Pozvání do Senior Campu

spravce 6. 2. 2015

Po milých a zajímavých zprávách se většinou musí pátrat. Někdy se ovšem stane, že taková zpráva si vás najde sama. Jako třeba ta o Senior Campech v roce 2015.

Možná už je načase začít plánovat, co podniknete v létě. Senior Camp by mohl být jeden z tipů. Moto celé akce hodně napoví: „Cvičím hlavu, cvičím tělo, aby zdraví vydrželo“.


V letošním roce si můžete vybrat hned ze čtyř tzv. aktivizačních pobytů. Velkou oblibu má "Orlík" - letos dokonce ve dvou prázdninových termínech. Jeden z campů proběhne v Mariánských Lázních a tentokrát se přidá i pobyt v Srbech u Kladna.

Program se přizpůsobí každému z účastníků. Jinými slovy - každý dělá to, co zvládne. Nebudete na to sami, "k ruce" vám budou odborníci - na rehabilitační i kondiční cvičení, na plavání i na tvz. mozkový trénink.

Můžete vyrazit se skupinou přátel, v páru, ale i sami. Senior Camp je totiž také skvělou příležitostí k navázání nových sociálních vazeb a přátelství. Máte obavu, že budete příliš mladí nebo naopak příliš staří, prostě že věkově nezapadnete? Zahoďte tyto starosti za hlavu. V loňském roce byli na Senior Campech účastníci od 53 do 90 let.

Organizátoři ze společnosti Právě teď! o.p.s. nabízí během Senior Campů spoustu aktivit, legrace i odpočinku. Jak se vám to líbí?

Ať už doma nebo na Senior Campu - přeji vám všem hodně pozitivní energie

Lucie Kolovratníková

Foto 90

Foto 91

Foto 92

Foto 93

Diskutujte nad tématem tohoto článku

Příspěvky diskuse

Diskuzní formulář s foto

Nahrát soubory ke staženíPartneři a sponzoři

Slezská diakonie Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR A - FORUM CS Age Management o.s. eBRÁNA

© 2018, ŠEDESÁTKA, o.p.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑