RECENZE

Lidl Plus - registrace do programu, aplikace a recenze od zákazníka

Komentáře

Karta Lidlu mi po roce přestala fungovat,zrovna když jsem si měla vyzvednout dárek Proseco,píše mi to aplikace se nemůže připojit k internetu,ale když jsem dala fotokopii karty všechno se načetlo,jen v aplikaci nefunguje,na infolince mi dali asi 10 tipů co dělat,ale stále nejde jen ta fotokopie.

Nejsem tak naivní, abych si myslel, že všechny ty negativní recenze jsou psány zákazníky nezvládajícími obsluhu chytrého telefonu. Ale nakonec jsem se rozhodl aplikaci Lidl plus vyzkoušet. Nebudu to natahovat, dnes instalovaná a dnes odinstalovaná. Ještěže nejsem na Lidlu nijak závislý, Penny je přívětivější, neotravuje jakousi polofunkční aplikací a v podstatě je i o dost levnější. Pravda, nekoupím tam vrtačku hned vedle trenýrek a chlazeného kuřete, ale od toho jsou jiné obchody. A v upozornění pod oknem pro zadávání recenze sice Lidl konstatuje, že nenese odpovědnost za příspěvky, ovšem zapoměli tam připsat, že na ně z vysoka se**u jak na placatý šutr (útlocitnější prominou)

kokám, že se historicky nic ohledně přihlášení do aplikace nezměnilo, řeším už týden a nikdo mi z podpory nedokáže poradit, vůbec nereagují na mé podněty, pořád jedou dokola naučené postupy. Otřes

Uteč dokud můžeš...

Lidl s jeho aplikací plus je jen proto, aby mohli říci, jak se stará o zákazníky. Ale opak je pravdou. Nabízí předražené zboží a pak dává slevy s podmínkami, které jsou pro zákazníky těžkopádné. Jejich aplikace má síše zákazníky odradit od toho jejich všimného. To pak ještě podmiňují nákupem za min. 300 Kč. To ukazuje na falešnost tohoto a nenažranost tohoto obchodníka. Prakticky slevy u ostatních obchodníků jsou hned a s žádnými podmínkami. To samé dělá jejich řetězec Kaufland, kde si má zákazník aktivovat předem tu slevu a když přijde k regálu, tak zboží tam není a aktivované body už mu nikdo vevrátí. Oba dva řetězce se stejným vlastníkem jen si dělají legraci ze svých zákazníků na jejich předražené zboží.

Nejhorší aplikace supermarketu, kterou znám !!! Vážně nemám čas před nákupem projít všechny v ten den platné slevy, abych si je v aplikaci následně zaklikla a ještě rozpoznala, jestli náhodou není sleva na 3+1, nebo pouze při nákupu nad 300 Kč, nebo jestli se třeba ta šunka ve slevě nejmenuje jinak... Toto je opravdu nejvíc stupidní aplikace, která jen zdržuje a zákazníkovi nic nedá, sleva 5 Kč...? za ten čas strávený hledáním, co je ve slevě, to vážně nestojí. Výhry setři si losa jsou také úplně k ničemu - většinou je výhrou sleva na něco, co ani člověk nepotřebuje. nechápu, že po tolika negativních recenzích kluci IT v Lidlu nevymyslí jednoduchou aplikaci, kdy se jen u pokladny naskenuje karta a slevy se načtou automaticky. Vážně je to pro vývojáře takový problém? Myslím si, že naopak by ušetřili pár míst v odd. IT, kteří musí pořád vymýšlet nové hloupé slevy a fígly, aby si člověk koupil něco jiného, protože to nenajde, nebo nezaklikne... Jestli to opravdu děláte pro LIDI, zamyslete se nad tím, chcete být NEJ obchod na trhu, tak tohle k tomu ale vážně patří - abychom my, co k vám chodí, byli spokojeni!!!

Do prodejen Lidl jsme přestali chodit v podstatě celá rodina. Ten jejich diskriminační vynález s aktivací kuponu přes aplikace ,je největší prasečina kterou kdo vymyslel a dovolil si ji uvést na trh. Můžu vám jen vzkázat do Lídlu - zastrčte si aplikaci do řitního otvoru a aktivujte.

Do večera jsem nevěřil negativním recenzím. Je to pravda, před cca 3 hod. se mi vysmáli v Čadci. Slevy?, Prostý nefungující a diskriminující sen.
Lidé, nevěřte jim!

Aplikace Lidl plus nám fungovala asi půl roku, poté byla požadována aktualizace aplikace. ale tu nebylo možné instalovat ! (iPhone6, iOS 12.5.7)
Budu si muset každý rok kupovat nový mobil? Tato aplikace je DISKRIMINAČNÍ, zvláště pro starší, zrušte ji co nejdříve.!

Aplikace přestala fungovat. Při pokusu znovu se zaregistrovat, se dostanu na konec registrace, kde se dozvím, že karta na toto telefonní číslo již existuje. Při dotazu na zákaznické lince, mě sdělili, že pošlou technikům a ozvou se. Dva měsíce a nic. Jsem z toho otrávená. To je opravdu nekorektní jednání.

Nikde nejsou odpovědi na dotazy zákazníků. Jsem senior a nemám chytrý mobil, Chtěl bych si vytisknout QR kod jak to mám udělat !!!

Zvažoval jsem stažení aplikace a po přečtení recenzí i dotazů na které nikdo neodpovídá jsem své rozhodnutí rychle přehodnotil - kašlu jim na jejich vykutálenou aplikaci i na slevy které stejně nedostanu. Na nákup rohlíků bez registrace Lidl dobrý, na větší nákup raději obchod kde jsou plastové karty, bonusy funkční a zákazník je tam spokojený.

Šílená aplikace!!! Potřebuješ před nákupem všechno projít, abys věděl, co zrovna ten den nabízí v akci a pak třeba zjistíš, že je sleva jen na 3+1 kus. Výhry setři si losa jsou úplně k ničemu-vyhraješ slevu na něco, co ani nechceš. Prostě debilní výmysl a úspora? Nula nic. proč nevymyslí, aby ten, kdo má aplikaci v mobilu, jen naskenoval kartu a slevy se načtou automaticky? Proč musím vždycky zaklikávat, jestli si náhodou koupím to, co je zrovna ve slevě? na tohle fakt nemám čas...nejhorší karta, která v obchodech existuje.

Hrozná aplikace. Neustále chce nové přihlášení, aktualizaci. Heslo jako do trezoru, proč?? K čemu se musí pokladní neustále ptát, zda má člověk aplikaci. Když má, tak ukáže, když neukáže má smůlu. Je to otravné. Aplikaci mažu.

Proč nejsou u dotazů v komentářích zveřejněny i odpovědi? Zjišťuji že některé dotazy budu muset opakovat, nechápu proč!

V obchodě mi nedali účtenku,že mám zatrženo,že ji nevyžaduji.Nic jsem nezatrhávala, nikde jsem to nenašla.Jak mám dále postupovat,vždy jsem účtenku dostávala,až do teďka.

Právně je možná tato aplikace v cajku. Ale lze ji přirovnat k elektronickému stolkingu. Personalizovaná reklama krade osobnost v rozhodování, výběru potřeb a zneužívá většinové finanční slabosti nabídkou zboží ve slevě. A kdoví jak relevantní/srovnatelná cena je před slevou vzhledem ke kvalitě zejména elektro zboží značek PARKSIDE, SilverCrest, ULTIMATE SPEED atp.. Jsem si vědom, že jde o zboží nedoporučované k profesionálnímu užití a Lidl spoléhá na délku záruky bez uvedení hodin využití. Je to prostě obchodník a ne partner zákazníků.

U pokladny aplikace nefunguje.zobrazuje jse jim tam neznámí uživatele.mam tam výhru v soutěži o pivo na půl roku zdarma.a nelze ji uplatnit.poradte mi co mám dělat.

Sme dôchodcovia a nevieme si naskenovať lidl karu do mobilu, ako na to a kto nám pomôže.

Stále se nelze přihlásit - aplikace hlásí, že to v našem regionu nelze. Aplikace Lidl je fakt nejhorší, že jim už to není trapné !!!!

Po aktualizaci aplikace se nelze přihlásit k účtu.Soustavně nabíhá pouze registrace. Je to trošku o nervy....

jak,ziskaji kartu rodiče,když nemají chytry telefon.diky.

Aplikace mi naskočí, ale nejsem schoopen vůbec přepnout na kartu abych se mohl přihlásit.

Aplikace mi fungovala a najednou přestala. Řeším to s Lidlem už 3 měsíce, vždy pošlou návod co mám udělat. Já to udělám a aplikace nefunguje. Napíši, že postup nefunguje, pošlou jiný a ten také nefunguje a tak to šlo několikrát do kola. Na můj poslední email, že aplikace nefunguje už raději ani neodpověděli. Takhle si službu zákazníkům nepředstavuji.

O NIC NEPŘICHÁZÍTE, POKUD NEFUNGUJE...
Aplikace je skutečně pouze na sbírání dat a šmírování zákazníka, za což Vás cca jednou měsíčně odmění slevou ve výši 10 Kč na příští nákup (kterou musíte uplatnit do týdne).
Vyplníte dotazník, aby Vám mohli "šít nabídky na míru" - výsledek je, že bezdětné a bezzvířetné vegetariánce chodí každí týden sleva na paštiku, plenky a krmivo pro kočky. NEPŘEHÁNÍM. Slevy jsou plošné, takže pokud je náhodou nějaká použitelná, máte 100 % jistotu, že později než v pondělí v 7:30 bude zboží beznadějně vyprodáno.
Opravdu jen kamufláž sbírání dat. V (mnou nenáviděném) Tescu chodily výměnou za statistiku aspoň kupóny na to, co jste tam skutečně opakovaně kupovali.
Lidl byl můj nejoblíbenější z "velkých řetězců", aplikace je opravdu faux pas.

Tak jsem si to tu pročetl, abych si udělal obrázek o aplikaci Lidl PLUS. Hm, tak jistě je pravděpodobné, že sem píšou jen ti lidé, kteří mají s aplikací nějaký problém, a tady hledají pomoc nebo chtějí varovat ostatní. Ti, co problém nemají, aplikaci asi používají a nikde si nestěžují. Jenže. Jak se tak dívám u pokladen, zákazníci přede mnou mobil moc nevytahují. Tak jeden z deseti, a potíže má tak každý třetí z nich. Zdržují frontu, sleva jim asi za to stojí. Já si to nenainstaluji. Přijde mi, že cílem je shromáždit data o nakupujících. Ovšem, za to se milý Lidle platí. Platí se slevou a to znatelnou. To, co nabízíte za používání té elektronické slátaniny Vy, to mi jako oboustranně výhodný obchod nepřijde. Tak holt budete těch dat mít trochu míň. Já na soutěže kašlu, v těch nikdy nevyhraju. Mě třeba zajímá sleva na standardní zboží denní spotřeby. Takže-Penny. :-D

Nejsem schopna načíst u pokladny aplikaci je to cím dál horší, nevím proč se stále něco mění, aplikace je velmi nepodařená.

Opet to chce prihlaseni . Stojim u pokladny a mam se hrabat v nastaveni aplikace??? Kazdy mesic to samy ,takze uninstal.... Zatim nejhorsi aplikace.

Ani nevím proč zde píši. Stejně mi nikdo nedá odpověď

Aplikace přestala fungovat po docílení 3 bodů do soutěže. Po zapnutí naběhne odeslat do soutěže a za vteřinu vypne celá aplikace. Nejde načíst ani karta.

proč se musí stále každou chvíli znova aktivovat a nejde to. Velmi nepodařené.

A co tak diskriminace nízkopříjmových občanů a důchodců, kteří nemají chytrý mobil nebo data? Na ty šéfové Lidlu serou. S plastovou kartou by žádná diskriminace nebyla.

Dobrý den, chtěla jsem si zaregistrovat LIDL kartu a bohužel nevím kde ? Mám mobil XIAOMI os Android Takže pro mne zcela nepřehledné.

Aplikace Lidl plus je velké zklamání. Když si najdu čas a aktivuji si slevy, tak v obchodě zboží již není, nebo když je,tak se nenačte QR kod. Dnes jsem si aktivoval slevu 200 Kč při nákupu nad 1500 Kč. QR kod se nenačetl. Zkoušel jsem se odhlásit a opětovně přihlásit a nic. Brzdím pokladnu připadám si jako trotl.
Všiml jsem si jedné věci pokud nemám aktivovánu žádnou slevu tak není problém s načtením. Zbytečná aplikace, která má nalákat lidi na slevněné zboží. :(

Lidl je báječný.

Lidl je báječný...

Lidl je báječný...

Ač mi aplikaci mladí do telefonu vložili, nikdy u pokladny nefunguje !!!
Zlaté plastové karty.

Nebaví mě neustále řešit problémy s QR kódem karty Lidl plus. Aplikace stažena, chytrý telefon mám a stejně aplikace nefunguje. U pokladny se karta načte, za chvíli mi pokladní hlásí, že jim moje karta "vypadla", tím pádem, když karta "vypadla" ze systému nemohu čerpat vybrané slevy a tím můj zájem o tuto nezdařenou aplikaci i o zboží ve slevách končí. Koupím jinde a bez objíždění prodejen Lidl a doprošování se načtení karty i získání vybraných slev i zboží, které pokud je ve slevách chybí. Takový luxus, který aplikace Lidl nabízí si nemohu dovolit. Díky nechci. Nejsem Colombo ani pátrací pes.

V Lidlu jsem rád nakupoval, ale to, co se tam děje poslední dobou, už opravdu ne.... Zboží, inzerované v akci není, jiné je předražené..... celou dobu, co je Lidl v ČR, jsme nakupovali jedině tam...dnes už nakupujeme jen minimálně, stejně to, co má být v akci, není....:-((((

Naprosto skándální, horší aplikace neexistuje...Nikdo v prodejně nepoužívá.....:-)

Hodně slevových kupónů je také na serveru https://slevovykupon.net/

Nelze se přihlásit v telefonu. Lze získat kartu??

Dobrý den,
po vynucené aktualizaci mi aplikace nefunguje. Můžu vědět, k čemu tedy je? Tesco, Globus, Kaufland atd. takovéto komplikace nemají a jejich zákaznické systémy fungují. Ptát se tu evidětně nemá cenu, u žádného předchozího dotazu není odpověď. Což je taky dost zvláštní...

Ne každý má internet a chytrý telefon Asi je to jen pro mladší a bohatější
a staří ať platí.

Používal jsem aplikaci na mobilu s Androidem 6 a fungovala dobře, ale po nutnosti aplikaci aktualizovat to píše vaše zařízení není kompatibilní, takže jsem aplikaci ukončil, nový mobil si kvůli tomu kupovat nebudu.

Minimalní požadavek na systém je Android 7.Na starších telefonech nejede.

Aplikaci jsem chtěla v obchodě použít, ale nefungovala. Že se musí provest aktualizace. Ale ta neproběhla ani po několika pokusech. Misto nakupování jsem se snažila aktualizovat a znechuceně jsem pak z obchodu odešla. Po odinstalaci a snaze znovu stáhnout aplikaci opět neúspěch - nekompaktibilní s chytrým telefonem. Vaše snaha o vylepšení se opravdu nepovedla. Spíše zákazníky odrazujete.

Ačkoli v Lidlu nakupuji každý den aplikace Lidl plus mě velmi zklamala. Aktualizace 21.9.2021 neproběhla, protože můj "chytrý" telefon, starý cca 3 roky je zastaralý....Je to ostuda, jak se Lidl chová ke svým stálým zákazníkům... Nový mobil si určitě kvůli Lidlu nepořídím... Spíše omezím nákup....:-(

Jak to tady čtu stejný problém nejde zaregistrovat už jsem prosil i na prodejnách nikdo není ochotný...prostě zlatý karty kašlu na Vás už mě to nebaví

Nemohu otevřít aplikaci Lidl plus, na displeji telefonu je pouze logo. Několikrát jsem již v Lidlu přes aplikaci nakupovala bez problémů, dnes to vůbec nešlo. Nebyla nějaká porucha? Děkuji za odpověď.

V prodejně mi pokladní nabídla leták, nemám chytrý telefon, ale mám internet. Prý to funguje tak, že si kartu vytisknu a pak u pokladny se naskenuje. V návodu je ovšem uvedeno, že musím mít chytrý telefon. Je to složité a zbytečně takto pracně získané slevy zatěžují zákazníky. NECHCI!!!!

Po aktualizaci to chce opětovné přihlášení a souhlas se zpracováním mých údajů po otevření zásady používání souborů cookie, je v sekci kterou musíte odsouhlasit 12 bodů z toho 7 je v angličtině. Zajímalo by mne jestli to neodporuje zákonům když je požadován souhlas k něčemu co je v jiném jazyku.

Nic horšího nemohl Lidl vymyslet.Už několikrát mi byla karta odhlášena přímo,před placením.Teď už se mi nedaří,ani přihlásit.Na důchodce jste nemysleli vůbec.Takové výhody si můžete strčit za klobouk.Radši,budu mít v peněžence 20 karet fyzicky,než jednu nahranou v telefonu.Vaše hodně zuřivá důchodkyně.

Mám stejnou zkušenost jako většina z vás též proběhl několikanásobný pokus o zprovoznění karty a stále nic mě totálně otrávit už od nich nic nechci!

Tak do nedávna vše O.K a najednou to chce znovu přihlásit/registraci, ale přepne se na prohlížeč a zde ERR_... prostě chyba a tím to hasne. Takže k ničemu. A rada typu odinstalujte a znovu nainstalujte je opravdu k ....

Lidl Plus je jednoznačná diskriminace velkého počtu zákazníků, nic víc.

Ubohá aplikace,nejde se přihlásit k účtu, na prodejnách nefunguje připojení
aplikaci jsem zrušil a mám klid je to výsměch

Nejde mě nainstalovat lidlplus.Dnes jsem zjistil že nemohu starou verzi použít na pokladně nrpomohuo tak nic

Po delší době bez problémů (třeba před pokladnou spustím aplikaci a ona chce aktualizovat - fakt na hlavu) dnes po spuštění aplikace chtěla přihlášení (z čehož usuzuji, že aplikace ztratila schopnost komunikovat s rozhraním Lidl serveru), které se ani po několika pokusech nezdařilo. Mobil oznámil, že "Lidl Plus se zastavil."

včera bylo potřeba opět aktivovat přihlášení a dnes zas nic nefunguje. Veškerý čas se včerejším vyplňování a strávený čas dnes u pokladny je na nic. Kdo si s touto aplikací stále hraje? přestává mne to bavit!!!

Aplikace k ničemu není, buď nefunguje nebo se u pokladny kód karty nějakým záhadným způsobem nenačte. Fronta lidí za mnou mě odradí k opakovaným pokusům a tak je to vlastně všechno na nic. Jen lákadlo na zákazníky. Už mám Lidlu dost.

proč Lidl zapoměl na starši lidi -duchodce kteři nemaji chytre telefony tak se neoplati do Lidlu nakupovat když nemaji žadne vyhody jako ostatni?

Pokoušel jsem se registrovat, když jsem otevřel SMS s ověřovacím kódem, nedostal jsem se už zpět.

Pro ty, kteří tady marně čekají na odpovědi. Těch se nedočkáte, dočetla jsem se, že jsou zahlceni dotazy jak písemnými, tak po telefonu. Popravdě, není co čemu divit, na****ých zákazníků budou tisíce.
Karta vám bude fungovat JEN na chytrém telefonu a JEN když máte data. Zatím to jinak nemají a ano, jak tady jeden pán píše, je to diskriminace. Na druhou stranu, není o co stát, dnes si kartu ruším a raději začnu chodit do Penny, mám to stejně daleko a nedělají tam ze mě deb**a. Pěkný sobotní podvečer všem :)

Naprosto otřesná aplikace. Nepřehledná, schválně matoucí, je neustále třeba vše aktivovat. Je nastavená tak, aby z lidí vytáhla co nejvíc peněz a oni až doma zjistili, že sleva nebyla načtena. Úplně nechutný podvod je na zákazníky připraven v těchto dnech, kdy za určitou prokoupenou částku dostanete odměnu v podobě např. 30 Kč. Ale jakmile nakoupíte za více peněz, částku vám to nepřičte, aplikace se chová tak, jako byste v obchodě vůbec nenakoupili a přesto máte v ruce účtenku s načtenou kartou a dokonce i použitými aktivovanými kupóny. No hnus, velebnosti. ŽE JIM NENÍ TRAPNĚ.

Koukám,že na "názory a dotazy" nikdo neodpovídá - to si vážně nikdo z managementu neudělá čas?Občas také v Lidlu nakoupím,ale na podobné "vychytané" aplikace nejsem zvědavá.Všude jinde fungují plastové karty,není problém si jí dát u kasy do kapsy a FUNGUJÍ! Tesco,Penny i kaufland. No nazdar !

nemám chytrý telefon jen pevný internet a chtěla bych kartu lidl jak ji dostanu

Dobrý den, mám správně staženou a zaregistrovanou aplikaci Lidl plus, v mém telefonu ale nemám žádná data. Při snaze naskenovat digitální kartu to nefunguje. Dotaz: funguje aplikace Lidl plus bez zapnutých dat?? Nelze se v prodejně připojit na WiFi Lidlu??

Chodim denne nakupat do Lidlu a protoze nemam chytry mobil-jsem starsi clovek,pouzivam tlacitkovy mobil. Neexistuje karta Lidl,kde by se mi nacitaly nakupy? Budou nekdy k dispozici u pokladny? Dekuji za odpoved. Sojkova Nadezda Ceske Budejovice

Podle zde uvedených příspěvků (na které nikdo neodpovídá) se zdá,
že "Lidl-Plus" je často nefunkční, nespolehlivý
a navíc je senior - diskriminační

Jak změním prodejnu ke kartě Lidl plus.Otevrena nová prodejna v mém městě

Načte se lidl karta bez wiffi a bez dat v mobilu?

0/5000

6/5000

Lidl plus je jeden velký podvod

Pokoušel jsem se zaregistrovat několikrát, ale na konci mne to vrátí zpět na heslo, zadám i různé varianty a stále NIC. Na prodejně to pokladní také nemohl "zprovoznit" a odkázal mne na zákaznickou linku - zde to byl horor: několikrát odkaz zpět na stejnou oblast dotazu a NIC. Možnost spojení s operátorem nebo někým jiným než automat NEEXISTUJE. Jsem zklamán a otráven!!! Odpovědi na recenze také žádné!!! Asi to ředitelství LIDLu ani nezajímá!!!!

Absolvuji celou registraci jsem v situaci,kdy zadám tel.pro ověřovací kód, přijdemi SMS, zavřu aplikaci načtu kód z SMS a zpět se už nedostanu, díky nechci a ty recenze ostatních nejsou vůbecpovzbudiví.

Jak dostanu odpověď ?

Načte se lidl karta bez wiffi a bez dat v mobilu?

V Lidlu nakupuji, mám to blízko, ale jen takové ty "home tool" a docela rád. Začínám být ale také otrávený.. Poslední dobou mi pokladní pořád vnucují tu svoji Lidl aplikaci...(já vím, oni musí). Vždycky něco pronesu (jakože čekám, až to začne fungovat), Už asi 2x jsem se ale zeptal, k čemu to vlastně je tak složité, proč prostě musí "dávat slevu" jen těm co mají v mobilu zase další lapač polohy a chování...že prý to je tak rozhodnuté na ředitelství..
Tak ještě chvilku počkám, jestli to "těm na ředitelství" dojde...

Dejte si pozor na aplikaci kupón Lidl plus.V podmínkách mají,že v nákupu nemohou být tabákové výrobky, elektronické cigarety a tiskoviny.Na zákaznické lince ale dostanete odpověď, že nemohou být tabákové výrobky, tiskoviny a vratné obaly!

Tato aplikace je velmi nepřehledná. Pokud nechodite s telefonem po obchodu, cenu po slevě zjistíte až na pokladně. Dnes mi měla být odečtena částka Kč 25,-- při nákupu nad 300,--, v mobilu vše v pořádku, kupón zaktivovan a na pokladně neodecteno nic.Po mém dotazu mi bylo sděleno, ať si zavolám na zákaznickou linku.To jsem udělala,veškeré dotazy jsem zodpovedela a pani vše překontrolovala a sdělila mi, že se mi kolegové ozvou. Místo toho přišel e-mail se stejnými otázkami, které už jsem sdělila telefonicky, včetně údajů z účtenky.VLidlu jsem nakupovala řada, ale tato aplikace se jim vůbec nepovedla a totálně otrávila.

Aplikaci jsem stáhl a u pokladny to nefunguje. Už mě to nebaví,zlatý karty (Kaufland,Peny atd) který ofotím a z telefonu dobře fungují.
Zase od vás nějaký chytrák chtěl být nej a otrávil hodně lidí.
Něž se nervovat,tak radši nakupovat jinde.
J.V.

Nepovedený nápad s tou aplikaci. Vyndávat telefon, načítat aplikaci v telefonu, ne každý má internet a chytrý telefon - není to nic jednoduchého. Pohodlnější a bezproblémová by byla karta lidl jak to mají jiné supermarkety.


V poslední době /4 dny/ mi nejde v iphonu karta vůbec otevřít. Při klepnutí na ikonu se neotevře a vrátí se tapeta

V poslední době se mi stává , že načtu kartu u pokladny nakoupím a pak zjistím , že to kartu nenačetlo. Nebo jim ta karta pak vypadla to mi tvrdila paní u kasy.

Snad 5x pokus registraci dojdu až na přihlášení a tím končm vubec mě to netěší a ze začátku když se to spustilo tak to fugovalo ale před tydnem to chtělo registraci a je konec.

Používám již déle Lidl plus. Dnes jsem přidala Kupón plus. Nakoupila jsem za devět set,u pokladny aktivovala kartu a doma zjistila, že se mi nákup nenačetl, tím pádem zboží na kupóny za plnou cenu. Jsem otrávená, cítím se podvedená

nemám chytrý telefon a chtěla bych kartu lidl jak ji dostanu

nemám chytrý telefon jak získat kartu lidl plus

Nemám data aplikací v prodejně nejde Lidl plus je pak k ničemu Nešlo by pak u pokladem zřídit wifi

Načte se lidl karta bez wiffi a bez dat v mobilu?

dobrý den ... nepodařila se registrace. Nepřišel registračný kód.

Mám velikou radost

Dobrý den.
Registruji se na lidlplus, dojdu zdárně až na konec, dám přihlásit, tlačítko přihlásit zešedne a tím jsem skončil. Nevíte prosím co je tam špatně?

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vánoční otevírací doba: Tesco, Kaufland, Lidl, Albert a další

Pokud plánujete nákupy na poslední chvíli, podívejte se na vánoční otevírací dobu supermarketů, ale i dalších obchodů do našeho článku. ✅

 

Globus e-shop - registrace a jak nakupovat online

Nejste si jistí, jestli má Globus eshop a jak nakupování v něm funguje?✏️Chcete vědět, jestli vám nákup z e-shopu dovezou až domů?☑️Máme pro vás...

 

Penny Market e-shop - registrace a jak nakupovat online

Chtěli byste si nakoupit v Penny online, ale nevíte, jestli je to možné? Zajímá vás, jaké bonusy pro věrné zákazníky Penny nabízí? Zodpovíme...

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE