ZAJÍMAVOSTI

Chemtrailsová letadla - důkazy a jak se bránit

Komentáře

Kolik tomuto pánovi zaplatili aby psal takovéto hovadiny,asi dost že?

Ano.

Čechům chybí rozum,je jasný že letadlo se svou spotřebou rozhodně znečišťuje okolí a nám to padá na hlavu.ale dávat tomu širší rozměr, nezní věrohodně.staci co nám přidávají do jídla pití,pak kuřáci feťáci alkoholici všichni se dobrovolně likvidujeme a hazime svoje skutky na druhé, ale ti druzí lidé jsou ti samí co mi

Schizofrenie a paranoia jsou svině! Zrušme všechno, obroďme celou planetu a dožijme se 250ti let.. Na plebs se sere od nepaměti! A kam to rudý řízpéra dotáhli..

Schizofrenie a paranoia jsou svině! Zrušme všechno, obroďme celou planetu a dožijme se 250ti let.. Na plebs se sere od nepaměti! A kam to rudý řízpéra dotáhli..

Nemyslím si, že tzv. chemtrails je vědomě a organisovaně vypouštěn letadly do atmosféry. Nesporným faktem ale je, že zplodiny letadel obsahují škodliviny, které při masovém a dlouhodobém využívání letecké dopravy zákonitě negativně ovlivňují ovzduší a možná i počasí.

Posbírejte si pár kilo sněhu,nechte jej rozpustit,kapalinu (asi vodu) přelijte přes mikro-nanofiltr a na zachycené částice se mrkněte pod mikroskopem.
Myslím,že třeba hliník se v atmosféře běžně nevyskytuje.

V dnešní době nepřeberného množství důkazů, přiznání a relevantních dokumentů (viz i konzervativní ČT), napsat tenhle blábol je k smíchu. Původně jsem se chtěl rozepsat a uvést i odkazy na relevantní zdroje. Ale škoda času a energie. Stejně to samo postupně leze na povrch a dostane se to i mezi takové trouby jako je Petr Toušek.

Marek G: Děkujeme za Váš názor. Můžeme Vám nabídnout množstevní slevu?

Pokusy ovlivnit počasí se běžně provádějí, viz dokument:
https://www.youtube.com/watch?v=s3XnGI2dVNQ

stačí obyčejná aplikace in-počasí letadla létají ve výškách 10-11 km kvůli podstatné úspoře paliva, v aplikaci je detekován pohyb vzdušné masy ve výšce 9,5 a 1 km,běžně se pohybují rozdílnými směry , často zcela opačně a různými rychlostmi.Je nemožné přesně zacílit třeba jen Evropu.Jsou jiné mechanismy třeba přes potraviny, vodu,nebo čuchali jste bionaftu ?

A PROTO JE POCUKROVANÁ REBARBORA KYSELEJŠÍ!

autor článku je zcela jistě placený blb kalouskem.popírat přiznané muže jen kokot.tímto zpusobem ted teroristi z ameriky rozsévají koronavir po světě.to že chcípnou i debilní a tupí amíci vládnoucí debily nezajímá.vše zlo na světě má na triku 13 nejbohatších zkurvených židovských rodin.škoda že dolfa nestihl vybít všechny židy.velká škoda.

Pokud aplikujete nejběžnější teorii, které se v ČR říká SELSKÝ ROZUM, tak mi zastánci teorie mohou odpovědět na jedinou otázku: "Proč by někdo, práškoval sám sebe a své rodiny?" Žijí inženýři chemtralis v jiném světě? Dávají sobě a svým blízkým každý den protilátky?

FšIcHnI tAdY v KoMeNtÁřÝcH mAjÍ PrAfDu FšIChNi ChCýPnEm VlÁdA nÁs FšEcHnY cHcE jEn ZaBýT !!!

to vam musi spadnout letadlo s nadrží chemtrails přimo na palici aby jste tomu uvěřili

Proberte se už lidi konečne to vam nevadi že z nas delaji pokusny morčata ničí přirodu vodu a nás a naše deti

Květa: Já jsem si ho objednal

Ten článek je napsaný účelově, zřejmě na zakázku

Jiří: Šokující, teď už víme, proč se v kokpitu zamykají

V tomto videu v kabině pilotů je na displeji přímo nápis CHEM TRAIL GEN a vedle kontrolní obrazovky, sledující vypouštění chemtrails.

https://www.youtube.com/watch?v=5ek...

Toho pána čo napísal tento trápny článok je mi Upřímně líto!

Máte pravdu Václave, je dobře, že se nenecháte nachytat. Nabízíme množstevní slevu, pokud byste měl zájem.

Autor je neinformovanej debil - chemtrails je oficielně přiznán. Navíc by jen pablb neviděl to křižování letadel a vypouštění toho svinstva...

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE