Kolovratníková Lucie

Kolovratníková Lucie

  • Jméno, příjmení, ročník narození

Mgr. Lucie Kolovratníková, 1973

  • Proč jsem se rozhodla vstoupit do tohoto projektu 

O projektu jsem se dozvěděla už v době jeho úplných začátků, velmi mě zaujal, ale v té době jsem měla trošku jiné zájmy (byla jsem na rodičovské dovolené s mladším synem). Po očku jsem sledovala vývoj Šedesátky, a jakmile se naskytla možnost (a dostatek času), využila jsem příležitosti a zapojila se do inovace webu.

Myslím si, že děti a senioři jsou dvě velmi nedoceněné skupiny. Dětem bychom měli pomáhat hledat jejich cestu životem tak, aby ho dokázaly naplnit co nejlépe. Seniorům bychom měli umožnit žít plnohodnotným a aktivním životem. Odměnou nám bude možnost využívat moudrost získanou jejich životními zkušenostmi.

Dětem jsem se věnovala větší část svého života. Přišel čas, abych naplnila svůj "dluh" vůči seniorům.

  • Jaká je moje role v projektu

Moji milí kolegové a přátelé z Šedesátky se dohodli, že potřebují jemné ženské vedení - a tak jsem se stala ředitelkou společnosti Šedesátka, o.p.s.

Mojí rolí je hlídat celkovou koncepci webu a prezentovat web i společnost Šedesátka, o.p.s.. S velkou chutí se zapojuji také do psaní textů.

  • Dosavadní kariéra, pracovní zkušenosti , vzdělání...

Vystudovala jsem VŠ pedagogickou, několik let jsem učila a připravovala se na pozici výchovného poradce, ale potom se mou prioritou staly vlastní děti. Nezahálela jsem ani doma - pro rozhlas jsem připravovala vědomostní soutěže, pracovala jsem jako copywriter.

Neustále se snažím vzdělávat se a rozšiřovat své obzory. Mám výcvik jako laický psychoterapeut, absolvovala jsem řadu dalších seminářů a kurzů v oblasti psychoterapie, vzdělávání i sportu (masáže, cvičitel plavání, trenér akvabel). Mezi moje další zkušenosti patří práce v soukromých rádiích, regionální televizi, ale i v reklamní agentuře nebo v chráněných dílnách.

  • Osobní zájmy a záliby

To nejdůležitější je pro mě rodina. Baví mě sport - lyžování, bruslení, plavání, jízda na kole i na koni a v poslední době (k mému vlastnímu překvapení) i běh. Miluji tanec. Hudbu se snažím nejen poslouchat, ale občas i hrát - na klavír, kytaru či flétnu. Ráda čtu, někdy kreslím a hodně času trávím na naší zahrádce společně s mými syny, manželem a dvěma kocoury.  Partneři a sponzoři

Slezská diakonie Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR A - FORUM CS Age Management o.s. eBRÁNA

© 2018, ŠEDESÁTKA, o.p.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑