KULTURA

Druhá řada krimi seriálu Stíny v mlze na ČT – celé epizody online

Komentáře

UŽ ABY BYLA DRUHÁ ŘADA,SNAD V ROCE 2024 BUDE

skvělý a super seriál,natočit dalí řady,další série,když to má milionovou sledovanost tak natočit další pokračování

Na seriál jsem se ráda dívala, jen mne mrzí, že jsem se kvůli návštěvě nemohla podívat na poslední díl Strach.

Paní Petra se svojí dcerkou zahrála , předvedla brilantní herecký výkon ,nemohu také minout a pochválit paní Regínu Rázlovou s panem Pleslem .Jinak pan Hanuš svým vynikajícím hereckým umem mě děsí. Tím to nemyslím špatně byl ale ve star dance , dobrý tanečník. Jinak seriál se povedl ,těším se na další díl !!

Všechny 3 díly se moc povedly ,už se těším na další !

Už jsme viděli hodně krimi příběhů, ale to co se natočilo nyní Stíny v mlze, je podle mne moc povedené úplná bomba. Jiné herecké obsazení, napínavé příběhy, autentické a neokoukané prostředí Ostravy . Viděl jsem zatím tři díly, ale už nyní jsem se stal fanouškem tohoto seriálu. Velmi povedené.

Seriál Stíny v mlze se mi zatím velmi líbí. Hrají tam mí oblíbení herci, navíc děje se odehrávají na Ostravsku a v jeho okolí. V Ostravě žiji od narození, tj. přes 72 let.

Velice dobrý seriál.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Radio Beat frekvence a poslech online + playlist historie

Na jaké frekvenci najdete rockové rádio Beat? Kdy jsou písničky na přání? Jaký je dnešní program rádia? Čtěte dále a dozvíte se víc.

 

Jak naladit rádio Blaník - frekvence, přehrávač a playlist

Kde naladíte své oblíbené rádio? Jak poslouchat Blaník online? Kam si napsat o písničku na přání? Odpovědi nejen na tyto otázky najdete v...

 

Show Dream Team Mistři dílny – celé díly a účastníci, Prima

⭐ POSLEDNÍ FINÁLOVÝ DÍL - Vyhrává Michal s plechovou fontánou plnou růží 🔨 Vítěz první řady Dream Team Mistři dílny - je tady!

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE