FINANCE

Koronavirus: Odklad daňového přiznání a pozastavení EET

Komentáře

Kompenzační bonus není jakožto daňový bonus daňově uznatelným příjmem, takže si myslím, že se tam vůbec uvádět nemá.

Dobrý večer. Chtěla bych se zeptat. jakým způsobem se bude uvádět
kompenzační bonus v daňovém přiznání.

Milý Karle to co jste napsal o pracujících důchodcích může napsat jen pitomec. Chtěla bych Vás vidět jak by jste žil s mým důchodem.Mám důchod 8000,- a složenky 9500,- a z něčeho musím také žít. Takže jsem odsouzená pracovat až do smrti. Jinaknemám z čeho žít. A teď pracovat
nemůžu tak mi laskavě poraďte kde mám vzít peníze na život.

Reaguji na pisatele ,,zaměřit se na důchodce", nevím proč? To, že člověk pobírá důchod, snad odvedl daně a za 45 let práce odvedl daleko více než pobere a, že má mzdu snad práci musí vykonat, nikdo nikomu nic nedá. Že vám nevadí lidí, kteří pobírají dávky ať už z pracáku čí sociální a jsou mladí a mohou pracovat. Nebo když má někdo známostí je mu vyplácen ID a veselé podniká.

Ty naši milí politici si dělají zákony pro sebe a na lidi kašle.Moc bych je chtěla vidět jak by vyšly se 13 000 kč,kdy se z toho musí ještě zaplatit vše potřebné.Oni mají na všechno příspěvky.Mají cesťáky,přitom má každý osobního řidiče,mají příspěvek na oděvy,obědy mají za babku atd....atd...A nás ždímou,kde se dá.Copak nemají mozky?Co kdyby udělali něco pro lidi a vzdali se všech příspěvků,dokud se nám nebude dařit lépe.Tak takové gesto by lidi přivítali a vše by vypadalo úplně jinak a určitě by se nám všem žilo lépe.

Jsem manikérka,pedikérka-samoživitelka a nechápu proč mi činnost byla pozastavena,když jsem v prostoru jen já a klient. Používám dezinfekce i bez coronaviru a roušky musíme nosit všichni...Prosím o přehodnocení zákazu k určitým činnostem...JE TO NESMYSL !!!

12.000 důchod? Dobrý, to já před 6 lety začala s důchodem na 7.400 korunách, proto si přivydělávám k důchodu.....nikomu místo nedržím. Jsem kadeřnice a pracuji již 46 let........takže Karle :) jdi makat.

Karle jdi makat nebojdido p.r.d.e.l.e!!!

Karle až budeš celý zivot pracovat a dostaneš 12.000,-kč duchod to budeš čumět.Pracujici důchodci pracují na tebe a další mladé kteří by za tak směšnou mzdu nikdy nepracovali!!!Tak že se dál válejí doma a čekají co jim stát dá zadarmo!!!👎👎👎

tiskopis žádosti na kompenzaci 25000,- pro osvč najdete zde: https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/m - edia-a-verejnost/nouzovy-stav/kompenzace-osvc/Zado - st-pro-OSVC/Zadost-interaktivni-PDF

Je zaměstnána spousta důchodců ve veřejném a státním sektoru, teď jsou doma a berou plat i důchod.

Já bych se zaměřila na většinovou část cikánů , ti nechodili nikdy do práce a dostávají pěkné finanční dardy. Rodí před 15 věkem a trestaný nikdo není on už ten nejstarší cikán / ležák /co oplodil celou rodinu už do krimu nejde dát. A teď je ještě zaručeně přijmeme z Británie zpět když brečí. OSVČ nedostane nic a pokud sahá na oněch 25 tisíc ,tak to opravdu vše nepokryje. Vše je tu špatně a nejen pracující důchodce.

jo, daň z nabytí nemovitosti, toť oříšek. Ono totiž ji musí platit i ten, kdo nic NOVÉHO nenabývá, pouze prodá jeden byt a koupí za ty samé peníze jiný, tj. byt jednoduše vymění. A to už je teprv masakr. Vládo, udělejte s tou ostudou už konečně pořádek, to je vyslovené vydírání.

Stát věnuje OSVČ 25000 ze státní pokladny, je to velká suma ale nikdo mi ještě neodpověděl na otázku jestli je možné mimořádně ušetřit peníze zrušením nákupu bojové techniky pro armádu, snížit náklady provozu české armády na minimum, vždyť bojovat mezi státy se už nemusí, když vymíráme zabijákem jakým je coronavirusA kdo bude řešit taky nějaký peníze pro lidi co mají postavenou smlouvu dohodu o provedení práce vždyt plno zůstalo bez příjmu a ne jejich chybou.A práce či brigády nejsou.Tak jak ty se budou řešit to.nikdo nemluví jen OSVČ a zase jen OSVČ.Taky chci znát odpověd jak stát bude řešit tito lidi na DPP.

Kde si můžu vytisknout tiskopis- formulář na příspěvek 25000,- Kč pro OSVČ ?

Kde si můžu vytisknout tiskopis - formulář na příspěvek 25000,- Kč pro OSVČ?

Kde si muzu vytisknout tiskopis-formular na prispevek 25000.-Kc pro OSVC?

K čemu máme armádu,když je zle doma ,tak odmítnou pomoc a do Afganistánu jedou bránit naší vlast jak o nich píší a skutečnost je taková,že tam jdou kvůli penězům a pak jim vystrojíme státní pohřeb když tam padnou,je to fraška zrušil bych je a hotovo,vždyť ti dementi by se neprobojovali ani z hajzlu,ubožácihlavně ,že nás stojí peníze.

Pro malé podnikatele, jako jsou různé obchody by velmi pomohlo, aby nebyly plátci DPH od 1 milionu ale až od 3 mil. jako tomu bylo dříve. Paroubek se Sobotkou zavedli plátcovství DPH od 1 mil. a to je pro malé obchodníky smrtící. Obzvláště v současné době.Tuto dobu těžko malý obchodník přežije. Přitom se sám živí. Takový obchodník STAT NIC nestopijí. Vše má ve své režii. Pokud by bylo plátcovstí DPH od 3 mil. klidně mohou zůstat EET pokladny i když jsou zbytečné. Stejně skoro všichni platí kartou.

Zaměřil bych se na pracující důchodce, kteří pobírají důchod a jsou zaměstnáni, např. ve školství a nyní dostanou 100 procentní plat, tak jsi přijdou cca na 30 tis., není lepší aby zůstaly doma a uvolnili místo mladým, kteří na to místo čekají? I tam by se dalo ušetřit, spočítat si kolik je pracujících důchodců, atˇ, pobírají jenom důchod a ne obojí.

Stát bude neustale vykoristovat-nas obyčejný lid. A nevím na co máme vojsko? Všude jinde se se.. A když je u nás zapotřebí, tak odmítne pomoc. To je zivíme z nasich dani.

Dobrý den všem,já mám pocit, že celá tahle pandemie je účelově zveličená. Každý rok umře mnohem více lidí na chřipku a nikoho to neděsí. Jako za komunismu z nás dělají ovce díky vyvolanému strachu. Nechci tutu situaci zlehčovat, ale myslím, že se tento virus naší vládě hodil. Proč nesmíme vycestovat?Proč nesmíme odletět do destinací kde nehrozí nebezpečí a po návratu si zaplatit test. Není tohle omezování osobní svobody?

Jaké vykořisťování. V kapitalistické společnosti je to přece normální :-D.

Myslím, že by bylo vhodné otevřít kadeřnictví a služby jako manikúra, pedikura, kde se určitě shlukuje míň lidí než v poslanecké sněmovně nebo u p. presidenta, taktéž v supermarketech. Je dobrá karanténa ale taky trochu u ní myslet. a dále poukazuji na zmínku o zrušení daně 4 % z nabytí nemovitosti ale jaksi toto utichlo. Myslím, že toto je také jedna z věcí která by měla skončit. Lidé si nemovitost koupí sami, zaplatí ji a nechápu proč mají ještě platit FÚ daň, vždyť jim nikdo na opravy a údržby nemovitostí nic nedá. Začněte konečně přestat lidi vykořisťovat.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE