NÁVODY

DVB-T2 vysílání – antény, televize a set top boxy

Komentáře

Přijímám TV signály z vysílače Hladnov (Ostrava) na 2 TV přijímače Gogen na pokojové antény, kvalita příjmu je bezvadná. Čas od času ale se zruší cca 10 stanic, např. signál 11 až 20. takže musím znovu provést naladění na všechny signály. U signálů ČT nikdy ke zrušení nedochází. Na obou TV přijímačích dochází ke zrušení stejné skupiny signálů ve stejnou dobu. Prosím o radu, jak tato zrušení signálů odstranit.

@ Martina o vašem tvrzení pochybuji, pokud si nepletete TV s mikrovlnou troubou.
@ Vlasta zádrhel je především ve vás, začal bych od antény a zjištění zde se ve vaší lokalitě vysílá a zda je anténní napájení správně zapojeno.

Koupil jsem sep top box, propojovací kabel, novou anténu, vše podle návodu propojil, a stejně mi televize hlásí, že nemá signál z antény. Kde je zádrhel...?

Jak připojit anténu k TV, která nemá anténní vstup. Na staré televizi byl, chceme koupit novou, ale snad u žádných není anténní vstup? Prosím o radu. Děkuji.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE