POLITIKA

Roman Prymula – životopis a rozhovory o koronaviru

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - informace zde.

Komentáře

Nevím co ta vláda s těma lidma dělá.Ty roušky nejsou k ničemu jen škodí zdraví.Ještě,že jste neurčili, aby lidé nosily plynové masky.Prostě nejsem vůbec spokojený s celou vládou.

jsem důchodkyně a musím občas ven, nakoupit, pro léky, potkávám od 18.5.2020 mnoho lidi kteří nenosí roušky (kromě důchodců), jakoby se to mladých lidi netykalo! Přihodilo se mi, že do mě jeden robustnější muž (Ukrajinec- Rusák?) dokonce vrazil spěchal telefonoval a bez roušky! A ještě se tvářil, že se mu tam pletu! Bydlím v Malešicích, již 40 let žije tady mnoho mladých lidí. A kdo je zodpovědný za to, že roušky nemusí nosit????

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE