Překvapení 30.9.2014

emanovotna17 30. 9. 2014

Dnes večer jsem seděla u notebooku. Právě jsem se rozhodovala, jaké fotografie vložím k textům, které jsem právě na www.sedesatka.cz napsal. Když jsem si fotografie vybrala a chtěla je vložit, tak jsem doslova a do písmene úžasem oněměla.
Proč?
Neměla jsem fotografie kam vložit. Nemohla jsem se vůbec dostat na www.sedesatka.cz. Přestala jsem uvažovat a zkoušela dál. Neobjevila se mi vůbec. Co teď? Nestačila jsem se ani odhlásit.
Ale je tady i jiný problém:
právě dnes jsem psala odpověď do soukromé zprávy ženě, se kterou jsem si psala jen přes soukromou zprávu. Nemám její adresu, znám pouze její křestní jméno.
Co si teď o mně pomyslí? Co mám udělat?
A ještě další otázky se doslova rojily v mé hlavě:
dostanu se ještě k Deníčkům Ivana a Jitky Pírkových? Při poslední poruše našeho notebooku jsem o ně přišla. Nestačila jsem si je uložit někam jinam - mohu si nyní jen říct: moje chyba, měla jsem ukládat i pro sebe, ne jenom na www.sedesatka.cz.
Sedím právě u nové verze a píši, abych se zbavila slz. Má mě mrzet, že jsem udělala chybu a neokopírovala jsem si text, který jsem dnes napsala k zítřejšímu Dnu seniorů?
Vždycky píši přímo na stránky www.sedesatka.cz. Nedělám si kopie - dnes je mi to dost líto. Ale co, chybami se člověk neustále učí. Snad si to již konečně uvědomím. Ale kdo ví, co udělám příště

Ema

Foto 90

Diskutujte nad tématem tohoto článku

Příspěvky diskuse

Diskuzní formulář s foto

Nahrát soubory ke staženíPartneři a sponzoři

Slezská diakonie Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR A - FORUM CS Age Management o.s. eBRÁNA

© 2018, ŠEDESÁTKA, o.p.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑