KULTURA

DVTV Aktuálně: rozhovory Drtinové a Veselovského

Komentáře

kam zmizel rozhovor s p. Lipovskou ?

nost otců u porodu. Děláte z toho kovbojku. Za nás otcové u porodu nebyli, jsme spoluuž 48 let, vychovali jsme 2 děti a dobře. Teď jsou u Přítomnost otce u porodu, po nějaké době se na dítě i matku vykašlou. dokazuje to rozvodovost, opuštění dětí, pak jsou s druhou ženou zase u porodu, pak si najdou další, protože už je to nebaví. To nemluvím o všech mladých, ale poměrně velká část tak žije a co kdybyste udělala rozhovor s těmi, co u porodu byli a na ženu a děti se pak vykašlali. Jak je ovlivnila přítomnost u porodu, že nakonec hledali jiný vztah?

Pan Veselovský - super! Pani Drtinová - slušné. Ale nechtěli byste vyměnit Emmu Smetanovou za Petru Jirglovou - Letušku z economy? Má šťávu, kouzlo a umí zaujmout, na rozdíl od posledně jmenované, která působí - nudně, nadřazeně, ublíženě, nebo-li se sem asi fakt nehodí a Francie by jí jistojistě - sedla lépe :-). Děkuji.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE