Serfování po internetu

Johana 25. 3. 2015

Můj koníček je serfování po internetu. Tu si přečtu to, onde zase ono, prostě zabíjím čas. Na Šedesátce jsem registrovaná přes rok, nevím, zdali jsem něco napsala.
Jak říkám brouzdám po internetu a narazila jsem na jinou Šedesátku, jmenuje se 60k. Taky jsem se tam zaregistrovala, myslím, že jsem tam taky něco napsala. Nemám ale rádaq takové hovory o ničem, jako že dnes napršelo, včera vylo hrzky, houby někdy ostou, někdy nerostou, nic zajímavého se tam člověk nedozví. O takových věcech si povídám se sousedkami, na to nepotřebuji internet. Přesto tam, stejně jako sem, občas nakouknu.
Konečně jsem se dostala k tomu, proč dnes píšu. Na druhé Šedesátce - 60k - jsem se dočetla, že jedné nové dopisovatelce dala typ její bývalá spolupracovnice, jistá paní Kolovratníková. To mě zarazilo, vím, že p. Kolovratníková je z této Šedesátky. Proč tedy doporučuje konkurenční? Tady je už tak málo dopisovatelů, neškodilo by, kdyby se někdo nový přihlásil. Anebo je už tato Šedesátka na odpis? Je mi líto dlouholetých pisatelů nebo spíše pisatelek, které sem dávají příspěvky už několik let, jak jsem se tady dočetla.
Co já nadělám. Všem věrným přeji alespoň pěkné jaro.
Johana

Diskutujte nad tématem tohoto článku

Příspěvky diskuse

Diskuzní formulář s foto

Nahrát soubory ke staženíPartneři a sponzoři

Slezská diakonie Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR A - FORUM CS Age Management o.s. eBRÁNA

© 2018, ŠEDESÁTKA, o.p.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑