Jak se vyrovnat s některými problémy ?

emanovotna17 16. 1. 2015

Nevím, jestli jsem tak nepozorná, anebo jsem příliš dlouho byla zvyklá na možnost uvidět a odkontrolovat si text ještě před uložením na webovou stránku.
Vím, že jsem stará, vím, že jsem unavená, vím, že jsem zvyklá si kontrolovat text, jenže nadpis je o dost výš - není to jenom výmluva, jak by mohl někdo podotknout, je to pouze konstatování holého faktu.
V mém věku jsem si za pět let a pět měsíců života se seniorskou webovou stránkou zvykla na určitý způsob činnosti a nyní si již asi hned neuvědomím, že musím zkontrolovat i nadpis. Zpočátku jsem to dělala, ale přišla jsem i o text a psala celé znovu. Což o to, revmatické prsty si aspoń trochu procvičí pohyb po klávesnici, ale čas potom chybí pro jiné povinnosti a záliby.
Uvidíme, zda budeme mít možnost opravovat jenom své texty - je škoda, že nemůžeme psát třeba tučným písmem anebo jiným druhem písma, jak jsme mohli na předchozích verzích - dalo by se tak odlišit lépe, co autor textu považuje za důležité.
Nyní něco jiného:
je mi líto, že nemám možnost omluvit se lidem, kterým jsem sice soukromé zprávy napsala, ale k nim se asi nedostaly.
Usuzuji takto proto, že jsem "zůstala na www.sedesatka.cz viset jako on line přihlášená."
Netušila jsem, že se s předchozí verzí končí, nebyla jsem schopná ani dokončit text, který jsem právě psala.
Horší je pro mě ale pomyšlení, co si o mně nyní myslí lidé, se kterými jsem se na webové stránce stýkala - jinde ne, takže nemám možnost sdělit, proč k nim nedošla má odpověď.
Vím po celou dobu, že je mezi námi, seniory hodně ostýchavých lidí, kteří nemají odvahu psát. Vím také, proč tomu tak je. Celý můj profesní život jsem používala slova - problém mi to nedělalo. Plně chápu lidi, kteří píší neradi. Znám dost takových, kteří místo psaní raději přijeli a mluvili osobně.
Některým lidem asi vadí, že u jejich textů nejsou komentáře - jenže, jak zjistit, u kterého textu je zapotřebí komentáře psát?
Kdyby u našich textů byla aspoň data a jména autora, dalo by se hledat rychleji...

Vím, že je třeba trpělivost - vždycky mi říkali, jak mohu být tak trpělivá, ale tady to trvá již velmi dlouho. Nebudu to vypisovat přesně - ale vím to. Odjakživa jsem měla dobrou paměť a stále ještě mám...

Ema

Foto 90

Foto 91

Foto 92

Foto 93

Diskutujte nad tématem tohoto článku

Příspěvky diskuse

Diskuzní formulář s foto

Nahrát soubory ke staženíPartneři a sponzoři

Slezská diakonie Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR A - FORUM CS Age Management o.s. eBRÁNA

© 2018, ŠEDESÁTKA, o.p.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑