FINANCE

Flexi životní a úrazové pojištění od České spořitelny

Komentáře

Pokud Vám poradce zatajil nebo neví, že při zrušení jsou poplatky prakticky u všech pojišťoven, pokud Vám při uzavírání neřekl, že odkupní hodnota Flexi jde zpočátku dokonce do záporu a do plusu se dostává až díky bonusům po cca 10. roce nebo ještě později (je to vidět na modelaci, kterou Vám měl dát), není to chyba pojišťovny. Spíš bych ji viděl jinde..

Zase fake news na tuto pojistku...
Můj příklad: V roce 2014 nebo 15 jsem uzavíral přes Partners Flexi, kdysi u České Spořitelny, nyní Kooperativa. Po 5 letech odkupní hodnota 0. Loni v Prosinci sme s Partners udělali ukončení, výpověď 3 měsíce, tj. k 31. 3. 2020 A dnes mám na stole dopis, že chtějí Poplatek za předčasné ukončení pojistné smlouvy č. xyz“ ve výši 350 Kč. V době uzavírání smlouvy takové poplatky nebyly, poradce ani pojišťovna o nich neinformovala a navíc vyhrožují exekucí, pokud nezaplatím… Mimochodem různé správní poplatky životka se navyšovaly x –krát, ale pojišťovna takticky mlčela. Ono v případě nesouhlasu by musela umožnit odstoupení od smlouvy. Asi tak. Kooperativu nebrat.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE