RECENZE

Linka pomoci řidičům 1224 – zkušenosti a cena hovoru

Komentáře

Linka 1224 by měla být zdarma. Zpoplatnění je nehumani.

Souhlasím s předchozími uživateli, že cena za minutu volání přes 10 Kč není zrovna tou pravou pomocí řidičům v nouzi, nýbrž pěkným výdělkem na nouzové situaci jiných.

Byl jsem přinucen okolnostmi použít tuto linku. Dálnice, velice hlasitý provoz, za 7 min. jsem se dověděl, pokud chci to či ono, mám zmáčknout nějaké číslo. Buď jsem nezaslechl číslo, nebo co žádám. Operátorka chtěla vědět i snad i cislo bot. Jsou jen tři věci, proč nejde jet dál, buď je to zdraví, motor, nebo pneu. Myslím si tedy, že stačí vědět, kde jsem a proč potřebuji pomoc. Vše ostatní lze vyřídit mimo dálnici, aby překážka zmizela co nejdříve. Za sedm minut projede několik set aut kolem, tzn. několik set potenciálních hrozeb. To neřeším hovorné.

Řidiči dejte si dobrý pozor! I když máte u O2 hovory zcela zdarma a na paušál, když voláte na linku 1224 tak se to pěkně prodraží!!!! Vydělávají na neštěstí jiných!!!

Linka stakovým tarifem, že u svého operátora nemohu volat i když mám neomezené volání je podvod a další přivýdělek už tak zprofanované kanceláře pojistitelů. Taková malá domů se tomu říkalo.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE