POLITIKA

Bartošovi z Pirátů a svobodní zednáři, jde to dohromady?

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - informace zde.

Komentáře

To jsou ale ucelove kecy, myslim, ze s postupujicim casem se vse nevyhnutelne ukaze. A tento nebo tokoveto clanky budou ostudou svych zaprodanych pisatelu.

konspirační teorie je jen nechtěná pravda.. a nemíchejte tady páté přes deváté

Rammonem, jak víš, že není? ;) Praha má a bude mít vždy u ž1dovstva místo v srdci, což sami často veřejně proklamují. A kdo žije nějaký pátek v ČR ví, že Praha je jejich. Což sice asi platí o každém větším městě na světě, ale tak to prostě je.

..samozřejmě že pan Bartoš s chotí pouze trollí a modrý klín na české vlajce znamená Slovensko..ha..h..
..jakoby ta vaše Praha už dávno nebyla "okultním centrem světového židovstva"..

Cituji: "To však očividně nezabránilo známému dezinformačnímu serveru Aeronet, aby Bostlové teorie převzal, a po patřičných úpravách předložil také svým čtenářům (autor článku sice svůj zdroj neuvádí..." - Než napíšete kravinu, račte věnovat svoji pozornost trochu důsledněji faktům: AE publikoval tyto informace 11.9.2018. Petra Bostlová 14.9.2018. Nehledě na to, že na konci svého článku jej odzdrojovala a v diskuzi napsala "není můj článek"!

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE