření.

Ať už kruhy v obilí vytváří kdokoli a jakkoli, je zřejmě rozumu mdlého, když ani po tolika letech nepochopil, že lidé prostě jeho poselství nerozumí. Proč, pokud, jak se zdá, má pokročilou technologii, nekomunikuje s lidstvem nějakým jiným, lidem bližším a srozumitelnějším způsobem? Proč plýtvá energii na ohýbání stvolů? Musí o našem světě vědět dost . jak vypadáme, jak komunikujeme. Přesto se spoléhá na nejasná sdělení složitě kódovaná do v pravdě uměleckých děl. Proč se raději nenapojí na naše rozhlasové či televizní vysílání? Proč nevstoupí do naší digitální komunikace? Pokud je někdo technologicky tak vysoko, že dokáže usměrňovat energii na jednotlivá stébla, měl by zvlédnout - s nadsázkou - neudělat si webovky nebo profil na Facebooku.

...čeká nás pochopení jiné konstrukce fyziky, kde základem je propojení dvojice tónů (zaznění oktávy), které SAMOVOLNĚ generuje "vrchní kvintu nad oktávou" = první alikvotní tón, který v dalších tónech a frekvencích vede až do lidského vědomí.
Princip tohoto DVOJPRVKU (s potenciálem vzniku třetího prvku) se v průběhu postupného vývoje dostal až k vrcholné podobě této základny - lidský pár s potenciálem vzniku dítěte je vrcholem VRSTEV SEBEŘÍZENÍ, ale to zatím neplatí v pro lidské páry v naší sluneční soustavě. Zdůvodnění plyne z existence genetického projektu pro obnovu schopností lidského páru, známe jej jako MATRIX. Pozitivní část matrixu se bude odvíjet od výsledku současného globálního testu lidské zodpovědnosti - koronavir má několik vrstev výkladu, z nichž pramení nutnost nastavit a pochopit "oktávu priorit řízení společnosti". Víc obsahuje můj profilu na Facebooku.

Tajemný

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE