RECENZE

Heffron panamský rum - jak chutná a kde ho koupit v akci

Komentáře

První rum značky Hefron, měl svoje kouzlo, které dnes vyprchalo díky komerčnímu zaměření. Dokonce i reklama je stejně ubohá, jako samotný rum a způsobila, že už si takový rum nekoupím.

Toto je recenze, nebo PR článek? Jestli recenze, tak asi stejně tak "kvalitní" jak ten Heffron nebo Republica. Sorry jako, ale toto je fakt spíš do toho cukroví. A ten slogan "porovnejte s rumy v republice" - to je něco tak marketingově nízkého, otírat se o nejbližší konkurenci. No nic, zpátky k opravdovým rumům.

Od rumu Heffron jsem nečekal nic. Kdo má velká očekávání, bývá zklamán.
Degustuji jej právě teď. 4cl ze sklenice se silnějším dnem asi 20 minut a potvrzuji nasládlou chuť s dřevitým nádechem a po polknutí možná karamelovým aroma. Ovocné tóny zůstávají mým chuťovým pohárkům skryty. Nasládlá chuť přetrvává po polknutí, ale v závěru se rozvíjí mě nepříjemná dřevitá chuť. Chuť podobná té na začátku, ale jakoby vyčpělá.
Závěrem: Koupil jsem jej na ochutnání 0,5l za 199,- v akci, ale nijak mě neoslovil. Panama se neosvědčila, příště zkusím Dominicanu

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE